Skocz do zawartości
ietas>>

Powiedzciue Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

@Crash_Wizard

Mam 9800PRO i tekstury mi nie plywaja w grach.

 

@barylatko

Chemiczny_ali mial na mysli, ze w nowych grach na radku nie da sie grac z detalami high/medium i wlaczonym AA. Karta jest po prostu za malo wydajna by sobie z tym poradzila.

Edytowane przez Rafael Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumie tego co napisałeś chcodzi ci o to ze ta karta nie musi miec włączonego AA??

Ech...no dobra napisze jeszcze raz duzymi literami :)

 

Chcialem powiedziec ze 256MB u XT to zaden argument ,bo w dzisiejszych grach nie wykorzystasz takiej pojemnosci. Pytanie dlaczego przeciez wiecej lepiej mozesz powiedziec :D

Taka ilosc pamieci daje efekty gdy grasz w rozdzialce 1280x1024 z wlaczonym AA ,uwierz mi zadna nowa gra nie pojdzie plynnie na XT z taka rodzielczoscia z przyzwoitymi detalami (pomimo obecnosci 256MB na pokladzie).

Te karty dzisiaj sa stworzone do gry w rozdzialce 1024x768 bez AA z detalemi medium/high i do takich ustawien to nie ma znaczenie czy karta ma 128MB czy 256MB :wink:

Dlatego pisze ze 6600GT bedzie lepszym wyborem ,a to czy uzywasz AA czy nie to twoja sprawa uswiadamiam tylko ze nie pograsz w dzisiejsze gry z zapodanym AA ,no chyba ze lubisz pokaz slajdow :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech...no dobra napisze jeszcze raz duzymi literami :)

 

Chcialem powiedziec ze 256MB u XT to zaden argument ,bo w dzisiejszych grach nie wykorzystasz takiej pojemnosci. Pytanie dlaczego przeciez wiecej lepiej mozesz powiedziec :D

Taka ilosc pamieci daje efekty gdy grasz w rozdzialce 1280x1024 z wlaczonym AA ,uwierz mi zadna nowa gra nie pojdzie plynnie na XT z taka rodzielczoscia z przyzwoitymi detalami (pomimo obecnosci 256MB na pokladzie).

Te karty dzisiaj sa stworzone do gry w rozdzialce 1024x768 bez AA z detalemi medium/high i do takich ustawien to nie ma znaczenie czy karta ma 128MB czy 256MB :wink:

Dlatego pisze ze 6600GT bedzie lepszym wyborem ,a to czy uzywasz AA czy nie to twoja sprawa uswiadamiam tylko ze nie pograsz w dzisiejsze gry z zapodanym AA ,no chyba ze lubisz pokaz slajdow :) pozdrawiam

 

Stary dzieki wielki za pomoc a mam jeszcze opytanko czy mi sie oplaca bo niedlugo mam zamiar zmienic mobo na pci-e inie wiem czy kupować tak droga karte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Crash_Wizard

Mam 9800PRO i tekstury mi nie plywaja w grach.

 

@barylatko

Chemiczny_ali mial na mysli, ze w nowych grach na radku nie da sie grac z detalami high/medium i wlaczonym AA. Karta jest po prostu za malo wydajna by sobie z tym poradzila.

Nie pływają? Podam przykład gra Far Cry, w ustawieniach wybierz żeby gra sama ustawiła detele i wyjdzie że tekstury będą na medium, w czasie gry na takim ustawieniu w momencie chodzenia w jakiś podziemiach wystarczy na ściane spojrzeć, ściana jest niewyrazna i pływa lekko. Na ustawieniach high tekstur ściany są ok ale niestety brakuje pamięci na karcie aby dobrze działało i sie gra momentami zacina. Systuacja jest taka sama w przypadku gf6600GT brakuje mu pamięci.

 

 

Ech...no dobra napisze jeszcze raz duzymi literami :)

 

Chcialem powiedziec ze 256MB u XT to zaden argument ,bo w dzisiejszych grach nie wykorzystasz takiej pojemnosci. Pytanie dlaczego przeciez wiecej lepiej mozesz powiedziec :D

Taka ilosc pamieci daje efekty gdy grasz w rozdzialce 1280x1024 z wlaczonym AA ,uwierz mi zadna nowa gra nie pojdzie plynnie na XT z taka rodzielczoscia z przyzwoitymi detalami (pomimo obecnosci 256MB na pokladzie).

