Skocz do zawartości
Gość Overclocked

Sprzedaż Konsol W Japonii

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Overclocked

Wczoraj opublikowaliśmy wyniki sprzedaży gier w japońskich sklepach, dziś pora na sprzedaż konsol. Nic już nie dogoni Nintendo DS'a, które w okresie 19-25 grudnia zakupiono w ilości prawie 600tys egzemplarzy. Dla porównania konkurencyjna PSP to nieco ponad 160tys sztuk.

A oto pełne dane:

 

Nintendo DS – 597.628

PSP – 161.332

PS2 – 97.475

GameCube – 36.646

GBA SP – 35.764

GB Micro – 19.261

Xbox 360 – 5.674

GBA – 906

Xbox - 141

 

gry.wp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

costi - no coś w tym stylu. Poprawcie mnie jeśli się myle ale w polsce np Mac'i się zabardzo nie przyjeły... To może nie odmiana patriotyzmu ale tak jest i tyle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

costi - no coś w tym stylu. Poprawcie mnie jeśli się myle ale w polsce np Mac'i się zabardzo nie przyjeły... To może nie odmiana patriotyzmu ale tak jest i tyle :P

Przekombinowałeś.. Chodziło o $$$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chba jednak lubi gotowe, wystarczy popatrzec jak schodzą zestawy z hipermarketów....

Za to prędzej nie lubu płacic kilka razy wiecej za cos, co nie jest tyle warte...

 

Maci są fajne jak ktos lubi marnować czas na wykonywanie prostych czynnosci...

Nawet prosta obsługa przegladarki na macu zajmuje więcej czasu dzięki wspaniałej myszy bez przycisków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Chba jednak lubi gotowe, wystarczy popatrzec jak schodzą zestawy z hipermarketów....

Ale zawsze ten "komputer" z hipermarketu można przebudować a części są ogólnie dostępne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date=' 1 Sty 2006, 19:45' post='1854443']

Ale zawsze ten "komputer" z hipermarketu można przebudować a części są ogólnie dostępne...

A propo komów z hipermarketu to gadam z qmplem : J - ja K - kumpel

 

J -gdzie składałęś kompa ?

K -w sklepie

J -to dobrze, że nie w supermarkecie

K -no

J -w którym ?

K -Media Markt

 

:mur: :mur: :mur:

 

A najgorsze jest to że idzie jakoś ktosiek do Marketu i ma troche kasy z nadzieją że kupi coś w miarę dobrego...

 

I dostaje zestaw :

Mobo najgorsze jakie może być

512 mb ram pewnie good ramy

Procek Celerona (nie ważne jaki :rolleyes: )

grafa fx 5200 128/128

dysk 80 gb

zasilacz no name albo co gorsza Codegen ;]

 

i kupi sobie taki ktosiek komputer, zapłaci za niego w markecie niewiadomo ile i lipa...

 

A jak wygląda sprawa z mac'ami ??? W sumie to jestem w nich zielony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo komów z hipermarketu to gadam z qmplem : J - ja K - kumpel

 

J -gdzie składałęś kompa ?

K -w sklepie

J -to dobrze, że nie w supermarkecie

K -no

J -w którym ?

K -Media Markt

 

:mur: :mur: :mur:

 

A najgorsze jest to że idzie jakoś ktosiek do Marketu i ma troche kasy z nadzieją że kupi coś w miarę dobrego...

 

I dostaje zestaw :

Mobo najgorsze jakie może być

512 mb ram pewnie good ramy

Procek Celerona (nie ważne jaki :rolleyes: )

grafa fx 5200 128/128

dysk 80 gb

zasilacz no name albo co gorsza Codegen ;]

 

i kupi sobie taki ktosiek komputer, zapłaci za niego w markecie niewiadomo ile i lipa...

 

A jak wygląda sprawa z mac'ami ??? W sumie to jestem w nich zielony :D

Z mac'kami wyglada podobnie. Tylko że do tego płącisz grube $ bo obudowa jest ładna ;)

A dzięki beznadziejnej obsłudze całość chodzi równie szybko i sprawnie jak Celeron zasialny Codegenem ;)

A co do konsol.. Jesli tydzień temu sprzedało sie 100tyś PS2 to po co robić PS3 ? Skoro PS2 nadal się świetnie sprzedaje co oznacza że rynek jeszcze nie jest nasycony i znudzony tą konsolą. BTW cały czas wychodzą świetne tytuły na ta konsole więc premiera PS3 będzie później niż zakładano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Overclocked

Maci są fajne jak ktos lubi marnować czas na wykonywanie prostych czynnosci...

Nawet prosta obsługa przegladarki na macu zajmuje więcej czasu dzięki wspaniałej myszy bez przycisków...

sa juz 2 przyciskowe myszki do mac'ow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mac'kami wyglada podobnie. Tylko że do tego płącisz grube $ bo obudowa jest ładna ;)

A dzięki beznadziejnej obsłudze całość chodzi równie szybko i sprawnie jak Celeron zasialny Codegenem ;)

A co do konsol.. Jesli tydzień temu sprzedało sie 100tyś PS2 to po co robić PS3 ? Skoro PS2 nadal się świetnie sprzedaje co oznacza że rynek jeszcze nie jest nasycony i znudzony tą konsolą. BTW cały czas wychodzą świetne tytuły na ta konsole więc premiera PS3 będzie później niż zakładano

Q nie przesadzaj ;] sprzęt w macach jest porządny uwierz mi;] quadry mające 10 lat chodzą bez problemu !! ;]. A nowe macie są cichutkie (chłodzenie pasywne :] ) i dość szybkie (mówie oczywiście o g5). Kev nie pisz o sytuacjach z kupnem kompów z hajpermarketów bo każdy to zna ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak słyszałem to maców jest sporo w szkołach. :?

W mojej starej szkole byly, wiec jakąs styczność mialem. Mac'i naprawde nie są takie złe, fakt, drogie, ale w pewnych zastosowaniach nie mają sobie równych. Edytowane przez fipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak słyszałem :>? I :>? Stare 604 z 180 mhz szły na 240 nie które nawet na 270. Wiem że g3 i g4 też były podkręcane (nie zbyt często się to zdarza bo ludzie ;) zamiast oc kupują kartę procesorową ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ale to i tak za mało :)

 

Do obsługi przegladarki musze mieć 3 przyciski i jeszce cos do kręcenia żeby przewijac strony :)

w sylwka pracowalem na mac'u z myszka m$ podpieta na usb... i działałą bez najmniejszego problema :) przewijało stronki, 3 przyciski, rolka... cud miód i orzeszki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Overclocked

:mur:

 

Proponuje nie wklejać na to forum newsów o konsolach bo jak widze takie teksty to sie we mnie gotuje.

Zastanów sie synek do czego służy konsola a do czego pecet :-| .

Nie bij kev'a on poprostu nie zauwazyl tytulu "Sprzedaż Konsol W Japonii" :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...