Skocz do zawartości
MeHow

Slask Under Weathers Siege

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mieszkam w jakimś dzikim miejscu :? Omijają mnie wszystkie burze <_< Idzie jakaś duża chmura prosto na miasto, nagle skręca i przechodzi bokiem... Tak jest zawsze :-| Nie wiem czemu :huh: :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znowu lało jak z cebra nad Łodzią, musiałem z buta do domu uderzać bo cała komunikacja stała :( Jedyny plus to że samochód który na szczęście zostawiłem pod domem deszcz mi pięknie umył bo po 3000km zrobionych w długi weekend koszmarnie brudny był.

 

Kuzyn geograf mówił mi że gwałtowne opady nie powinny w Łodzi nikogo dziwić, jako że miasto leży na wzniesieniu które piętrzy się 100-200m. ponad otaczające niziny, do tego nad samo generuje mocne prądy wznoszące, w efekcie powietrze się unosi, wyżej jest chłodniej więc para wodna się skrapla i leje. Żadnej kary za Millera, jak czytałem na wp.pl tu nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w jakimś dzikim miejscu :? Omijają mnie wszystkie burze <_< Idzie jakaś duża chmura prosto na miasto, nagle skręca i przechodzi bokiem... Tak jest zawsze :-| Nie wiem czemu :huh: :blink:

bo tam mieszka moj brat cioteczny daltego ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enjoy :)

Pies przestraszył burze i se poszło xD

U nas tylko postraszyło - koło południa zrobiło się ciemno (jak wiadomo gdzie) a później se kropilo - nawet fajnie się biega - 22:00 a tu z góry leci sobie "ciepły letni deszcz" [;

Dawno mi się tak fajnie nie joggowało [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wczoraj był u mnie hardcore :D

 

Pioruny naokoło latały, a dopiero potem przywalały w coś :blink:

 

Grad wielkości połowy jajka razem z deszczem, momentami spadał poziomo :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogoda w kratke :| Poszedłem na miasto do urzędu i co pare minut padało. Teraz niby tak mocniej popadało , ale już po wszystkim ... I gdzie te słońce , gdzie te upały , gdzie te zimne drinki i piękne panie w bikini :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...