Skocz do zawartości
OCMAN

tv-out..jaki najlepszy progs?

Rekomendowane odpowiedzi

podobno tv-tool jest bardzo dobrym programem do obslugi tv-out..zciognolem do zes strony producenta i niestety jest to wersja demo (dziala 15 min potem siewyloncza)..mzoe ktos z was wie skond zessac pelnom wersje tego programu...a moze polecanie inne programy...a i jeszcze jedno pytanie moze znacie jakies sposoby zeby polepszyc jakos wyjscia tv-out?..uzywam MSI GF4TI VIVO 64MB..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie uzywalem mojego tv -out i mam takie troche lamerskie pytanie (czy bede mogl sie telewizorem poslugiwac jak 2 monitorem tzn .czy poza ogladaniem fiolmow bede mogl pracowac na kompie tak jak sie pracuje na kartach z wyjsciem na 2 monitory?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie uzywalem mojego tv -out i mam takie troche lamerskie pytanie (czy bede mogl sie telewizorem poslugiwac jak 2 monitorem tzn .czy poza ogladaniem fiolmow bede mogl pracowac na kompie tak jak sie pracuje na kartach z wyjsciem na 2 monitory?

Raczej na TV oprocz grania i ogladania filmow nie popracujesz, bo nic innego nie widac - patrz plamka w TV :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale da sie siedziec np w windzie ?tzn czy komop rozpoznaje telewizor jak monitor?

Pulpit mozesz miec, ale pracowac nie dasz rady uwierz mi, chocbys mial nawet TV 100Hz to nic Ci to nie da. Zreszta bylo o tym ostatnio, gosc chcial sprzedac Monitor i kupic jakis TV i uzywac go jako monitor. Zdecydowanie odradzam szkoda oczu, a wysiada Ci bardzo szybko jesli bedziesz pracowal przed TV, a nie monitorem. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co masz na mysli przez pojecie "pracowac na kompie". Bo jezeli da sie na TV ogladac filmy, grac w gry, przegladac net, pisac w wordzie, odpalac programy graficzne to co pozostaje czego sie nie da na TV ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MeHow: freeware to masz niestety to co jest w Detonatorach.

Osobiscie mam TvToola na kompie do ogladania DivX'ow - zdecydowanie jego mozliwosci kontroli sa najwieksze i bez tego sie na karcie ktora mam w kompie przy TV (TVout na jakims chrontelu) nie da filmow ogladac. 10 euro da sie przezyc. Natomiast na drugim kompie na ktorym sie troche bawie w zgrywanie wideo (tzn prezentacji na wideo) zainwestowalem w Radeona i sie nie zawiodlem - zadnego kombinowania z programami a jakos jest idealna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak... Radeon jest dobry do jakosci obrazu... jednakze nie wiem czemu, ale nie umialbym sie do tej karty przekonac... chociaz ;) kiedys mowilem, ze AMD suxx ... dopoki sam tego nie posiadlem ;) ;) ;) teraz chwale i Intela i AMD :). Moze kiedys przyjdzie czas na Radka? Jednakze to wszystko zalezy do tych smiesznych cyferek przy pozycjach kart graficznych na cennikach ;). Mysle, ze doskonale mnie zrozumiales...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...