Skocz do zawartości
*Misiek*

Hardware&oc

Rekomendowane odpowiedzi

1.wiesz, forum dopiero sie rozkręca, jak np. wy sie zarejestrujecie, to bedzie więcej userów ;) jak każdy będzie myślał "o, tu jest mało userów, spadam stąd bo jest głupie" to wiadomo że będzie mało userów, aż kiedyś, będzie dużo użytkowników ;)

2. Logo robiłem nie ja.

3. moim zdaniem w php lepiej...

4. style można zmieniać ;) tylko jeszcze w nich nie a loga ale jutro wstawie, bo dziś nie mam czasu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.wiesz, forum dopiero sie rozkręca, jak np. wy sie zarejestrujecie, to bedzie więcej userów ;) jak każdy będzie myślał "o, tu jest mało userów, spadam stąd bo jest głupie" to wiadomo że będzie mało userów, aż kiedyś, będzie dużo użytkowników ;)

a jak się zarejstrujemy i nie będziemy logować? :P

ja się dlatego nei zarejstruje bo forum nie zrobiło nam Mnie wrażenia bym się rejstrował i brał czynny udział ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyy a po co skoro to samo mamy tutaj tylko juz rozkrecone? Poza tym co za sens skoro beda tam te same osoby co tutaj? ;]

krzys_as, nie będą te same osoby, bo np. będą napewno jeszcze osoby z innych for, itp..... :]

mkl, ja sie nie dziwie, wystarczy wpadać "przez miesiąc bez wrażen", i później "już zawsze bedzie ono odnosiło wrażenia (forum) :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...