Skocz do zawartości
yacenty

Zakupy W Innovatek.de

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

zaczalem przegladac ich stronke i widze dosc duzo ciekawego sprzetu za rozsadne pieniadze

probowal cos ktos kiedys u nich kupowac?

moze by u nich machnac jakies zamowionko?

pozdrawiam

YacentY

 

edit:

juz widze ze przesylka do PL za 19E

koszty przelewu - KOSTENLOSS

wiec wydaje sie byc calkiem ok

wydaje mi sie ze jest sens kupic chlodnice w http://www.alphacool.de

a reszte sprzetu w innovateku - czesto gesto roznice sa kilku procent na korzysc wlasnie tego 2. fakt wielu rzeczy tu nie ma ale ja jestem zwolennikiem robienia łączonych zakupow

 

co wy na to?

Edytowane przez yacenty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.innovatek.de/ Adres dla nieznajomych:P Jezeli ma byc taniej to pomysł bardzo dobry ale z tego co tu widze to innovatek raczej nie nalezy do firm za które mało sie płaci przynajmniej mi sie tak wydaje chodz ceny oglądam powirzchownie. Ja tam dla mnie nic nie widze moze ktos znajdzie ja bym pozostał jendak przy alphacool:)

hehehe ta rzecz mi sie podoba hehe >>>BLOK POD KUBEK<<<

Edytowane przez Areo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mowie zeby porzucic alphacool, mowie tylko zeby robic zakupy tu i tu

widze kilka rzeczy taniej, kilka rzeczy drozej, kilku rzeczy nie ma wcale

wiec mozna by zrobic czesc stad czesc stad i powinno wyjsc super.

wiadomo ze nie bedzie mialo sensu zamawianie jednej rzeczy ktora jest tansza 2E ale przy kilkunastu ja sens widze

zwlaszcza ze rzeczy z innovateka bylyby raczej lekkie i nie wielkich rozmiarow

 

pozdrawiam

yacentY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

innovatek idzie bardziej w systemy alu lub mieszane z wykorzystaniem pochodnych copala a ceny maja skromnie powiedziawszy o drobine za wysokie ale wiadomo za co sie placi bo jest to firma bardzo ceniona na zachodzie za jakosc swoich produktow

 

ale jak ktos by organizowal jakies zamowionko mozna poszukac czegos ciekawego z oferty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak jezeli te zamówienie było by realizowane to ja sie pisze cos tam bym znalzł dla siebie zapewne :)

no to moze powoli zaczniemy cos montowac

chociaz na dzien dzisiejszy po zmianie koncepcji budowy wc to juz sam nie wiem co wybrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...