Skocz do zawartości
dzej

Creative Hq 140 - Głównie Do Gry W Cs'a

Rekomendowane odpowiedzi

chce sobie kupic jakies fajne sluchaweczki tego typu co link ponizej:

LINK

 

a nie chce czegos takiego jak te:

LINK

 

 

stwierdzicie ze pierwsze sluchawki maja gorsza jakosc dzwieku niz te drugie, ale chce zeby byly fajne, lekkie i zeby mi nie niszczyly fryzury ;]

 

tak wiec co mi mozecie polecic ze sluchawek tego typu co te w pierwszym linku? zeby tak przyzwoicie graly i kosztowały z pewnością ponizej 100 zl

 

 

edit: mikrofon nie potrzebny (posiadam juz), regulator glosnosci w kabelku (obejde sie bez tego), patrz moj ostatni post

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o lol, chodzi mi oczywiscie o to ze chce sobie takie słuchaweczki kupić tylko nie wiem jakie ;] cos jak te pierwsze. Poleci mi ktoś cos ?

 

moze cos takiego ?

Linkacz

podobno nie przywiązujesz takiej uwagi do jakosci dzwieku wiec nie ma rónicy ktore kupisz ;]

 

jedz do media markt i kup najtansze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to że dużych wymagań nie mam co do jakości dźwięku to nie oznacza że chce kupić jakiś szajs, który sie rozpadnie po miesiącu

kupując w MM na każdy produkt masz minimum 12 miesiecy gwarancji ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rozwiazanie dla Ciebie :P Bo mam do sprzedania Labtec gaming fx:1, na gwarancji , wszystko dziala , zadnych zarzutow... Chce sprzedac bo kupilem sobie moje wymarzone IceMat-y :D Link do Labtecow: http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=14945 ...

Oczywiscie o wadach sluchawek zakladanych z pałąkiem za głową wiesz ? Np ze ( nie u wszystkich ), ale niektorych moga boleć małżowiny uszne, jesli sie je zle zalozy. Ale ogolnie jakosc dzwieku zarowno w mikrofonie jak i w sluchawkach bardzo dobra... Jesli jestes zainteresowany to PW...

Aha, cena , czyli ile za nie chce to ok 30 zl...

Edytowane przez tazikk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...