Skocz do zawartości
poca

Return to Castle Wolfenstein

Rekomendowane odpowiedzi

A wiedcie że pracują nad filmem? :rolleyes:

A co do następnej części to muwisz o RTCW czy ET?

 

 

Bo co do ET to są już zaawansowana faza produkcji , tylko że to będzie ET:Quake wars :mur:

gniot tylko to mi przychodzi na myśl jak czytam sobei o nim >.>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O RCTW 2 piszę :) Engine Doom 3 zapewne.....albo może coś nowego od Pana Carmacka? :D O ile dobrze pamiętam, w tym roku miał powstać zupełnie nowy engine, wcale bym się nie zdziwił, gdyby użyto go w RTCW 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Devil,niestety juz ją usunalem z HDD.Mimo,ze zapowiadala sie fajnie to narazie nie bede w nia gral,moze kiedys,ale nie wykluczam takiej mozliwostki :) Mimo tego mowie,grafika centralnie jak ET.Zaczynamy w czasie walki z Niemcami w nocy.Nasi bohaterowie mowia po rusku a ich wiadomo - po niemiecku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O RCTW 2 piszę :) Engine Doom 3 zapewne.....albo może coś nowego od Pana Carmacka? :D O ile dobrze pamiętam, w tym roku miał powstać zupełnie nowy engine, wcale bym się nie zdziwił, gdyby użyto go w RTCW 2

 

No mogliby stworzyc nowy silnik. Ten z D3 jakos mi sie nie podoba. Za bardzo plastikowy ;) i do tego jeszcze dosc wymagajacy. Mi FPS spada czasem do 12 na tym sprzecie co mam.Nie wiem czy to wina niedopracowania silnika akurat w tej grze ,bo np. takie Kroniki Riddicka ,ktore chyba sa na silniku D3(moze zmodowanym) smigaja mi o wiele plynniej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mogliby stworzyc nowy silnik. Ten z D3 jakos mi sie nie podoba. Za bardzo plastikowy ;) i do tego jeszcze dosc wymagajacy. Mi FPS spada czasem do 12 na tym sprzecie co mam.Nie wiem czy to wina niedopracowania silnika akurat w tej grze ,bo np. takie Kroniki Riddicka ,ktore chyba sa na silniku D3(moze zmodowanym) smigaja mi o wiele plynniej..

Co do engine, to riddick byl na zmodyfikowanym silniku, ktory pracowal w grze Enclave.

Do nowego wolfa dobry by byl unreal engine 3.0, ale john nie da do swojego produktu silnika konkurencji. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chcial Source'a albo Cryteca ale dobrze,ze za marzenia nie karaja

 

Zapomnij ze Carmack na to pojdzie ,juz pewnie wolalby stworzyc nowy niz robic na konkurencyjnym silniku. Przeciez od Wolfa 3D poczawszy zawsze gry z ID wychodzily na ich wlasnym silniku (poprawcie jak sie myle) Wiec nie wydaje mi sie zeby Carmack podjal sie nieswojego engine'u.

 

Chociaz przyznam ze "Crytec" to porzadny silnik.Z tych od Doom3 i Source, ten wydaje sie najbardziej zoptymalizowany.FAR CRY ladnie mi smiga na max detalach w przeciwenstwie do D3 i HL2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Devil - na R9800 pro z giga ramem to HL2 wymiata w 1280x1024 z aax6 i anizox16

Tak wiem ,ale popatrz jaki ja mam proc <_<

 

Crytek dla mnie lepszy bo bardziej tu grafa sie liczy ,wnioskuje z tego ze FarCry dziala mi plynniej niz HL2 na source. Czas zmienic proca mialem to dawno zrobic ale czekam na nowy socket AM2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Tak wiem ,ale popatrz jaki ja mam proc <_<

 

Crytek dla mnie lepszy bo bardziej tu grafa sie liczy ,wnioskuje z tego ze FarCry dziala mi plynniej niz HL2 na source. Czas zmienic proca mialem to dawno zrobic ale czekam na nowy socket AM2 ;)

Ja gralem w 1024 z AAx2 i anizo x8 na AMD2800+ (tzn podkreconym na 2200MHZ z 1466Mhz :D) oraz radkiem 9700@pro i gra byla bardzo plynna.Niekiedy od bardzo zadka dogralo na striderach co jakis czas ale to przez 768 ram.Co do proca, to wiadomo,nie znajdziesz lepszego jesli chodzi o jakosc do ceny jak mojego,ale zmien tez mobo bo ja zrobilem ten blad,ze siedze nadal z AGP.No,ale fakt, Twoja grafa :( Jesli nie zamierzasz jej zmieniac,to zmien na moj zestawik (łacznie 750zl plyta i proc),ale sugeruje Ci poczekac i zmienic tez grafe oraz mobo z PCIE i odrazu DFI Lan Party :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, niestety jest bardzo mało serverow gdzie mozna sobie pograc.

