Skocz do zawartości
MeHow

Slask Under Weathers Siege

Rekomendowane odpowiedzi

@Orgiusz nie ma co nażekać. W zime jest troche mniej ruchu, więc odśnieżanie nie zaszkodzi ;] Ja tam od czasu do czasu lubie, chociaż przyznam że jest to dość irytujące jak się tyle namacham tą łopatą, a za chwile znowu trzeba ;] Syzofa praca momentami.

 

U mnie się dziś odśnieżarka zakopałą :D

 

A fotek nie dam, bo brzydak okolica i nie am co pokazać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos chce jechac do puszczy kampinowskiej to niech zapomni ponad 1 m sniegu , rano chcielismy pojechac na dzialke aby tam spedzic sylwestra ze znajomymi , skonczylo sie na tym ze musieli nas wyciagac ciagnikami bo sie zakopalismy jakies 2 km od celu :) dalej nie dalo sie przejechac :( , a na osiedlu to moze jest z 20 cm sniegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katowice, fotki pstryknięte przed chwilą po odsnieżaniu. Na około podjazdu zaspy sięgające do 1,7m; ogrodzenia ma wysokość 1,85m, a śnieg sięga miejscami 3/4 wysokości właśnie.

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

I w tym iglo spędzam tegorocznego Sylwestra, zostaję w domu.

 

Do siego wszystkim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla sportu - 1h odsniezania kostki do domu. Zostal mi tylko wjazd do garazu i podjazd. Roboty na jakies 3h...

Dla sportu dzisiaj wyjezdzalem 1.5h spod domu... Od dzisiaj przemieszczam sie tylko z lopata w samochodzie [;

 

Wszelki zimowki mozna z gory olac jak sie wjedzie w pol metra sniegu :lol:

 

 

Najlepsze jest to , ze wczoraj wieczorem specjalnie sobie wyrobilem droge , dzisiaj rano juz byla zasypana :blink:

 

Za 1.5 godziny moja kolejna walka ze sniegiem , bo szczerze watpie ze wyjade bez problemu :|

 

PS: A w miescie i ogolnie na drogach luzik :lol: RBR Mode on przez caly czas [; W lato znowu bede musial linke z recznego regulowac :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RBR Mode on przez caly czas [; W lato znowu bede musial linke z recznego regulowac :lol:

Skąd ja to znam ;] (Tylko, żebyś nie zakładał później topicu na testowym jak ja :P )

 

Dziś dla sportu założyłem sobie jeszcze łańcuchy. O niebo lepiej, tylko żal mi się zrobiło opon jak wjechałem na czarną drogę, więc musiałem je szybko zdejmować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Troche sie naodśnieżałem. Pas o szerokości 2m i długości gdzieś 35m. Mam długi wjazd, a podwórko tak usytuowane, ze bardzo nawiewa.

 

Przestało padac, zaczyna spadac temperatura.

 

Pamietam, jak kiedys u mojej babci na wsi ssobie radzili z odśnieżaniem. Pług nie dojeżdżał, abyt mało ruchliwa droga.. wiec rolnicy sie zgadali, jeden z nich powiązał 4 opony od Stara (tak poziomo, w kwadracie) i codziennie jeden z nich miał dyzury przy odsnieżaniu, ciagnąc te opony traktorem (kazdy swoim). Ich odcinek był jednym z najlepiej odśnieżonych w okolicy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest w Zabrzu zdjecie zapozyczone z innego forum ;)

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Jastrzebie Zdroj :]

 

Dołączona grafika

 

 

u nas w Elblagu tez bialo ale umiarkowanie, snieg ciagle sypie.

 

o 17 jade na sylwka za miasto - zbaczymy czy dojade :P

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kielce

 

Sniegu duuuzooo 30-40 cm. Rano odsniezalem 1,5 h z wojkiem i ojcem (droge o dlugosci 100m- dojazd do domu). Potem poszedlem do sklepu - patrze: 2 odsniezarki jadą razem i tak calego sniegu nie odgarniają :| Zwrot w drugą strone: sąsiedzi pchają sie na wzajem (tzn samochody) bo nie mogą wyjechac. Okolo 15 znowu poszedlem do sklepu i jakis wariat rozpędzil sie z gorki, a gosciowka przechodzila - zakonczylo sie na ostrym rzuceniu samochodu na drugą strone. Naszczęscie juz nie pada. Uff.. Temp: -2

 

Severus - z Radomia przyjezdzasz do Krajna?? :) Bo ja bylem tam chyba 3 dni temu na nartkach..:):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak co roku - Zima zaskoczyła drogowców :lol:

U mnie nie zaskoczyła, ale widać, ze oszczędzają na wszystkim. Odsnieżają tylko główniejsze ulice, sypią tyle co nic.. Moze ta kasa, co im zostanie, to premia dla nich? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Severus - z Radomia przyjezdzasz do Krajna?? :) Bo ja bylem tam chyba 3 dni temu na nartkach..:):P

Ja bywam na telegrafie dość często ;] W Krajnie jest stolnica, a nie stok ;P

 

@fipa, mojej koleżanki mama jest główną księgową w powiatowym zarządzie dróg (czy coś w tym stylu :) ). Oni by może i chcieli, żeby wszystko było odśnieżone ale nic za darmo nie zrobią. Nawet jeśli mają odpowieni sprzęt i przyzwoitą jego ilość. A kasy pod koniec roku zawsze nie ma, bo po zimie są łatane dziury do załatania, poza tym od stycznia do kwietnia idzie najwięcej kasy właśnie.

Mi się podoba jak w górskich wioskach dba się o to aby droig były przejezdne. Miasta które się utrzymują z turystyki zawsze mają na to pieniądze oraz odpowiedni sprzęt.

 

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gleiwitz, Gorny Slask :)

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Ten Ford r0xuje ;]

Sniegu po kolana, w mojej czesci osiedla zawieja jak diabli ...Teraz sie juz uspokoilo i temp. spadla do okolic zera, ale po poludniu masakracja byla :D

Edytowane przez jvt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj lekka odwilz, ale sniegu co nie miara [;

Skakalem sobie z dachu garazu na gorke sniegowa [;

Bałwanek homemade B)

post-111597-1136156844_thumb.jpg

post-111597-1136156851_thumb.jpg

post-111597-1136156856_thumb.jpg

post-111597-1136156865_thumb.jpg

post-111597-1136156870_thumb.jpg

post-111597-1136156876_thumb.jpg

post-111597-1136156884_thumb.jpg

post-111597-1136156889_thumb.jpg

post-111597-1136156893_thumb.jpg

Edytowane przez KrokOboK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...