Skocz do zawartości
demek

Trzecie Zamowienie Z Niemiec Na Czesci Do Wc

Rekomendowane odpowiedzi

Czy będzie kompletowane następne zamówienie w późniejszym terminie? Koniec stycznia, początek lutego?

 

Mnie się nie spieszy, WC będę przebudowywał gdy już będzie wiadomo jak będzie wyglądać sytuacja z x1900.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalozylem konto na paypalu

czekam na weryfikacje

Mnie zawsze jedna rzecz irytowała i moż sie to wam wydac smioesznev :mur: ale sie spytam tak przy okazji czy nie mozna poprostu z polskiego banku im wplacic na konto chodzi mi tutaj nie tylko o konto w niemcach ale takrze np na konto do USA czy tylko jedyną opcja jest paypal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos sie pytal czy bedzie zamowienie pozniej

ja mysle ze zrobie ale raczej tak kolo konca lutego moze nawet marzec,

najpierw musze kupic mieszkanie do kompa a pozniej bede skladal nowego kompa wiec pewnie sie zorganizuje jakies wieksze zamowienie

a tymczasem musze skonczyc studia - dostac magiczna pieczatke semestr 9 zakonczony :P

 

YacentY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisz mnie na liste! Biore Black Ice Extreme 2 na 100% !! tyle ze pieniadze wplace w piatek jak bede w domu.

 

do tego jeszcze ew. wzialbym weze swiecace w UV i zlaczki tylko, nie wiecie czy w eheima 1048 mozna wkrecic zlaczki na 1/4 ' ? np. jakies SK8 ?

Edytowane przez sector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak z zupelnie innej beczki jaka macie pewnosc ze ta oferta to nie sciema i ze atek nie zniknie z wasza kasa ?

 

moze kurde jakas weryfikacja, a nie ludzie sie rzucaja na kolejna promocje chlopaczka ktory siedzi od 6miesiecy i napisal 150 postow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dopisz mnie do listy , kase wplace pod koniec tygodnia bo jeszcze mysle nad blokiem na NB (ten slim) . Wszystko zalezy od tego ile mnie skasuja za remont i ile mi kasy zostanie na wydatki :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@atek, to kiedy w końcu około dojdą do nas te komponenty? Skoro wpłaty są do 11. stycznia, to jeszcze zostaje przelew, jakies pakowanie i wysylka, to może trochę potrwać...

Ja bym jednak proponował zrobić to trochę szybciej, np. przelew na zagraniczne konto robimy np. 9. stycznia, i to jest też ostateczny termin wplacania na Twoje konto pieniędzy.

Jesli kazdemu z zainteresowanych to odpowiada, oczywiście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi to np. odpowiada ale nie wiem czy dojda moje pieniadze do atek'a jesli je wplace w piatek (moge nie zdazyc) lub sobote (oczywiscie w banku!!) ew. mozna przelozyc na 10 stycznia. mi sie nie spieszy co do tej chlodnicy ale zobaczymy jak wszyscy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisalem wczesniej - mnie to to jest obojetne

 

no to spox ;] atek w raze czego moge jeszcze cos ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> ? zlaczki itp? ;]

jasne ze mozesz bo zostalo jeszcze 5 kg

 

@atek, to kiedy w końcu około dojdą do nas te komponenty? Skoro wpłaty są do 11. stycznia, to jeszcze zostaje przelew, jakies pakowanie i wysylka, to może trochę potrwać...

Ja bym jednak proponował zrobić to trochę szybciej, np. przelew na zagraniczne konto robimy np. 9. stycznia, i to jest też ostateczny termin wplacania na Twoje konto pieniędzy.

Jesli kazdemu z zainteresowanych to odpowiada, oczywiście...

przy wplacie do 11 absolutnie ostateczny termin sadze 20 stycznia na sprzet u was w domu

Edytowane przez atek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pierwszym poscie

 

"TERMIN ZAMOWIENIA (NARAZIE OGOLNY ULEGNIE ZMIANIE PO KONSULTACJACH Z OSOBAMI ZAINTERESOWANYMI ZAMOWIENIEM) WPISANIE NA LISTE DO 7 STYCZNIA, WPLATA PIENIEDZY DO 11 STYCZNIA"

 

no ale jesli wszyscy wplaca do piatku czy tam poniedzialku to nie bede czekal do srody tylko zamowie od razu bo i po co

Edytowane przez atek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doszla 9 osoba - tyle jest na liscie.....nie wiem jak z finalizowaniem czy ktos sie nie wycofa ale miejmy nadzieje ze nie

zostaly jeszcze 3 kg w paczce takze moze ktos cos domowic

narazie liste uznaje za zamknieta ale jesli osoby, ktore sie zapisaly nie bede braly innych rzeczy to wtedy mozna ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> jeszcze 10 osobe

wiec koszt przelewu i przesylki sie zmniejsza

przelew z 5 zl na 40:9= 4,45

przesylka z niemiec z 16 zl na 128:9= 14,23

 

tyle ze proponuje stawki takie jak byly a zwrot reszty w paczce ale to czekam na wypowiedzi odnosnie tego

 

w tej chwili bede posylal kazdemu maila badz pw z tym co zamowil i cena oraz danymi do przelewu i bede prosil o potwierdzenie zamowienia

Edytowane przez atek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest 10

tak na wszelki wypadek gdyby komu cos wypadlo bo wiadomo roznie bywa

jak sie dalej utrzyma wiecej niz 8 osob oczywiscie reszta z przelewu i przesylki bedzie zwrocona razem z reszta z wymiany zlotowek na euro w paczce z czesciami

 

dotarly juz pieniadze od dwaoch osob

Edytowane przez atek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to fajnie juz praweie wszystko zalatwione ;] proponuje jeszcze w poscie na pierwszej stronie jakos zaznaczac uzytkownikow co wplacili hajs na konto ;] (ja jak dobze pojdzie to dzisiaj wplace)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to fajnie juz praweie wszystko zalatwione ;] proponuje jeszcze w poscie na pierwszej stronie jakos zaznaczac uzytkownikow co wplacili hajs na konto ;] (ja jak dobze pojdzie to dzisiaj wplace)

no przeciez sa oni zaznaczeni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...