Skocz do zawartości
MeHow

Slask Under Weathers Siege

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj zrobilem ten blad i wyszedlem ale efekt wyjscia z klimatyzowanego centrum handlowego na zewnatrz po prostu MIAZDZY! doslownie... tego sie nie da opisac. Kolejny dzien ktory najlepiej przesiedziec w strefie razenia wentylatora na stojaku :lol: Ja juz mam dosyc tej pogody...

ps. dlaczego temp nie moze byc w sam raz tylko zawsze jest albo za zimno albo za goraco. Takie 24*C z lekkim wiaterkiem jest dla mnie idealna pogoda na lato

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu byliśmy ze znajomymi w kinie. Wchodzimy do poczekalni, kupujemy bilety - genialny chłodek, byliśmy w niebie. Niestety na sali projekcyjnej tragedia. Ciemno i gorąco. Mimo niewielkiej ilości osób, była taka parówa, że lało się po plecach, rękach, nogach, czole i generalnie efekt wyjścia spod prysznica, tylko bez orzeźwienia. Gdyby film trwał pół godziny więcej, to wątpię czy by ktoś do końca wysiedział. Masakra.

 

Obecnie coś zaczyna grzmieć, ale pewnie rozejdzie się po kościach jak ostatnio... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Multikinie była ładnie klimatyzowana sala. Wczoraj w Zabrzu przeszła konkretna ulewa i burza. Jak jechałem do kina to termometr w samochodzie pokazywał 41*C a jak wracałem to 22,5*C :wink: Niestety do mnie ulewa nie dotarła. Na takie upały tylko jedna rzecz pomaga - basen za domem lub ostatnio(u mnie woda ma już 28*C) to bardziej zimny prysznic co parę godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wróciłem z pracy, jak co dzień rowerem. Po wykręceniu podkoszulka w łazience i wytaplaniu się w zimnej wodzie pod prysznicem usiadłem przy kompie, żeby klepnąć coś na forum i znowu jestem mokry. Jutro podobno na podlasiu ma być makabrycznie, według przesłanek 38st, przy których dotychczasowa pogoda to była morska bryza w czasie burzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wro jest nie do wytrzymania... roztapiam się, co nie wezmę prysznica to zaraz znowu jestem mokry... ale jest nadzieja, bo widzę na meteo że temp między 17-20 ma spaść o 10 stopni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja udaje się spać dopiero po 3 w nocy jak pokój się przechłodi z tych 28-30'C....

 

Tak to auto w garażu, z domu się nie ruszam... zakupy zrobione większe, wody mineralnej pod dostatkiem... W aucie nie ma klimy;

Tragedia, dla mnie 25'C to już za dużo;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ta burza słabiutka. Troszkę zagrzmiało i pokropiło, a teraz cisza. Co do klimatyzowanych pomieszczeń to sporo osób (głównie starszych) chodzi na spacery do centrum handlowego. Bo po prostu jest tam chłodniej.

 

 

ULLISSES w kiepskim kinie byleś. W multikinie we Wrocławiu jest porządna klima. W zeszła niedzielę byłem na Shreku 3D, a na zewnątrz 33'C. W środku w sali nawet na czole się nie spociłem. Przyjemny chłód było czuć już na wejściu do sali. Spociłem się jedynie płacąc za bilety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ta burza słabiutka. Troszkę zagrzmiało i pokropiło, a teraz cisza. Co do klimatyzowanych pomieszczeń to sporo osób (głównie starszych) chodzi na spacery do centrum handlowego. Bo po prostu jest tam chłodniej. ULLISSES w kiepskim kinie byleś. W multikinie we Wrocławiu jest porządna klima. W zeszła niedzielę byłem na Shreku 3D, a na zewnątrz 33'C. W środku w sali nawet na czole się nie spociłem. Przyjemny chłód było czuć już na wejściu do sali. Spociłem się jedynie płacąc za bilety...

