Skocz do zawartości
poca

Return to Castle Wolfenstein

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problemik z misją FOREST. Otóż wykonałem wszystkie zadania, zostało mi tylko jedno Recover OSA "Snooper" czy jakoś tak. Zabiłem już wszystkich, oprócz gościa przy samochodzie. Jak dojde do tego drugiego wejścia pojawia się napis że coś spieprzyłem. Co muszę jeszcze zrobić? Pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to znalezienie tej broni nie jest wymagane, ale bardzo pomocne. Znajduje się za "posterunkiem" przed bazą do której musisz dotrzeć. Czyli tak wyłazisz z tunelu i powinieneś dojść do tego posterunku (jest tam wieża, km, i paru Niemców) jak już się z nimi rozprawisz to idziesz dalej prosto (a nie skręcasz w lewo w stronę bazy) i tam pod drzewkiem jest to czego szukasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to znalezienie tej broni nie jest wymagane, ale bardzo pomocne. Znajduje się za "posterunkiem" przed bazą do której musisz dotrzeć. Czyli tak wyłazisz z tunelu i powinieneś dojść do tego posterunku (jest tam wieża, km, i paru Niemców) jak już się z nimi rozprawisz to idziesz dalej prosto (a nie skręcasz w lewo w stronę bazy) i tam pod drzewkiem jest to czego szukasz.

 

mylisz sie znalezienie tej broni jest konieczne do ukonczenia misji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe co dej misji to jeśli gra z cheatami to może nie przejść bo broni nie podniesie ... też tak miałem i musiałem cały magazynek snajperki wystrzelać żeby gamoń ją podniósł i wtedy dopiero finish :) tak tak to oszukiwanie nie popłaca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe co dej misji to jeśli gra z cheatami to może nie przejść bo broni nie podniesie ... też tak miałem i musiałem cały magazynek snajperki wystrzelać żeby gamoń ją podniósł i wtedy dopiero finish :) tak tak to oszukiwanie nie popłaca ;)

dokladnie, z cheatem sie nie da, bo bys musial strzelac 2h z karabinu snajperskiego. jego podniesienie jest wymagane. cheaty rulez :!: :!: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh misja dosć łatwa a co wazniejszebardzio przyjmna!! :) A broń to trzeba zabrać koniecznie - no ja tak zrobiłem i sie przydała pozniej !! :)

Wcale nie taka całkiem łatwa, wystarczy że Cię wykryją (jeden alarm) i papa. Ale do najtrudniejszych też nie nalezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!! WinXP prof,Duron800,256 ram,GF4 440 i RTCW nie chodzi.Tzn menu pojawia się ale haczy a potem zamiera przy ładowaniu właściwej gry.Aha,na Win 98se z RivaTNT chodziło płynnie i bez zgrzytów.Nie pomogły DirectX9.0 ,detonatory ani patche do RTCW.Pomocy,Qbaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo panowie,macie ładnie wypasione kompy,mój to kopciuszek,ale czemu u licha na Win98 i Rivie RTCW hulał że miło?BTW,zmieniłem nawet zasilacz na 350W bo maszynka padała przy wypalaniu.Ktoś ma pomysł co zrobić żeby było ok?( oprócz instalkiSP1)Nisko się kłaniam,Qbaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na 100% nie wina XP..Skonczylem i RTCW i MOHAA na WIn XP Prof bez zadnych problemow. Wszystko chodzi pieknie bez wzgledu na to czy mialem SP1 czy nie. Nie wiem czemu u Ciebie jest cos nie tak. Moze faktycznie to wina sterownikow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uaau..też bym chciał poszpilać...ale nie da rady.Stery do AGP zainstalowane razem z XP...do grafy-próbowałem różne,ostatnie detonatory też i kicha.Próbowałem odpalać gierę z drugiego napędu CD-nic.Przeczytałem gdzieś że może z konta użytkownika nie admina-i nic-ale może coś pochrzaniłem,buee...No trudno się mówi.A tak z zupełnie innej beczki,co sądzicie o Gunman Chronicles?Demo miodne a sama giera?Mało popularna ale może ktoś ją męczył?Pozdrówka,Qbaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.stare...sęk w tym że też próbowałem ( od instalki XP kilka m-cy temu próbuję tego i owego).A propos Half Life i pochodnych-możecie polecić jakieś hmm,jak to się nazywa,mody?Pozdr.Qbaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tą grą. Po zainstalowaniu i próbie uruchomienia gry wyskakuje coś takiego:

 

 

Wolf 1.32 win-x86 May 1 2002

----- FS_Startup -----

Current search path:

D:GryReturn to Castle Wolfensteinmainsp_pak3.pk3 (14 files)

D:GryReturn to Castle Wolfensteinmainsp_pak2.pk3 (232 files)

D:GryReturn to Castle Wolfensteinmainsp_pak1.pk3 (1342 files)

D:GryReturn to Castle Wolfensteinmainpak0.pk3 (4775 files)

D:GryReturn to Castle Wolfenstein/main

 

-----------------------

GLW_StartOpenGL() - could not load OpenGL subsystem

 

 

i nic się nie dzieje.

Szukałem razwiązania, ale sie nie powiodło. Może jakieś pomysły??

Prosze o pomoc!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...