Skocz do zawartości
bublus

Znowu To Samo ;/

Rekomendowane odpowiedzi

ok. miałem złożyć kompa przed świętami ale nie wyszło (kupiec sie rozmyslił na moje stare czesci)

może to i dobrze bo przez swięta przybyło troche kasy. Na płyte procka pamięci i grafe mam ok 1100zł i ani centa więcej ;(

 

wstępnie skleciłem cos takiego:

1. Sempron 2800 ----320zł link

2. Gigabyte k8ne ----280zł link

3. pamięci 256MB ---85zł

4. grafa GF 6600 GigaByte---- 389zł link

 

może być czy byś cie coś zmienili ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem że te 256 to trochę mało ale na początek styknie mi się wydaje ;)

wole kupić lepszą karte graf i mniej ramu bo ram zawsze moge dokupić jak tylko kasa znowu wpadnie a z karte nie bardzo :?

co do zestawu który przedstawił lukmek to nie podoba mi się karta graficzna nie wiem może ktoś się jeszcze wypowie co do tego zestawu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to może inaczej wzioł bym tak:

1.klik

2.klik

3.klik

4. 256MB pamięci a za jakieś 2,3 miesiące dokupie 256 albo 512MB ramu

 

może być??

wydaje mi sie że będzie najrozsądniej <_<

Nom, bardzo dobre rozwiazanie. Tylko tego Rama to naprawde szybko bedziesz musial dokupic, bo Cie szlak trafi w grach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ten saphire wsumie ma taktowania 400/500 odrazu i mysle ze bym na nim wyciągnął 500/550 bo tak gdzies wyczytałem za w tych granicach się kręcą co do gigabyte to sam nie wiem jest tańszy i tez sie ładnie podkręci ale jak znowu zechce zmienic płytke to znów mnie będzie karta na AGP trzymała ;/

 

 

nie wiem wypowiedcie się jeszcze coś :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ten saphire wsumie ma taktowania 400/500 odrazu i mysle ze bym na nim wyciągnął 500/550 bo tak gdzies wyczytałem za w tych granicach się kręcą co do gigabyte to sam nie wiem jest tańszy i tez sie ładnie podkręci ale jak znowu zechce zmienic płytke to znów mnie będzie karta na AGP trzymała ;/

nie wiem wypowiedcie się jeszcze coś :>

nono :blink: wysokie ma te tektowania x550 ja bym brał tego szafirka będzie kilkadziesiąt (60) procent szybszy przed oc a po oc też kilkanaście ( w stosunku do podkręconego 9550 ) tym bardziej że na tych ostatnich gigabytach możesz wcale nie dojść do 400/500 bo nie bardzo chą :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...