Skocz do zawartości
Gifter

Asus A6r-boo2 Z Karta Graf Ati Radeon X200

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie do uzytkownikow laptopow tego badz toshiby gdzie tez jest ta karta grafki, slyszalem ze z odpowiednimi sterownikami karta grafiki moze duzo wycisnac, jak narazie robie 700pkt w 3Dmark2003. Czekam na wasze odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

700p w 3dm03 i to jest duzo wg Ciebie? Jakby to byl 05 to jeszcze mozna by podyskutowac. To jest zintegrowany chip, fakt ze najlepszy (tylko GF6200 jest lepszy) no ale jednak. Ale spoko, katuj sprzet, sam jestem ciekaw ile mozna z tego wydusic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mowie ze to duzo ale kolega ponoc wyciagnal wiecej na innych sterownikach i gral na w miare dobrym obrazie w Half Life 2 tak wiec mam zamiar takie stery dorwac i grac w Most Wanted na minimalnych detalach ale grac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mowie ze to duzo ale kolega ponoc wyciagnal wiecej na innych sterownikach i gral na w miare dobrym obrazie w Half Life 2 tak wiec mam zamiar takie stery dorwac i grac w Most Wanted na minimalnych detalach ale grac :)

Ambicja przede wszystkiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mowie ze to duzo ale kolega ponoc wyciagnal wiecej na innych sterownikach i gral na w miare dobrym obrazie w Half Life 2 tak wiec mam zamiar takie stery dorwac i grac w Most Wanted na minimalnych detalach ale grac :)

Wiesz na NAJNIŻSZYCH ustawieniach jak by nie patrzeć to NFS MW idzie na moim lapku(nawet na ciut wyzszych ale tam juz przycinki bywaja denerwujace). Na X200M powino cos wiecej pokazac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sansaba to mi dales do myslenia to co ja mam teraz zrobic :(

 

wlasnie przed chwileczka sciagnelem stery z www.ati.com

 

nazwa ich to Catalyst Mobility 5.13 for Windows XP

 

zobaczymy jaka bedzie poprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gifter

 

X200M to chyba jeden z dwóch najmocniejszych zintegrowanych chipsetów graficznych w notkach. Drugi to GF 6200... Musisz poszukać w necie ustawień do karty - mnie dużo dały znalezione ustawienia do mojego Intela, bo niestety do tego nie ma żadnych nieorginalnych sterowników... Starsze gry idą na 3/4 albo maks detalach...

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość - i napewno wyciśniesz ze swojego lapka sporo więcej niż można sie na początku spodziewać :D

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacho laptop służy głównie do pracy - ale skoro cos tam na nim z gierców pomyka, to czemu tego nie wykorzystać ... :blink: :lol2: :lol2: :lol2:

 

Pozdro...

 

kurek Ja ci dam burżuja :lol2: :lol2: Popatrz na swojego siga i na mojego :blink: Kto tu jest burżuj ??

 

Pozdro...

Edytowane przez sansaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lapka właźnie z X200 i jestem całkiem zadowolony. Stera ATI Mobility nie działają (przynajmniej u mnie), są stworzone do pracy z kartami od X300 w górę. Za to Omegi sporo dają, nie ma żadnych kłopotów z niekompatybilnością itp. Ja u siebie wyciągam w 3d marku 03 ok 900 pkt. (Ostatnio miałem 890, coś w tym guście). Reszta sprzętu : Sempron 2800 +, 512 MB RAM (z czego 64 na graf, jeśli chce coś odpalić), dysk 40GB (ale tylko 4200 rpm). Co do wydajności : na ustawieniach 'Low' Dawn of War chodzi płynnie.

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, mam chyba jednak trochę lepszego procka, ale jak chcesz bić rekordy w 3Dmarku, to powyłączaj wszystkie zbędne procesy(z exploratorem na czele), dać więcej RAM-u na grafikę i jedziesz :D

powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe co wy w ogole piszecie ze niby 900 pkt w 3D MArku03 ?? ja mam asusa A6R Boo2 i w 3D marku 2003 SE mam 4000 pkt .... nie wiem jak wy to robicie... i uzywam sterow z tej plytki od asusa...

Kolego chyba ci sie benchmarki pomyliły, zreszta SE jest tylko 2001,

wiec tym bardziej na to wskazuje...

I tyle wlasnie w 3dM2001 mozesz miec, ~4000pkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakupilem asusa A3AC na centrino z zintegrowana grafa intela przed chwila zrobilem 3D Marka 2001 i....mam 4900.

sam w to nie wierze, na jakiej rozdzialce robicie testy. ja nic nie zmienialem, odpalilem tak jak bylo domyslnie.

ale co z tego skoro fifa 2006 nawet nie chce sie wlaczyc....kiedy ma byc mecz wychodzi do windowsa i kupa. w sumie to niby sie tego spodziewalem, ale zawsze byla jakas nadzieja. mam 7 dni na oddanie( zakuppilem w komputroniku), wiec jeszcze zobacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobilem 3d Marka 2003 i jestem zdumiony. 1223 to moj wynik. jak na intelowska grafe to rewelacja. nie widzialem zeby ktos tylle mial. to jest wiecej niz X200 a nawet chyba X300. jak dorzuce jeszcze 512 ramu wynik na pewno sie poprawi. fifa 2006 lata mi na na max detalach i rozdzialce 1024X768.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...