Skocz do zawartości
Gifter

Asus A6r-boo2 Z Karta Graf Ati Radeon X200

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mozecie powiedziec jak jest z bateria w a6r?ile trzyma przy jakim uzytkowaniu bo jestm o krok od kupna :)

Bateryjka trzyma około 3h przy użtkowaniu Offica itp. oraz przy serfowaniu po necie. Nie sprawdzalem jak sie spisuje przy jakichkolwiek grach.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez soppel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.zauwazyłem że ktos napisał o radeonie x200.w moim lapku hp ZV6000 mam własnie wersję z własną pamięcią i możliwością przydzielenia dodatkowej z ramu (uma 128mb+side port 128mb) co przy 1gb ramu nie wpływa na system ale gdy sprawdziłem o ile marków podskoczyło mi w 3dmarku 05 stwierdziłem że szkoda marnowac tych 128mb kosztem 5 czy 6 marków.w systemie po zmianie wykrywa mi jako karte z pamięcią 256mb więc pamięc jest przydzielona na pewno.dodam że używam sterowników catalyst wersje 5.13 (chyba najnowsza) a uzyskuje około 740 marków(podobnie jak na omegach)na innych sterach mniej(około 670) być może pamięc która przydzielam nie jest wcale wykorzystywana ?? nie wiem....gg4935014 pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcecie powiedzieć że na Ati x200 nawet nie pogram sobie w takie tytuły ja Quake3 czy cunter-strike 1.4(1.6) ???

Wiem, że lapek nie jest do grania, ale miałem nadzieje że na tej karcie graficznej (wszędzie zachwalanej i polecanej) od czasu do czasu będę mógł pograć w takie tytuły :( <załamka> :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...