Skocz do zawartości
wizner5

Huntkey Hk-350ap Czy Tagan Tg380-u01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastanawiam sie nad kupnem zasilacza do mojego konfigu. Chcialbym zrobic to jak najmniejszym kosztem ale zarazem chce aby to bym markowy zasilacz z aktywnym PFC.

Zastanawiam sie nad wyborem HuntKey HK-350AP i Tagan TG380-U01. Ze wzgledu na cene jestem za HuntKey, ale jesli ma okazac sie niewystarczajacy do mojego configu lub ma byc duzo gorszy to poczekam troche i doskladam do tego Tagana

Chyba, że coś innego mi doradzicie w cenie najlepiej do 200zł ...

 

To moj config:

Gigabyte GA-7N400-L

Athlon XP-M 2800+@2,4Ghz

2x512MB Kingston

Gigabyte Radeon 9550 250/200@430/270 a w przyszlosci bedzie Gf 6600GT (prosze to tez pod uwage wziazc)

Seagate 7200obr. 40GB i 200GB

NEC ND-4550A DVD-RW

Samsung DVD

Tuner TV PixelView

Dzwięk PCI Mint 6ch.

+ do tego 5 wentylatorkow arctic cooling w obudowie :-)

 

Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc :)

Edytowane przez wizner5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci powiem tak, jestem w tej samej sytuacji :) i jezeli niemasz hajsu wes Huntkeya, jednak lepszy jest Tagan ale to juz wiekszy wydatek... a huntkey pociagnie to co napisales...

U zenfista jest Tagan po 239zl wiec jakby nie bylo to 80zł wiecej niz HuntKey:(

 

Co mi doradzicie? A moze na jakis inny zasilacz zwrocic uwage w cenia do 200zl najlepiej?

Edytowane przez wizner5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz na moją sygnaturkę + 3 wentylatorki AC i często jeszcze 1 dysk.

I to nie jest jeszcze jego max B)

To chyba faktycznie wezme tego HuntKey-a:) Cana atrakcyjna i widze ze dobrze sobie radzi z mocniejszymi configami:) Po nowym roku go zamowie:) Dzieki wszystkim za pomoc:)

Pozdrawiam i szczesliwego Nowego Roku zycze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co byście powiedzieli na temat tego zasilacz Aerocool Aeropower Black Line 450W ?

Będzie lepszy od Huntkey? Ale chyba tak bo to przeciez mocniejszy przynajmiej teoretycznie zasilacz tym bardziej że to też dobra firma.

Jak możecie to mi doradzcie czy brać HuntKey czy tego Areocool-a ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że to bardzo fajny zasilacz...a jaki cichy :)

napięcia bardzo dobre..chociaż w sumie ciężko, żeby mój zestaw bardzo go obciążał

poczytaj testy..

warto kupić

Testy czytałem, ale jakoś nie mogłem w nich znaleźć wersji 450W wszędzie jest 350W i ta wersja wypada doskonale ciekawe jak jest z wersją 450W i czy oby napewno będzie lepsza do mojego konfigu niż np. HuntKey?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pytanie co do Huntkeya - wlasnie go zamontowalem u siebie - i myk jest taki ze zasilacz jest dosc głośny :/ przedtem mialem modecoma 350 GTF z arcticem 80 mm puszczonym z regulacją - teraz jest zauważalnie głosniej :/ u Was tez tak jest ?

 

PS mam 6600GT wyjącego gigabyte i HK jest tylko troszke cichszy od niego....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby nikt nie wiedział ? :(

Nie wal postow jeden po drugim :-|

 

Ten Aerocool jest starsza konstrukcja niz ten Huntkey :) Ale moze byc zdecydowanie bardziej cichy :D Sam myslalem na Aerocool'em ale 550W i skonczylo sie na tym co mam teraz :wink: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aerocool jest nieco zbyt delikatny jak na moje gusta ale w wersji 450 i wyższej jest mocniejszy niż ten HK, który notabene nie posiada większej mocy niż 410W w żadnej z wersji, nawet jeśli bierzemy pod uwagę NeoTEki Maximusy, gdzie są bebechy tego HK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aerocool jest nieco zbyt delikatny jak na moje gusta ale w wersji 450 i wyższej jest mocniejszy niż ten HK, który notabene nie posiada większej mocy niż 410W w żadnej z wersji, nawet jeśli bierzemy pod uwagę NeoTEki Maximusy, gdzie są bebechy tego HK.