 

Takie drogie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odkad kupilem przenosna klime mam to w nosie:P, jeno w poniedzialek jade klime w aucie sprawdzic i nabic..bo nie ma tego kopa:) (imho za slabo chlodzi)

Na dzialce myslalem jednak ze zejde...35st...w cieniu!:D

Dobrze ze basen mam dmuchany;D 2x3m starczy:), a teraz siedze i wlacze sam ze soba...bo nie potrafie zmusic sie by pojsc po piwo..

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komu dobrze, ja jak tylko wspominam o zakupie małej pokojowej klimy za raptem parę stówek to słyszę tylko marudzenie małżowiny za uszami że po co ... i tak sobie słodko zdychamy od miesiąca Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja tez piszczala...eee 600zł, eee duza...eee glosna, ee niezdrowa .. a teraz:) siedzi razem ze mna w jednym pokoju:D a jak jej wypominam, to mowi ze woli byc chora niz spocona;:D

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie drogie?

 

 

56 zł za 2 bilety + popcorn i napój. Ceny w weekendy są droższe, a że ja i dziewczyna nie uczymy się już, więc nie mamy żadnych zniżek. Co jak co, ale 60 zł za nieco ponad godzinę oglądania to troszkę dużo jednak. Ale i tak ta część IMO jest lepsza od Shrek'a 3. W każdym razie częściej się śmialiśmy.

 

Ale żeby nie robić OT, to widzę przez okno, że nici z tej burzy. Troszke kropi jedynie. Na szczęście od jutra ochłodzenie o ponad 10' C ;). Też już mam dość tych upałów. Człowiek tęskni za ciepłą pogodą podczas jesieni i zimy, a co do czego dochodzi to po jakimś czasie marzy o powrocie tych chłodniejszych dni. Ale to chyba każdy tak ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wczorajsza burza która przeszła nad Katowicami i Bytomiem masakryczna. Miałem tą wątpliwą przyjemność wracać z SCC o 1 w nocy w punkcie kulminacyjnym nawałnicy. Drogi wyglądały jak rwące potoki. W koleinach pełno wody która skutecznie wytrącała moją prędkość i dodatkowo rzucała z jednego pasa na drugi. Podziwiam osoby, które w taką pogodę jechały wczoraj na skuterach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jest teraz? Przed chwila wrocilem z AKS i jestem mokrusienki - nie dlatego ze pada a dlatego ze jest taka parowa. Wszystko nagrzane ciagle, chodniki i trawniki odparowaly cala wode i teraz jest z 99% wilgotnosci. Brakuje dzisiaj takiego porzadnego wiatru, takiego jaki byl wczoraj miedzy 21-24 zanim zaczela sie burza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wczorajsza burza która przeszła nad Katowicami i Bytomiem masakryczna. Miałem tą wątpliwą przyjemność wracać z SCC o 1 w nocy w punkcie kulminacyjnym nawałnicy. Drogi wyglądały jak rwące potoki. W koleinach pełno wody która skutecznie wytrącała moją prędkość i dodatkowo rzucała z jednego pasa na drugi. Podziwiam osoby, które w taką pogodę jechały wczoraj na skuterach :D

 

No to juz wiem co wczoraj widzialem z okien okolo 2 w nocy. Blyski i grzmoty. Teraz juz wiem gdzie padalo :)

W krakowie dzis popadalo, ale szalu wcale nie ma. Niby troche zimniej, ale nadal czuje sie w powietrzu ten zaduch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie (niedaleko Pyrzowic) coś wieje ale tak... że ledwo i też parno się zrobiło trochę...

 

Ściana deszczu była w nocy b. fajna (ilość wody niezła spadła, podłogi w piwnicy mam mokre/plamy na nich widać);

Pioruny też baaardzo ciekawe, szczególnie ten który parę metrów od domu mi strzelił a siedziałem akurat przy otwartym oknie...

Przez parę min potem miałem problemy ze słuchem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do nas jeszcze nie dotarło, ale zaczynają napływać chmury więc może rypnie coś pod wieczór, jedyny plusik, jak ktoś wyżej wspomniał, wiaterek się ruszył. Wiele go nie ma ale przynajmniej rusza firanką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...