Skocz do zawartości
asdf123

Jakie Stery Do Radka 9600 Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie jakie najlepsze stery do radka 9600 Pro 128 RAM od Power Color ?

Jak wiecie to pomozcie ?! Bo musze kuzynowi takie cos zainstalowac i nie wiem jakie stery do tego dziadka najlepsze, a chce zeby mu nowsze gry pochodzily.

:P

Edytowane przez asdf123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Jak miałem 9600 Pro to np GTA San andreas najlepiej chodziło na Omegach 26.42 (Caty 5.6) ale mimo wszystko nie da sie powiedziec które stery sa najlepsze, najlepiej gdybys wziął do kolegi kilka sterów i potestował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze instaluje najnowsze a to dlatego że co z tego że na starszych mam wiecej 3Dmarków jeśli w nowszych grach są za to gorsze. No chyba że grasz tylko w jedną grę to wtedy dobierz odpowiednie dla niej. I jeszcze jedno - przynajmniej dla mnie różnica jest na tyle marginalna w grach że nie wiem czy jest sens zawracać sobie tym wszystkim głowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie spisują wam Catalysty 6.4? I jak Catalyst Control Center? W końcu zrobili z tego cokolwiek użytecznego i bez błędów??? Czy nadal ma full błędów i pożera połowe zasobów??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykowalem i jestem juz po zmianie na 6.4

I co? Szok.

W ounter-Strike 1.6 przyrost ponad 25 klatek w porównaniu ze starszymi (5.11 i inne)!

Nie patrzyłem innych gier ale jestem mile zaskoczony.

i mam pytanie. Czy właczac Catalyst A.I., i jesli tak to czy advanced czy standard? Do czego słuzy ta opcja?

Dodatkowo jeszcze zastanawiaja mnie opcje w menu API Specific. Które wlaczyc a ktore nie? I jak one działają i co robią?

Przypominam ze mam Radzia 9600Pro pełnego (400/600)

Z góry dzieki za odpowiedź!!!

Będę bardzo wdzieczny za pomoc!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...