Czyli Benito co mi doradzasz HK czy Areocool a moze jednak Tagan 380-u01 jakos uzbieram ta kase na niego jesli ma okazac sie sporo lepszy od HK i Areocool-a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda z tych zasiłek uciągnie twojego konfiga, jak cię nie stać bierz Huntkeya, jak cię stać bierz Tagana, Aerocool niby też dobry ale jak mi niedawno umarł tylko z racji podłączenia na krótko z żarówką 45W to jakoś straciłem coś ostatnio do niego zaufanie (ale to jest tylko moja subiektywna wypowiedź).

Edytowane przez BENITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pytanie co do Huntkeya - wlasnie go zamontowalem u siebie - i myk jest taki ze zasilacz jest dosc głośny :/ przedtem mialem modecoma 350 GTF z arcticem 80 mm puszczonym z regulacją - teraz jest zauważalnie głosniej :/ u Was tez tak jest ?

 

PS mam 6600GT wyjącego gigabyte i HK jest tylko troszke cichszy od niego....

No więc jak to jest z tymi Huntkeyami? bo mam zamiar jutro kupić HK-350AP i tak czytam, czytam i gdzieniegdzie chwalą go za w miarę cichą pracę, a tu zaś taki post i już nie wiem czy kupować czy nie bo nie chce kolejnego wyjca... dzięki z góry za odpowiedź...

 

(pozatym troche dziwna sprawa bo tam jest wentylator o średnicy bodajże 14cm i z tego co sie orientuje im wieksza srednica tym ciszej się kręcą, ale być może mało wiem :) )

Edytowane przez Mexx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc jak to jest z tymi Huntkeyami? bo mam zamiar jutro kupić HK-350AP i tak czytam, czytam i gdzieniegdzie chwalą go za w miarę cichą pracę, a tu zaś taki post i już nie wiem czy kupować czy nie bo nie chce kolejnego wyjca... dzięki z góry za odpowiedź...

 

(pozatym troche dziwna sprawa bo tam jest wentylator o średnicy bodajże 14cm i z tego co sie orientuje im wieksza srednica tym ciszej się kręcą, ale być może mało wiem :) )

 

kupuj śmiało zasilacz jest niesłyszalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupuj śmiało zasilacz jest niesłyszalny

chyba za duzo umcyk ymcyk - taki Tagan U01 uznawany za jeden z najcichszych zasilaczy nie jest wcale nieslyszalny a co dopiero HK ktorego halas mozna przyrownac do szumu morza ;) Dosc sporo zasilaczy przewinelo mi sie przez rece i nadzieje na cos naprawde cichego stracilem przy Taganie z podpisu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie do Benito już mam nadzieję ostatnie:) Dzisiaj dostałem odpowiedź od Zenfista i powiedział ze lepszy od tych zasilaczy będzie Antec Smart Power 350W. Czy potwierdzasz to Benito? Ponoć jest to kandydat to na hit roku 2006:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ... chce kupi tego tagana i wpadłem przypadkiem na fotke na której wygląda to tak, jakby ten akurat tagan miał kable w oplotach. Czy to możliwe? Czy może złudzenie? Wiem że tylko easycony mają kable w oplotach ale napewno nie U1. http://sklepwgk.pl/prod.php?id=TG380-U1

 

Jak to jest ... looknijcie na fote i powiedzcie jak to z tym naprawde jest!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mnie tez sie tak wydaje... napisz do nich...

 

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ew. błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mnie tez sie tak wydaje... napisz do nich...

no tak ... ale ja nie widziałem jeszcze U1ek z oplotami

 

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ew. błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie.
Widziałem ten dopisek .... ale zanim mi dadzą odpowiedz to troche czasu minie, jeżeli wogole dostane; tak wiec wolałem zapytać tutaj. Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj przyszedl do mnie TAGAN TG380-U01, w oplocie to ma on tylko przewody od wtyczki ATX i rozszerzenie do BTX, i 2 przewody z filtrem.

no i troche za duzo tych molex'ow i floppow. powino byc 7 i 2.

 

ps. do czego podpiac przewod uziemiajacy od zasilacza? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na tym zdjęciu poprostu kable w o;lotach są ułożone na wierzchu i dlatego tak się wydaje.

raczej to nie mozliwe, przewody sa przeciez w czarnych zoltych i czerwonych koszulkach, i nie widac ich (widac ale dopiero przy wtyczce). aco powiesz na temat wiekszej ilosci wtyczek?

 

ps. wtyczki u 380-tki ja mam koloru bialego :D

Edytowane przez tOmki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...