Skocz do zawartości
Gość

Topic Roku 2005

Temat roku 2005  

252 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Tematem roku 2005 jest:

    • Szlifowanie garba
      82
    • Erotyka na tweaku
      67
    • Pamieci "Brand New"
      28
    • codegen @ chieftec DF
      33
    • imie dla psa
      9
    • swiadkowie schylku internetu
      9
    • Rezerwuar Z 3 Kroccami
      24


Rekomendowane odpowiedzi

definitywnie "erotyka na tweaku" ....

dopiero co mogę pisać po 2 tygodniowej blokadzie, za rzekome obrażanie użytkowników (nie bede sie rozpisywał o co dokładnie chodziło, bo nie w tym rzecz) i irytuje mnie to, że np. taki camillo mógł sobie swobodnie pisać posty a mnie za źle zinterpretowane słowo od razu Crosis przypiep**ył blokade na 2 tygodnie

jak czytałem ten temat to nie wiedziałem czy się śmiać, czy płakać czasami to nawet mu współczułem ... :blink:

Edytowane przez pain.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok namierzylem go za lodowka. chyba zostal unicestwiony. albo sie wystreaszyl i jest sprytniejszy ode mnie. wiec czeka az wyjde z domu.

mama nie spala cala noc przez tego rozrabiake

atomówką go !

ok obiekt zlapany

przydal sie zwykly sloik

wyrzuclem przeszkadzajke za okno

topic do wyrzucenia

Ktore miejsce zajmuje ten watek ?

Z pewnoscia jedne z wyzszych

;)

TO JEST MÓJ TYP DO "NAJGŁUPSZY TOPIC ROKU" ;]

 

Poważnie ;] Dawno nic tak głupiego nie było ;]

Zav... B)

 

Temat iscie sycacy, ale szlifowanie garba moim faworytem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie ma moj kot ma fobie, i jak sie pozbyc swierszcza ale z braku7 laku oddalem glos na imie dla psa, bo choc temat szlifowanie garba ma swoj urok to jednak uwazam ze to moglo byc czyjas opinia i mozna sie z nia niezgadzac ale nalezy mimo wszystko <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> pod uwage...A pozatym wydaje mi sie ze ten temat byl zalorzony dla ogolnie rzecz ujmujac afery jaka miala powstac wokol tego tematu.

A glos oddalem na imie dla psa bo oznacza on dla mnie calkowity brak inwencji tworczej tego uzytkownika

Edytowane przez Novus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

definitywnie "erotyka na tweaku" ....

dopiero co mogę pisać po 2 tygodniowej blokadzie, za rzekome obrażanie użytkowników (nie bede sie rozpisywał o co dokładnie chodziło, bo nie w tym rzecz) i irytuje mnie to, że np. taki camillo mógł sobie swobodnie pisać posty a mnie za źle zinterpretowane słowo od razu Crosis przypiep**ył blokade na 2 tygodnie

jak czytałem ten temat to nie wiedziałem czy się śmiać, czy płakać czasami to nawet mu współczułem ... :blink:

:evil:

I co? Nic Cię to nie nauczyło? Może chciałbyś jeszcze zaprocentować za wulgaryzmy?

Pilnuj się. Jesteś teraz pod specjalnym nadzorem w związku z:

....

VII. Dodatkowe postanowienia

.....

11. Nie krytykuj i nie podważaj autorytetu administratorów/moderatorów w kwestiach regulaminowych. Jest to prosta droga do opuszczenia forum.

.....

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra chyba mozna uznac za zwyciescie SzymekCK z topicem o garbie [;

 

1 miejsce garb

2 erotyka

3 pamieci brand new i codegen@chieftec

 

napisac szymkowi pm-a z informacja ze wygral?? [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Garb i cały ten klient, wszystkie jego tematy i posty. Gość ma poważnie

skrzywiony beret. Ciekły azot do akwarium, super czadowa obudowa Tracera,

szlajanie się po blokach i ta piękna polszczyzna... ja pierdziele...

Edytowane przez Lumperator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Overclocked

hahaha te tematy roxuja;) poprostu nc:) a autorowi ktory wygra zamiast user trzeba napisac lol roku 2005:)

Edytowane przez Overclocked

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję ogłosić wszem i wobec, że zwycięzcą o tytuł "przeszczepa roku 2005" został SzymekCK za temat -->

 

 

"Apel Dla Maniaków Komputerowych ! :), Jeśli twoje zainteresowanie lączy sie tylko z kompem przeczytaj to :)"

Edytowane przez KrokOboK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol moja [ciach!]ła tematem roku ;P

Lol 7 stron napisaly harty !! nie chce mi sie tego czytać xD

A pozatym co do mojego moda to Ssijcie wszyscy mi pałe xD

Mozecie mnie blokować ile chcecie xD za jakiegoś miecha będzie ful wypas mod ale ssijcie nie pokaże wam go xD Powiem tylko że zabuliłęm za cześci do kompa już ponad 1000 !!! zł mam teraz w kompie ok 3 kilo miedzi 3 wentyle 9,2 mm 2 czerwone 8 w zasilaczu 4 katody nowe kable i ful rzeczy które czekają na zamontowanie xD

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol moja [ciach!]ła tematem roku ;P

Lol 7 stron napisaly harty !! nie chce mi sie tego czytać xD

A pozatym co do mojego moda to Ssijcie wszyscy mi pałe xD

Mozecie mnie blokować ile chcecie xD za jakiegoś miecha będzie ful wypas mod ale ssijcie nie pokaże wam go xD Powiem tylko że zabuliłęm za cześci do kompa już ponad 1000 !!! zł mam teraz w kompie ok 3 kilo miedzi 3 wentyle 9,2 mm 2 czerwone 8 w zasilaczu 4 katody nowe kable i ful rzeczy które czekają na zamontowanie xD

pozdro

Zarąbiście, też takie chce. I co z tego że zabuliłeś za części 1000. Z końcowego opisu widze choinke nie moda :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...