Skocz do zawartości
MPikul

Jaka Grafika Do 400 Zl?

Rekomendowane odpowiedzi

Aha dzieki tylko kurde mam problem z kasą na zasilacz dopuki nie bede mial zasilacza nie bede wkladal karty do kompa. Poprostu bede na nią patrzeć :P. Ale niedługo wymienie zasilacz i zaczne zbierac na ram :D. Procka chyba jak narzie nigdzie nie kupie bo kto ma jeszcze teraz te stare Palomino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi trocu czy nie lepiecj uzbierac ci te 40 zł i kupic firmowefo winfasta duzo wydajniejszczego który da sie lepiej kręcić?? Pomyśl na dym a do tego masz jeszcze gwarancje

Edytowane przez Rengor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to lepsze od tego gf 6600 ale jak chcesz ja nie kupywał bym takich zeczy na alegro wole pisemną gwarancję.

 

 

Mam jeszcze pytanie czy od tego winfasta nie był by lepszy ten gf http://www.apollo.pl/do_cmd_win.php?mod=st...detail&id=19558

Edytowane przez Rengor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to lepsze od tego gf 6600 ale jak chcesz ja nie kupywał bym takich zeczy na alegro wole pisemną gwarancję.

Mam jeszcze pytanie czy od tego winfasta nie był by lepszy ten gf http://www.apollo.pl/do_cmd_win.php?mod=st...detail&id=19558

6600 z zalożenia ma być do kręcenia:D jak wiesz że nie będziesz kręcił to bierz xpower palita itd, karty dobre ale nie do OC.

Co mamy do tych kart? jakośc wykonania? zastosowane chłodzenie, beznadziejne pcb ( gdzie to gniazdo zasilania!)

Jesli chcesz kręcić bierz WINFASTA / GIGABITA dlaczego? Bo to jest popularna, masz dużo biosów modów itd do tych kart galaxy nie jest złe też całkiem dobre..

moj osobisty ranking 6600:

winfast/gigabite=> galaxy (z zalmanem sczególnie)=>palit/x-power itd)

mowa oczywiście o kartach 128mb ( 256 się nie przyda a pozatym się gorzej kręci)

no ale pamiętajmy że to jest loteria można trafić na model winfasta który się słabo będzie kręcił ( chociaż po zmianie biosa nie widzilałem taktów mniejszych niż 520/650

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam szanse zeby sobie nie pokręci zdażały sie takie modele??

nie źle zrozumialeś ( źle to ująłem)

Na standardowym biosie ( jak matka natura dała:D) osiągnałem 300@435 rdzen co jest wynikiem raczej slabym, rewizje poprzednie na default ciskały po 480! o to mi chodziło;] po zmianie biosa karta kręci się jak wściekła (no chyba że jest uszkodzona:P lub ma wady fabryczne)

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie czy ja na swoim sprzecie pogram w quake 4. Chociaż na 800x600 na mid aby sie nie cielo i ladnie wyglondało?

No jak ramu dorzucisz do 768 to tak, ale ten procek Cie bedzie mocno ograniczac przy tej grafie. Moim zdaniem sprzedaj go i kup jakiegos 1700+, ale na rdzeniu T-Bred. Jegu puscisz spokojnie na FSB 166 i bedzie smigaj jako tako na 2200+. To bedzie chwilowe rozwiazanie, ale zawsze do przodu, a na takiej zamianie wyszedl bys na 0zl, albo nawet jeszcze do przodu byl, bo te starsze rdzenie sa drozsze od T-Breda, bo wspolpracuja ze straszymi plytami i niektorzy szukaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem procka masz słabego ale spokojnie pograsz w 1024 pod warunkiem że ramu dokupisz. Ja jak downcklockowałem proca to poza smarkami w grach aż tak dużej różnicy nie czułem 1,6ghz do 2,2 ghz ( nie licząc kilku tytulów z wypaśna fizyka ( Hl2, FEAR)Owszem bylo wolniej, ale nie tak że się grać nie dało. Dokup ram, kup grafe wtedy powiedz jak działa, gwarantuję ci że się nie zawiedziesz. Potem jak ci się uda zmień tak jak poprzednik radził.

POzdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toż już pisałem ze nie kupie procka na innym rdzenu niz palomino dopuki nie bede miał nowej płyty głównej. Wiec wykombinowełem soobie że teraz mam pieniądze i kupie sobie tego gf. Puzniej jeżeli nie będe za dużo wydawał zostanie mi około 50zł może wiecej wiec pozbieram sobie z 3 miechy i sprzedam tego złoma i kupie cos uzywanego pod socket a, nie będe narazie wydawał pieniędzy na 64 bity ponieważ według mnie nie ma albo jest bardzo mało programów kture mogą wykożystać ich potencjał. A i dokupie sobie z 256ramu.

 

Sorki zapomniałem napiac ze po zakupie gf odrazu wymieniam zasilacz:D

Edytowane przez Rengor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Upatrzyłem taki http://www.allegro.pl/show_item.php?item=80184114 oto zasilacz więc prosze o porady czy wejdzie do mojego kompa kturego podalem wyzej i oczywiscie z 6600 leadteka a moze lepsza bedzie ta delta

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79593361 Prosze o szybką odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Upatrzyłem taki http://www.allegro.pl/show_item.php?item=80184114 oto zasilacz więc prosze o porady czy wejdzie do mojego kompa kturego podalem wyzej i oczywiscie z 6600 leadteka a moze lepsza bedzie ta delta

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79593361 Prosze o szybką odpowiedz

DELTA lepsza, tylko szkoda, ze w takiej cenie, bo jeszcze niedawno byla po 49zl :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dzieki za dobre rady. Dzieki wam wim teraz co kupić.

 

mam jeszcze ptanie czy naprawde na tej karcie bde mugł pograc z rok moze 2 w gry nie na najlepszych detaleach ale tak na 800x600

Edytowane przez Rengor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W te gry co sa obecnie na rynku to sobie spokojnie pograsz w zadowalajacych detalach w rozdzialce 800x600, ale czy za rok, dwa lata to juz trudno stwierdzic. Duzo zalezy od optymalizacji silnkow w nadchodzacych produkcjach, a z tym niestety ostatnio nie jest zbyt dobrze. Pewnie bedzie kilka produkcji gdzie karty o podobnej wydajnosci do 6600 beda sobie bardzo slabo radzily z gra i trzeba bedzie zejsc do rozdzielczosci 640x480 i low details (UT2007).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dzieki za dobre rady. Dzieki wam wim teraz co kupić.

 

mam jeszcze ptanie czy naprawde na tej karcie bde mugł pograc z rok moze 2 w gry nie na najlepszych detaleach ale tak na 800x600

PO jej podrkęceniu i dokupieniu ramu do 1 gb to spokojnie w 1024 pograsz nawet na tym palomino!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja narazie zbieram i kupuje jakiegos nf7-s v2 i a puzniej nowego proca. Wiesz narazie nie ma jeszcze takiego skoku zeby sie nie oplacalo mi kupywac cos nowszego za 2-3 lata owszyem wymienie całego kompa:d

 

Kurde ale teraz mam dylemat na http://www.arche.home.pl/sklep/product_inf...oducts_id/10062 znalazłem 9800 pro i to nówke wiec teraz mam dylemacik co wybrac oczywiscie obie bym podkręcał

Edytowane przez Rengor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kturej co byś mi doradzał gf czy radeona??

obojetne po oc karty dla mnie takie same, jak masz kase tak jak Rafael radził zbieraj do GT którego jak podręcisz będzie full wypas

Ja jednak obstawiam winfast 6600TD lub Gigabite (chyba że ten radeon w sklepie jest jeszcze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec jutro kupuje sobie u siebie w miescie (Białystok) tego gf od leadteka, nastąpiła jednak mała zmiana zamiast dely będe miał modecoma 350w jako zasilacz. I tu jest pytanie czy on to pociągnie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...