Skocz do zawartości
MeHow

Slask Under Weathers Siege

Rekomendowane odpowiedzi

U nas tez bialo, ale juz nie sypie. Wracajac z pracy usmialem sie, jak gosciu w BMW gimnastykowal sie zeby wyjechac z zaspy ;)

Czuje, ze jeszcze w nocy popada i jutro rano wybiore sie z lopata do pracy, bo pewnie piwnica zasypana jak zwykle.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedziałem się kilka postów wyrzej!

Bo ja być na zachodzie! :) ;)

 

 

Albo dobra rzebyś się nie namęczył to masz tego posta! ;)

 

A u mnie to jakieś kpiny!

Tak na oko 7-10cm śniegu w niektórych miejscach po 16cm ale żeby było fajowo to śnieg się nie lepi,nie ma w pobliżu żadnej dorodnej górki mimo że mieszkam na wsi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fipa: jak tam na zachodzie województwa?;]

Sypie, sypie, i nie przestaje.. Baardzo ciezko mi sie wczoraj do domu wracało, tak kolo 3:00.

 

Zaczynam rozumiec tych, którzy pisali, ze wolą deszcz niż tyle śniegu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy policja moze mi cos zrobic za chodzenie jezdnią, a nie chodnikiem? Wczoraj sie czepili.. Tyle, ze ten chodnik byl tak zaśnieżony, ze nie dało rady nim iść, a jezdnią były ślady po autach. W koncu dali sobie spokoj, wystarczylo umiejetnie pokierować rozmową [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

Tak wyglada poranek na Slasku. Pozdrawiam... wieczorem maja byc nowe opady !

 

PS: Mozeby tak temat na osla laczke dac, bo nam z testowego niechybnie zginie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy policja moze mi cos zrobic za chodzenie jezdnią, a nie chodnikiem? Wczoraj sie czepili.. Tyle, ze ten chodnik byl tak zaśnieżony, ze nie dało rady nim iść, a jezdnią były ślady po autach. W koncu dali sobie spokoj, wystarczylo umiejetnie pokierować rozmową [;

Teoretycznie może, chociaż w taką pogode jeśli koleś ma troche rozumu i mu się spokojnie wytłumaczy, to nie powinno być żadnych konsekwencji. Jednak jeśli byś trafił na "służbiste", czy chociażby pana który ma zły humor, bo mu żona nie zrobiła drugiego śniadania na służbe, to miałby prawo ukarać Cię. Niewiem jaka to jest kwota. Ale całkeim możliwe, że tak samo jak w przypadku przechodzenia przz tory przy zamkniętym przejeździe, za co mi jakiś pajac chciał dać 100zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poswiece sie i przy odsniezaniu zrobie pare fotek ;] . Bedzie kupa smiechu. BTW: nie wiem czy moja dziewczyna przyjedzie do mnie do maista na sylwestra :( mieszka 15km ode mnie..... a dystans miedzy nami to teragramy sniegu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podlasie- Sztabin-> śniegu stan brak. inne utrudnienia-> lodowa pokrywam na wszystkim :mad: Droga główna-> przejezdna, drogi osiedlowe-> ślizgawki(ale jechać się da), drogi lokalne-> oblodzone ale da się jechać.

Ja chce śnieguu a nie lodu :angry:

Pozdrawiam

Artur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zaraz ide odsniezac :] jak poodsniezam, to zrobie zdjecia :] . Baterie do cyfraka laduje wlasnie :] . Kupa smiechu z przewaga kupy...

 

oooo! Wlasnie sie sasiad Civikiem z lancuchami zakopal ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We Wrocku za to sniegu jest az nadto.Jak wychodze na spacer z moim malym kundelkiem (4 miesiace) to doslownie sobie bidulek kopie tunele w sniegu ,bo tak wysoko lezy. Zdaje sie ze u mnie nawet miejscami do 40-50 CM :lol: Daaawno tak we Wrocku mocno nie sypnelo...

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila chcialem sie przejcehcac do centru zrobic zakupy na sylwka. Po tym jak czekalem poltorej godziny na autobus dale sobie spokoj z tymi planami i poszedlem na nogach dzielnice dalej zakupic cos w osiedlowym markecie :/ Sniegu po kolana, temp. -5 i przez 4 godziny wedrowki nie zauwazylem ani jednej odsniezarki :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kraków? Wczoraj dużo nawet bardzo dużo śniegu. Do około 50cm. Dziś już wszystko topnieje, ale faza jest dalej.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Robi się ciapa :?

Edytowane przez DaRoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam jakieś 10km od MeHowa. Niestety cyfry nie posiadam, a byłoby co fotografować.

Wczoraj to nawet na mojej ulicy pług 2 razy utknął... A nie wspomnę, co działo się na wzniesieniach na głownej drodze (MeHow -> Popielowskie Górki :P ) - każdy TIR passował.

A wieczorem ma znowu zacząć padać... Wypas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, to co pisze nitro, niedaleko Wodzislawia, a jeszcze blizej Rybnika sa dwie bardzo bardzo duze gorki. Korek na maxa... oczywiscie dzieki tirowcom. Ja pracuje dalej z odsniezaniem. Wlasnie zaczalem stracac snieg z samochodow. O moj boze, jak ja sie namachalem :] .....

 

.... ok ogrzalem juz sobie stopy, zaraz ide dalej odsniezac, a potem fotki jak wyglada teren po walce z zywiolem.

 

BTW... u mnie jest -6 C i nie zanosi sie na to, zeby cos sie stopilo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...