Skocz do zawartości
VoyTECH

A6vm-q005nvidia Geforce 7300 256mb

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

znalazłem coś takiego http://www.asus.pl/_content/art_600.php i mam w związku z tym pytanie. co warta jest ta karta? lepsza od go6800?? pytam dlatego że przeczytałem że ta 7300 ma 256mb turbocache. swego czasu turbocache miał mieć super osiagi przy małej ilości pamięci ale coś nie wyszło im. :D

 

poza tym w hurtowniach jest tańszy niż podobny z X700 na pokładzie.

 

wie ktoś?

 

oj coś znalazłem na necie.

okazuje się że poobcinali co się da i zostało 7300. i tylko 64bity :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym odświeżyć wątek i sytać uzytkowników tej karty w laptopkach o opinie o tej grafice. moze jakies wyniki z 3dmarków (plus konfig laptopa) i ew odczucia z gier?

przy okazji moze ktos podac dokładna specyfikacje tej karty? jest taka sama jak desktopowej karty(pamieci chyba sa wolniej taktowane)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mam 7300Go w moim lapie. W AoE3 w rozdziałce 1280x800 sobie pomykam, oczywiscie wszystkie ustawienia na minimum. FPSy wachaja sie w granicy 20-30 praktycznie bez problemu mozna grac. Gorzej jak sie ustawi wiecej przeciwników to czasami potarfai zerwac ekranem i to mocno, ale mozliwe ze to przez 512MB Ramu.

W Marku 05 miałem chyba 1700pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mam 7300Go w moim lapie. W AoE3 w rozdziałce 1280x800 sobie pomykam, oczywiscie wszystkie ustawienia na minimum. FPSy wachaja sie w granicy 20-30 praktycznie bez problemu mozna grac. Gorzej jak sie ustawi wiecej przeciwników to czasami potarfai zerwac ekranem i to mocno, ale mozliwe ze to przez 512MB Ramu.

W Marku 05 miałem chyba 1700pkt.

o właśnie na cos podobnego poluję (laptopka) jak twój sprzęt. gdybys mógł kiedys przy okazji jeszcze sprawdzić ile masz w 2dMarku03, byłbym wdzięczny ;) !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...