Skocz do zawartości
MeHow

Slask Under Weathers Siege

Rekomendowane odpowiedzi

meteo.pl, ma u mnie jakieś 98% sprawdzalności :)

Kiedyś siedzieliśmy z kumplem z zegarkiem w ręku, kiedy przestanie padać, przestało o czasie, ale to chyba był szczęśliwy przepadek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tyle - niedawno w telewizji meteorolodzy zorganizowali konferencję prasową aby ogłosić, że będą BIAŁE ŚWIĘTA. Ciekawe od czego białe, bo jak na razie to za oknem błoto i kałuże. Przydała by się teraz kolejna konferencja, w której to przeprosili by nas za błędne informacje ;) A co do samych anomalii pogodowych etc. Nie wiem czy czuliście - z 12 na 13 grudnia trochę zatrzęsło w Bytomiu i okolicach (coś ok. 3,4 w skali Richtera). Ale to jeszcze nic ... bo w poniedziałek, 15 grudnia tak ok. 15 dowaliło w Katowicach - Panewnikach (byłem akurat w pracy) że ho hooo ... 3,8 bodajże w skali Richtera. Ewakuowali cały nasz budynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekko sie przez noc zabieliło ale mamy mróz i lekko pruszy.

A teraz juz słońce i myślę że tak zostanie do końca dnia ;|

 

Tak czy siak chyba powinniśmy się przyzwyczaić że zimy już nie ma a jeśli jest to to trwa jedynie kilka dni.

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska centralna suchutka jak latem. W chwili obecnej wg pomiarów z lotniska oddalonego ode mnie o jakieś 2km temp wynosi 0'C, także nawet jak śnieg spadnie to bez mrozu nie wiele sobie podziała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak zwykle od co najmniej 6 lat zero śniegu w święta. A w ogóle z roku na rok zima jest coraz mniej bielsza na dolnym śląsku. Nieraz bywało tak, że prawie w całej Polsce sypało prócz Wrocławia i okolic. :/

 

Liczę, że wieczorem jak się ochłodzi to posypię troszkę śniegiem. W ogóle temperatura na zewnątrz wynosi ok 2 stopni i pada zwykły deszcz. :| A bywało,że już przy 3 stopniach sypał śnieg z deszczem. Ale, że na meteorologii znam się słabo to nie próbuje nawet tego zrozumieć czemu tak jest. Raz pada deszcz a raz śnieg przy podobnej temperaturze...

 

Za to większe zmartwienia to mają górale i właściciele domków i ośrodków. W górach śniegu ogólnie brak. Jeszcze niedawno pamiętam jak kłóciłem się ze znajomymi, że klimat się zmienia i robi się coraz cieplej. Jedni twierdzili, że to przypadek, ale z roku na rok jest coraz cieplej w zimę. No przynajmniej na dolnym śląsku.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie znam pojęcia nieświąteczna pogoda :blurp:

Zresztą zdefiniujcie mi pojęcie świąteczna pogoda :blink:

 

Śnieg może być dla mnie wyłącznie w Zakopanym.

Ważne że da się pośmigać na moto :)

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pada chyba z 3 dzień pod rząd i to niemal bez przerwy.

Śniegu niby dużo ale jak na opady nonstop przez 72 godziny to jest go tyle co kot napłakał.

Wg. synoptyków na śląsku ok 20-30cm.

Kiedyś w jedną noc potrafiło tyle narąbać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Gdańsku tylko zimno. Amba sniegu dziś jakieś wypociny z nieba leciały, lekka szklaneczka i wszystko.

Gdzie te czasy porządnej stalingradzkiej zimy...

Edytowane przez -talib-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dziś niestety musiałem sobie zrobić wolne bo nie było szans by poradzić sobie z tą kupą śniegu....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tak, że u nas grubo, a to zdjęcia z około 12 godziny, od tej pory sypie cały czas i ma sypać jeszcze 2 dni podobno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda podobnie, a śnieg cały czas pada... A z tego co widzę prognozę pogody to poza przerwą w poniedziałek w dzień to ma padać tak jutro cały czas, poniedziałek w nocy, coś tam we wtorek... w śr lekko słabiej... Będzie fajnie :E

 

Śląsk/STA;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...