Skocz do zawartości
pyrko

Speedtouch510 Neostrada

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

mam wielka prosbe do posiadaczy powyzszego modemu/routera -

 

potrzebuje ustawic sobie ten sprzet do pracy z neostrada w trybie routera / sprzet nie jest ustawiony na neostrade - przydalby mi sie backup czyjegos pracujacego modemu ( z pozimu www) - bedzie to plik

user.ini - dla wzgledow bezpieczenstwa prosze sobie nadpisac uzytkownika zamiaz user@neostrada.pl na xxxxx@neostrada.pl itp , tak samo haslo ( ale zebym sie zorientowal gdzie to ma byc wpisane)

 

dzieki z gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znac przyczyne dla ktorej nie moge go ustawic do pracy z moja neo 256 - wczesniej uzywalismy tego routera na neo 640 / potem go zresetowalem calkiem - i nie laczy mi sie dioda @ miga zielono-zolto - nawiazuje polaczenie , ale nie podnosci jakby polaczenia z internetem - tak wiec przydalby mi sie dzialajacy konfig ;) - oczywiscie ustawilem pppoa i usera. haslo / bo inaczej wogole by nie zaczal nawiazywac polaczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'VIRTUAL CIRCUIT' - ENABLED

- 'BRIDGE' - Disabled

- 'ENCAPSULATION' - Zmień na “PPPoE VC-Mux” ( na PPPoE LLC tez idzie ), VPI na 0 i VCI na 35

- Wszystkie opcje pola sekcji “ATM”; “DHCP CLIENT”; “MAC SPOOFING”; “STATIC IP SETTINGS” pozostaw niezmienione.

- W sekcji 'PPP' wpisz w pole 'USERNAME' nazwę użytkownika, którą otrzymałeś podpisując umowę NEOSTRADY.

W polu hasło wpisz hasło otrzymane od neostrady. Resztę ustawień pozostaw niezmienione, zaznacz tylko 'AUTOMATIC RECONNECT'

te dane w zupelnosci wystarcza do uruchomienia neo

pod warunkiem ze masz dobre kable i modem/router

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...