Skocz do zawartości
a_gentos

Blacha Ryflowana

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie dzięki, jak tylko znajdę trochę czasu to się biorę za moda.

Ta blacha ryflowana będzie potrzebna tylko na front panel, który będzie składał się z podświetlonego akrylu lub plexi o grubości około 5mm oraz właśnie tej blachy. Boki chyba będą z drapanego aluminium, ale zastanawiam się czy wstawiać zwykłe okno czy może metalową siatkę. Na front panelu będzie lcd podświetlony na niebiesko, a na dole wentylator, dla odmiany świecący na niebiesko ;p. Muszę tylko znaleźć jakiś fajny grill do niego. Wnętrze kompa również planuję podświetlić niebieskimi katodami, a wentylatory gpu i proca, oraz wydmuchujące ciepłe powietrze na czerwono.

 

Taki oto pomysł zrodził się dziś w mej łepetynie, ciekawe co z tego wyjdzie ;p

 

EDIT: Jeszcze obudowę zasilacza planuję zrobić z blachy ryflowanej, a cały zasilacz podświetlić na czerwono.

Edytowane przez a_gentos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to bedzie brzydko jak panel z tej blachy

ale z tym LCD i wentylem z przodu to musze si pochwalić też bede robił dla odmiany kupie wentyla czerwonego 120x120 mm który bedzie wydmuchiwał powietrze z chłodnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe: http://www1.conrad.de/scripts/wgate/zcop_b...6%3a26%3a25+GMT

 

 

Fajny link, jak bede w niemcczech to ci moge to przywieźć :D

 

 

Eee sorry link coś nie działa... wejdź sobie na stronę www.conrad.de później Computertechnik -> Gehause -> Computergehäuse-Zubehör

Edytowane przez wiktusser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bede bezczelny i nabije sobie posta, ale....

A NIE MOWILEM (kilka postow wyzej...)...

Zapoda temat nie ruszajac palcem w google, a potem - nie sorry wielka sciema...

 

kolejny "hardkor disko moder"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że zrezygnowałem z tej blachy, nie znaczy, że zrezygnowałem z moda. Nie chcę też zrobić "hardkorowego" jak to Carl0s określił moda w stylu super wypasione i pokręcone okno podświetlone na dziesięć kolorów, a w dodatku to wszystko miga.

Jednak wolę się wstrzymać ze zdradzaniem planów, gdyż pewnie jeszcze nie raz się zmienią do chwili gdy wezmę się na dobre do roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że zrezygnowałem z tej blachy, nie znaczy, że zrezygnowałem z moda. Nie chcę też zrobić "hardkorowego" jak to Carl0s określił moda w stylu super wypasione i pokręcone okno podświetlone na dziesięć kolorów, a w dodatku to wszystko miga.

Jednak wolę się wstrzymać ze zdradzaniem planów, gdyż pewnie jeszcze nie raz się zmienią do chwili gdy wezmę się na dobre do roboty.

Wiec po co ten topic? Zobacz ile jest tematow "zrobie, mam zamiar, bedzie, planuje".

Zrob cos i sie pochwal, a nie pochwal sie ze masz zamiar zrobic.

Chcesz sie pochwalic planami? Zrob te plany, naszkicuj cos, zeskanuj, wrzuc na serwer, daj linka. Zrob model w w jakims programie, wrzuc linka.

Ale miej sie czym chwalic.

A blacha ryflowana...wystarczylo w goglach wpisac, pierwsze kilkanascie pozycji zawiera namiary gdzie i za ile mozna kupic.

Jak dla mnie - EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie - EOT

 

Dla mnie też, niepotrzebnie pisałem o tych nieszczęsnych planach swoich, następnym razem odezwę się z czymś konkretnym. Przeczytałem gdzieś, że to forum należy najpierw czytać przez 2 miesiące, zanim się napisze posta. I faktycznie, gdybym czytał więcej to wiedziałbym, że takich planów moda było już wiele, i większość z nich zakończyła się właśnie na fazie planowania. Zaręczam, że następny topic w tym dziale założę dopiero, gdy będę chciał zaprezentować moda. W końcu lepiej pomyśleć nad szczegółami projektu, gromadzić materiały itd. nie trąbiąc o tym na forum, niż w tym samym czasie wspomagać i tak już prężne grono modderów-teoretyków.

 

Carl0sa i wszystkich, którzy uznali ten temat za niepotrzebny chcę przeprosić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...