Jump to content
Sign in to follow this  
MeHow

Slask Under Weathers Siege

Recommended Posts

czemu tak zimno jest ? ;{

Bo jest zima ? :blink:

;)

Wrzucajcie wiecej fotek :) Ale wam zazdroszcze... ;] Ja nie zobacze nawet platka sniegu :[

Wieje od morza, pada, slonca nie ma, generalnie lipton ;]

Edited by CBZ

Tak swoją drogą...wkurza mnie ten wszędobylski lód...ciężko się po tym dziadostwie chodzi a nie chce mi się glanów wdziewać <_<

znowu ta zaglebista mgła :blink:

Dziś tylko -4*, wczoraj -8* o godzinie 7 rano.

A kawałek dalej, we wsi położonej niżej odpowiednio po 4* zimniej :D

taka 'zima' mi odpowiada mimo tego że qrewsko nie trawie tej pory roku , u mnie 6 rano -4 15 +4 brak opadów to 'kiedyśbiałe' świństwo zaczyna powoli znikać oby tak do wiosny !

A ja mam nadzieje ze pozniej bedzie lepiej bo lubie jak jest tak -10* i jest pelno sniegu. A szczegolnie jak jest wieczor i tak fajnie sobie sypie :D Az sie na lodowisko chce wybrac :P

no i zapowiadają ostry wiatr na najbliższe dni, będziemy widzieć co się będzie działo, oby nie zrywało dachów...

Przez noc padało a gdzieś koło 2-3 zaczęło wiać i do tej pory wieje, ale jest ciepło ! Przyjemnie wyjść sobie z rana z psem a tu ciepły wiatr dmucha po mordzie :P :lol: Tylko szkoda, że mokro :P

U mnie teraz leje i wieje tak ze strach wyjsc na dwor. (okolice Katowic)

Edited by evocati

W lodzi niezaciekawie sie robi, zaczyna niezle wiac , nie ma bata drzewa pod akadmikiem powyrywa.

U mnie też już pizga. U sąsiada iskrzy na linach ;)

Mam nadzieje że będzie prąd bo LanParty się szykuje zaraz :)

Rybnik - Jakies 45 min przeszła burza z gradem.Wiał straszny wiatr,świata prawie nie było widać.Teraz niebo zachmurzone ale spokojnie ;)

No zapowiadali w najostrzejszych momentach wiatr rzędu 150-200km/h podobno. To już będzie niezła jazda i dachy napewno nie u jednych pozrywa. U mnie narazie tylko deszcz pada czasem mocniej zawieje ale ogólnie rzecz biorąc spokojnie jest. Otwock koło Warszawy.

14:15 Ostrowiec Świętokrzyski ... popadało troche i tyle... zachmurzenie ostre fakt... Wiatr? Troche gwizda... bez przesady :-)

Edit: No teraz deszczyk sobie pozwala troszke, ale dalej bez paniki :-)

Chwile po ostatniej edycji, przez jakieś 1:30 ostro wiało i padało.. ale potem znów sie uspokoiło i tylko takie ostre zachmurzenie jest....

Edited by piec22

wroclaw 10 pietro, jest niezle a to dopiero poczatek podobno

jak ktos mieszka na podobnym pieterku, ma okna starego typu , w sensie nie "platikowe" to proponuje zaobserwowac elastycznosc szyb przy mocniejszych podmuchach

Edited by meeron

W Poznaniu cały dzień z przerwami pada, teraz ładnie powiewa.

BTW pytanie do mieszkajacych w Katowicdach. Jak jest z odlotami samolotów? Jakieś opóźnienia? Moja panna ma jutro z rana samolot do Włoch (wymiana) i sie zastanawiam czy poleci czy odwołaja wylot.

Edited by el_gringo_dado

No i jak ja teraz bendem siem bujaci po osiedlu ?

Co do pogody to u mnie już zaczyna robić się niebezpiecznie. Rnno już przestawiłem samochód jak najdalej drzew.

W Warszawie pada deszcz z przerwami od zeszłej nocy ale wiatru dużego nie ma i oby nie było bo znów w sąsiednim remontowanym budnynku po raz kolejny spadnie szyba jak to było tydzień temu przy burzy :-|

Jade sobie rano do szkoly w B-B, troche pobujal autkiem wiaterek, ale nic konkretnego. Wracam do domku ok 14 i co kilkaset metrow drzewo polamane kolo drogi. Mysle sobie co sie stalo przez te kilka godizn marketingu. Dotarlem do domu, a ojciec mowi ze nam wiatr przyczepe (taka 10m) wiatr przewrocil i pogniotl. Dopiero wtedy dotarlo do mnie ze jest jakas wieksza akcja huraganowa. Czasem warto jednak poczytac wiadomosci tudziez obejrzec pogode...

Emma nie daje za wygraną... 4 piętro Ostrowiec.... okna "szklane-stare" ;-) Ładnie dmucha i chucha

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

W łodzi daje czadu konkretnie, nawet przez PCV slychac :o

Edited by Cmx

Otwarliśmy przed chwilą z żoną okno - zerwało nam firankę z karnisza. Wieje jak cholera. Jestem ciekaw, co zastanę jutro za oknem.