Skocz do zawartości
MeHow

Slask Under Weathers Siege

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zaraz cykne pare obrazkow zza okna moim fonem ;] Tylko znajde kabel i sterowniki [; Pieknie jest i dalej sypie [;

 

@MeHow - cudne masz widoki [; Zrob teraz jak juz ciemniusko za oknem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wwwweeee... to widze kolo Pulaw sniegu w ogole nie ma ;]

zaraz bedzie lepszy widoczek ;]

Nie dosc, ze sniegu nie ma, to jeszcze deszczyk popaduje.. Nie wiem czy widac, ale w okolicach lampy ulicznej na moim zdjeciu są takie 'smugi'.

 

W jaki sposob skojarzyles Ryki i Puławy? Jestem ciekaw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ze koledze spodobaly sie widoki, to jeszcze jedno prosze:

 

Dołączona grafika

 

 

 

No i zarcik dosyc spory... ciagle sypie snieg... ;]

 

 

 

 

Skojarzylem na takiej zasadzie, ze moja cala rodzina jest z Pulaw, tylko ja jedyny urodzony na Slasku ;] tak wiec wiem gdzie sa Ryki i wszystkie pobliskie :)

Edytowane przez MeHow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mzmmm... to znaczy ? :] mieszkasz nad morzem? ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

Niestety ;] a moze stety mieszkam w Białymstoku ..

Oto chodzi ze marznący deszczyk pada .. a sniegu wogle ni ma

Warunki pogodowe delikatnie ;) mowiac sa do [gluteus maximus]

(szczególnie dla kierowców).Nawet nie ma jak gdzie wyjsc bo pozabijac sie mozna ;] :lol:

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fipa: 30km na wschód dalej tak samo

MeHow ma f_pizdu zime, a my taki szit ;/

Bylem wczoraj w Łukowie, byłem też w Siedlcach. Zdawałem egzamin na prawo jazdy. Wynik pozytywny. Ci, który znają moją wczesniejszą sprawę z prawem jazdy domyslają sie, jak sie ciesze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Opolu to normalnie paraliż przed moim domem zakopało się auto w śniegu a rano odśnieżali jak tak dalej pójdzie to może odwołają zajęcia w poniedziałek i nie będzie problemu po sylwestrze. :D Dobra idę odśnieżać przed domem bo jak się nawali śniegu to jutro tego nie odśnieżę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polscy drogowcy opatentowali nowy sposób odśniezania dróg...czekają na wiosne :F

 

 

osobisci moja mama wwalila sie ulice obok samochodem w zaspę, nie mogła wyjechać to zostawiła samochód i przyszła piechotą do domu :F

Edytowane przez RepsOn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doniesienia z Czestochowy:

 

Miasto prawie sparalizowane: odcinek Sw.Roch-Grabowka nieprzejezdne z powodu TIRa stojacego w poprzeg drogi (chyba sie zakopal). Na autobus czeka sie z 30 min jak nie lepiej. Warstwa sniegu wynosi 30 cm i ciagle rosnie. Aktualnych zdjec nie posiadam.

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie to jakieś kpiny!

Tak na oko 7-10cm śniegu w niektórych miejscach po 16cm ale żeby było fajowo to śnieg się nie lepi,nie ma w pobliżu żadnej dorodnej górki mimo że mieszkam na wsi! :|

Edytowane przez Black Jack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie ze 20 cm śniegu bedzie :) jak odgarniałem śnieg 2 godziny temu, to teraz znowu tak samo napadalo. ładnie to to tylko wygląda, bo w nogi mrozi jak cholera ;] a i samochodem jeździ się jak na sankach :) ale czemu takiego śniegu nie było w święta ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to masakra ze 30-40cm ;| Pojechałem sobie tak na narty na św. Katarzyne (65km ode mnie) to jechałem 2,5h a z powrotem w 2h :| Drogi kompletnie nieprzygotowane :?

Edytowane przez Severus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wodzisław Śląski... sypie k... nadal i sypie co raz mocniej... będzie [gluteus maximus], a nie sylwester :D

 

...btw patrze na auto taty zasypane przed brama... juz kol nie widac :D

Edytowane przez MeHow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrde najgorsze jest to że nie odsniezaja gupki dróg osiedlowych :? To co sie dzieje to jest masakra... Mogloby już przestać padać :roll:

Edytowane przez Severus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...