Pozostaja tylko dwa niemieckie na ktorych zazwyczaj ludzie graja tylko wieczorem.

Jesli chcesz pograc przez siec, musisz miec oryginalna gre, patch 1.41, OSP, najnowszy PB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge przejsc misji forest. dochoodze do ciezarówki wchodze i pisze ze przejscie chwilowo nie dostepne zadanie 3/4 i brakuje mi zadania zeby zapewnic ze zadna sygnalizacja sie nie wlaczy i nie wiem jak to zrobic Prosze pomózcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge przejsc misji forest. dochoodze do ciezarówki wchodze i pisze ze przejscie chwilowo nie dostepne zadanie 3/4 i brakuje mi zadania zeby zapewnic ze zadna sygnalizacja sie nie wlaczy i nie wiem jak to zrobic Prosze pomózcie

Zdobądź karabin snajperski z tłumikiem i wtedy bez zadnego hałasu "sciągniesz" niemców a przejscie dalej bedzie otwarte. Karabin jest po prawej stronie na górce zaraz po przejsciu przez tunel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam po latach zaczęłam grac :D i nie moge przejść misji 3 gdy wchodzę do ciężarówki to mam objekty 3/4 wszystkie paczkki i bronie zebrałam każdego Niemca zabiłam (wiem ne trzeba było) i gdy wciskam "n" wyskakuje mi tak stowaaway oboad suppy truck bound for rocked base. i nie wiem co mam zrobić nie zabiłam tego ostatniego strażnika przy budce i tego obok samochou pomoże ktoś po latach ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strażnik przy budce nie może cię zauważyć, jesli cie zobaczy to .....misja od nowa

Wszystkich innych możesz zabić, o ile pamiętam to tego snajpera powinnas

Wzięłaś zrzut , z tą snajperką z luneta termiczną ?

Edytowane przez olddog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie tak pogrzebię w pamięci to to jest ta misja w lesie, gdzie trzeba cichaczem przedostać się do ciężarówki; gdzieś na początku jest chyba pierwszy zrzut z zaopatrzeniem, potem trzeba uważać na żołnierza w strażnicy i przejść krótkim tunelem, gdzie niedaleko jest drugi zrzut (blisko drugiej strażnicy), dalej trzeba zabrać lunetę do mausera bodajże i udać się do ciężarówki właśnie nie zabijając żołnierza od bramy. Zdaje się, że wystarczało podejść do paki i finito.

Po prostu wczytaj save'a sprzed zabijania ostatnich Niemców i obejdź jeszcze raz wszystko:)

 

Swego czasu rtcw znalem na pamięć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste, musisz się chować za tą szybą i walić w te butle, jak bedzie blisko eksplozji to posypie mu się pancerz. Na stolikach były kamizelki i apteczki. Do tego ładuj w niego z miniguna i unikaj jego Tesli. On jest głupi i powolny ale jak Cie zauważy to łatwo Cie zabije, wychylaj się zza rogów i wal w niego aż do skutku.

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste, musisz się chować za tą szybą i walić w te butle, jak bedzie blisko eksplozji to posypie mu się pancerz. Na stolikach były kamizelki i apteczki. Do tego ładuj w niego z miniguna i unikaj jego Tesli. On jest głupi i powolny ale jak Cie zauważy to łatwo Cie zabije, wychylaj się zza rogów i wal w niego aż do skutku.

no właśnie z tym jest ciężko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób normalnego Save przed walką i w trakcie walki często rób quick save. Nie biegaj po sali tylko w okolicy tej szyby (wewnątrz). Jak tylko będzie wystawał mu karabin zza rogu to wal w niego z miniguna i pod nogi z bazooki. Potem uciekaj i chowaj się za następnym rogiem i aż do skutku. Lata temu jak jeszcze internetu szerokopasmowego nie miałem przechodziłem to na najwyższym poziomie i dałem radę, ojciec (maniak wolfa) też dawał więc i Ty sobie poradzisz.

Edytowane przez kaijitsu
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...