Skocz do zawartości
wizner5

Huntkey Hk-350ap Czy Tagan Tg380-u01

Rekomendowane odpowiedzi

raczej to nie mozliwe, przewody sa przeciez w czarnych zoltych i czerwonych koszulkach, i nie widac ich (widac ale dopiero przy wtyczce). aco powiesz na temat wiekszej ilosci wtyczek?

 

ps. wtyczki u 380-tki ja mam koloru bialego :D

Hmm faktycznie, jak się dokładniej przyjżałem to każdy przewód jest opleciony :| Ja mam białe molexy i Fdd, reszta czarna, pciexpress niebieski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do wyboru majac Aerocool 350 i Huntkeya rzucalbym moneta. Ogromny wiatrak Huntkeya nie halasuje tak strasznie, Aerocool rowniez nalezy do cichych, troche glosniej niz u Tagana 380-U1. Zaleta jest to, ze HK ma zlacza PCI-E (tak przyszlosciowo) a AC nie ma. HK ma 2 linie +12V, ale skolei AC ma wieksza obciazalnosc lini +12V. IMHO te zasilacze sa wlasciwie rownowazne, zalezy co Ci bardziej podchodzi wizualnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to czy pci-e ma czy nie zasilka to raczej nie argument bo i tak mam radeona 9800pro i plyte bez pci a narazie niema mowy o zmianach...

 

zalezy mi na ciszy ale rowniez na dobrym przeplywie powietrza...

 

podam moze config bo narazie go niema...

 

 

CPU: AMD Athlon64 3000+ Venice + Arctic Freezer 64 Pro/Arctic Silver 5

Płyta Gł: MSI K8N Neo2 Platinium @ Bios 1.8 NFM rev.3 @ Zalman NB32J

Pamięć: Kingstone 2x512MB DDR400 + Qoltec Ram Freezer

Grafika: ATi Radeon 9800 Pro@XT Sapphire + Pentagram XC-80Cu + Zalman BGA Radiatorki

HDD: Samsung 60GB ATA133

Napęd: GSA-LG 4167 @ DL 12 - spox naped :)

Wiatr: ATu bedzie z 2 fanderki 92 + 2*120

LCD: LG L1730S

Mysz: Razer Copperhead + EYEpad™

 

a wizualnie to mi bardziej aerocool pasuje bo ma oplloty :)

Edytowane przez $kubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to czy pci-e ma czy nie zasilka to raczej nie argument bo i tak mam radeona 9800pro i plyte bez pci a narazie niema mowy o zmianach...

 

zalezy mi na ciszy ale rowniez na dobrym przeplywie powietrza...

 

podam moze config bo narazie go niema...

CPU: AMD Athlon64 3000+ Venice + Arctic Freezer 64 Pro/Arctic Silver 5

Płyta Gł: MSI K8N Neo2 Platinium @ Bios 1.8 NFM rev.3 @ Zalman NB32J

Pamięć: Kingstone 2x512MB DDR400 + Qoltec Ram Freezer

Grafika: ATi Radeon 9800 Pro@XT Sapphire + Pentagram XC-80Cu + Zalman BGA Radiatorki

HDD: Samsung 60GB ATA133

Napęd: GSA-LG 4167 @ DL 12 - spox naped :)

Wiatr: ATu bedzie z 2 fanderki 92 + 2*120

LCD: LG L1730S

Mysz: Razer Copperhead + EYEpad™

 

a wizualnie to mi bardziej aerocool pasuje bo ma oplloty :)

Hyntkey 350AP ma 400W a AreoCool ma 350W. Popatrz na test na tweaku http://www.tweak.pl/artykul/zasilacze2005 . AreoCool 350W wygrywa w tescie zasilaczy o mocy do 350W a HuntKey razem z NeoTecem w teście o mocy 350-400W. Ja dzisiaj otrzymałem HuntKey 350-AP. Pomierzyłem napięcia miernikiem i praktycznie żadnych wahań nie ma pod obciązeniem. Różnice są rzędu max 0,05V. A zasilacz jest dosyć cichy i znakomicie wentyluje obudowę. Wcześniej miałem Fortrona 350W w porównaniu do niego temperatura w obudowie spadła o około 4 stopnie :) AreoCool jest cichszy niż HK ale za to gorzej wentyluje obudowę i ma 350W a HK 400W. Więc wybór należy do Ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyntkey 350AP ma 400W a AreoCool ma 350W. Popatrz na test na tweaku http://www.tweak.pl/artykul/zasilacze2005 . AreoCool 350W wygrywa w tescie zasilaczy o mocy do 350W a HuntKey razem z NeoTecem w teście o mocy 350-400W. Ja dzisiaj otrzymałem HuntKey 350-AP. Pomierzyłem napięcia miernikiem i praktycznie żadnych wahań nie ma pod obciązeniem. Różnice są rzędu max 0,05V. A zasilacz jest dosyć cichy i znakomicie wentyluje obudowę. Wcześniej miałem Fortrona 350W w porównaniu do niego temperatura w obudowie spadła o około 4 stopnie :) AreoCool jest cichszy niż HK ale za to gorzej wentyluje obudowę i ma 350W a HK 400W. Więc wybór należy do Ciebie :)

Dokładnie tak, bierz Huntkeya,

ja właśnie złożyłem zamówienie u zenfist.pl mam nadzieje że będe zadowolony B)

 

i właśnie znalazłem jelenia który da mi 50 zł za mojego codusia :lol2: :lol2: :lol2:

Edytowane przez pedzel2345

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...