Skocz do zawartości
MeHow

Slask Under Weathers Siege

Rekomendowane odpowiedzi

U nas na szczęści dosypuje bo na drogach już się za czarno robi.

Szczęście, że zapowiadają srogie mrozy to się trochę ten śnieg utrzyma.

Najgorsze jest to, że wystarczy nagle +5`C, deszczyk i cała praca aury idzie w PIS-du

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobną akcje, ale przy ~40 z tym że mnie nie obróciło ;)

Wszędzie normalnie zaśnieżone fajnie się hamuje, a w jednym miejscu szklanka pod cieniutką warstwą śniegu.

Wyhamować wyhamowałem spokojnie, ale nie spodziewałem się wcale że mnie pociągnie...

Trzeba uważać na zaspas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas totalna chlapa na ulicach i chodnikach. Jest powyżej 0'C, ale nogę z gazu i tak często trzeba zdjąć, bo ludzie się ślimaczą.Większość dróg już czarna, ale to tylko dlatego, że na razie nie pada ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu "wypasionej" komedii "Idealny facet dla mojej dziewczyny", czy jak to się to ciach!o nazywało, przyrzekłem - nigdy więcej polskich filmów! Choćby nie wiadomo jakie oceny zbierały. Miały być "Stare Wygi". Swoją drogą - wyciąganie aku przy takim mrozie bez rękawiczek to całkiem niezły wyczyn IMO ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość <account_deleted>

Od jakiegoś roku regularnie sprawdzam pogodę na pewnej stronie i tak się zastanawiam: jak to jest możliwe że dla mojej mieściny mają hit ratio 99-100%, wliczając prognozy 10-cio dniowe? W tv co kanał to inaczej - i jest to tym bardziej zagadkowe, że korzystają przecierz z tych samych stacji meteo (i do satelit też mają dostęp)? To kwestia braku umiejętności/wiedzy czy "tylko" braku kompów do symulacji?

 

...ostatnio uświadomiłem sobie że już wogóle przestałem oglądać prognozy w tv, a temp za oknem sprawdzam na monitorze... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, pokazywanie pogody w Ubuntu bardzo rozleniwia. ;]

 

Z innej beczki:

6:30, moje dziewcze jedzie do pracy. Wychodzi z domu. Ja śpię dalej. Za chwilę wraca i mówi, że jej auto nie odpali. Dzwoni o urlop. Gadamy i od słowa do słowa pada moje zdanie, że mój na pewno odpali. Zakładamy się o 10 PLN. Wstaję, idę, otwieram... odpalam ;]

Przy okazji próbujemy jeszcze raz odpalić jej samochód - nic z tego, wygląda na paliwo zamarznięte w przewodach. Tak to jest jak się tankuje byle gdzie. Próbujemy przy okazji odpalić auto mojej mamy. To samo - nie dycha.

 

Z lekkim uśmieszkiem i zadowoleniem z siebie wracam do domu. Zima to fajny sprawdzian dla myśli technicznej tudzież stacji benzynowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość <account_deleted>

heh, client dla win też przeca jest ;)

... poprostu to dość śmieszne, że w stanach lepiej wiedzą co jest i będzie u mnie za oknem niż nasza rodzima tv xD

 

Moje pędzidło też nie odpaliło (wczoraj kontrolnie próbowałem). Nie chciało się wymienić filtra paliwa na zimę - no i się zamulił xD (diesel).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość <account_deleted>

Wypas - jest jakiś klient do tego, czy dopiero trzeba napisać (chętnie bym to widział w conky f.e :) )

... i chyba se dopisze - zwykłe wget wystarczy ;) <edit>

Edytowane przez tomazzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całą noc pisałem pracę na kompie i bardzo ładnie temperatura rosła z -18 wieczorem do -12 teraz :) a w czwartek ma być 0 :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres, nie jeździłem przy takich temperaturach, ja zazwyczaj na narty jadę pod wieczór a wtedy już robi się mało przyjemnie, po prostu nie lubię takich temperatur, o wiele bardziej odpowiada mi np -5, - 8...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh wczoraj to musiałem sobie odkopać drogę do parkingu przed blokiem a następnie miejsce, aby zaparkować :/ A zawsze z rana budził mnie traktor, który to odgarniał, a teraz ? Pustki. Osiedlówki zasypany i jeździ się tragicznie, a czasem to trza popchać :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...