Skocz do zawartości
FREE_USER

P2P + [Neostrada +] + ile Kb/s

Rekomendowane odpowiedzi

na innych progsach mam podobnie . jak zasysam z netu z akceleratorem speed star to tez mam w granicach 52-56kilobajtow/s oczywiscie to transfer utrzymujacy sie ciagle przy zasysaniu duzych plikow:). ale moze ktos jeszcze by napisal zeby mozna bylo porownac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak instalacja kosztuje okolo 1k a miesiecznie place ok220pln. co do transferow na dc i dc++ mam takie same mniej wiecej jak podalem.ja nie mam sieci. mam dla siebie samodzielne lacze i dlatego moge na dc kozystac tylko z hubow publicznych . i transfery sa ok.52 do 56 lkilobajtow/s (wiadomo czasem podskoczy na chwile wyzej ale takich nie licze) ciagly tranfer jest taki co napisalem . ale ine ma roznicy czy ciagne ze stanow czy ze szwecji czy z polski zawsze prawie mam ten sam transfer. to jest troche wolno jak na dc ale mam tez 2 stale lacze poprzez providera internetowego z mojego osiedla i tam na dc mam transfer ok.1do 1.2 megabajta/s ale to juz inna historia bo to siec wewnetrzna:)(tylko dlatego ja zalozylem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gwarantuje ci ze potrzeby ludxzkie sa nieograniczone ja majac neo+ juz narzej=kam ze jest za wolne i chcialbym miec 1 mb/s tylko dla siebie

bo neo+ jest wolne 512/128 kbit/s, to zadna predkosc, wystarczajaca do serfowania w sieci

ja o swoich wynikach pisac nie bede, bo kazdy i tak wie, co mozna wyciagnac z uslugu sdi ;-P (nie mam innej alternatywy)

 

PS. nie mogles na poczatku napisac zamiast w trzech postach tylko w jednym? tym sposobem zasmiecasz forum, a chwaly sobie tym nie zapewnisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...