Te karty dzisiaj sa stworzone do gry w rozdzialce 1024x768 bez AA z detalemi medium/high i do takich ustawien to nie ma znaczenie czy karta ma 128MB czy 256MB :wink:

Dlatego pisze ze 6600GT bedzie lepszym wyborem ,a to czy uzywasz AA czy nie to twoja sprawa uswiadamiam tylko ze nie pograsz w dzisiejsze gry z zapodanym AA ,no chyba ze lubisz pokaz slajdow :) pozdrawiam

 

256Mb karta XT wykorzysta w dzisiejszych grach i to w każdej praktycznie, pamięć nie jest tylko do rozdziałki i jakiś pierdół typu AA. Jest do jakości tekstur przedewszystkim i to jest ważny argument. Gf6600GT wcale nie będzie takim lepszym wyborem, na radeonie jak i na geforce pogra sie tak samo w dzisiejsze gry czyli rozdzialka 1024x768 detale medium, ale na radku tekstury beda high zamiast medium jak na gf.

 

 

 

To tyle co mam do powiedzenia na ten temat, ja miałem do czynienia z wieloma kartami w ciągu roku i były naprawde różne i wiem jak dana karta sie w grach zachowuje i szczerze mówie że jakbym miał wybrać wybrał bym radeona.

 

 

 

 

 

:twisted: Crash_Wizard :twisted:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe a to dobre :lol2: teraz nam to mowisz <_<

 

Napisz jaka grafe teraz posiadasz i kiedy planujesz przesiadke??? Wazna kwestia jest to czy jestes nalogowym graczem i lubisz grac z wysokimi detalami :) pozdrawiam

 

Miałem radeona 9700 pro ale sie spalil a przesiadke planuje za jakis czas tak kolo jesieni kolo wrzesnia a grac lubie i to bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak jestes zapalonym graczem to kup sobie nowa karte, a na jesieni ja najwyzej sprzedasz. Stracisz na tym pewnie z 200zl, ale przynajmniej sobie pograsz w nowe gry w przyzwoitych detalach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pływają? Podam przykład gra Far Cry, w ustawieniach wybierz żeby gra sama ustawiła detele i wyjdzie że tekstury będą na medium, w czasie gry na takim ustawieniu w momencie chodzenia w jakiś podziemiach wystarczy na ściane spojrzeć, ściana jest niewyrazna i pływa lekko. Na ustawieniach high tekstur ściany są ok ale niestety brakuje pamięci na karcie aby dobrze działało i sie gra momentami zacina. Systuacja jest taka sama w przypadku gf6600GT brakuje mu pamięci.

256Mb karta XT wykorzysta w dzisiejszych grach i to w każdej praktycznie, pamięć nie jest tylko do rozdziałki i jakiś pierdół typu AA. Jest do jakości tekstur przedewszystkim i to jest ważny argument. Gf6600GT wcale nie będzie takim lepszym wyborem, na radeonie jak i na geforce pogra sie tak samo w dzisiejsze gry czyli rozdzialka 1024x768 detale medium, ale na radku tekstury beda high zamiast medium jak na gf.

To tyle co mam do powiedzenia na ten temat, ja miałem do czynienia z wieloma kartami w ciągu roku i były naprawde różne i wiem jak dana karta sie w grach zachowuje i szczerze mówie że jakbym miał wybrać wybrał bym radeona.

:twisted: Crash_Wizard :twisted:

 

przeczytalem temat, ktory rowniez mnei dotyczy.

zastanawiam sie co wziazc... 9800xt czy moze galaxy6600gt :mur:

 

do tej pory upewnilem sie, ze biore galaxy, czemu:

- lepsza wydajnosc w nowszych grach,

- ogolnie wydajnosc przewyzszajaca 9800xt, pomijajac juz samego 3dmarka03, gdzie mamy na non oc okolo 8k pktow

- gwarancja=swiety spokoj na 24m-ce

- roznica w cenie meidzy xt a galaxy praktycznie zadna, albo gora 50zl

 

choc teraz to pomieszaliscie mi:/

mam uraz do nvidii, jednak raczej zaryzykuje i wezme 6600gt.

w 6600gt szyna pamieci jest 128bitowa, to mnie troche razi, jednak pamieci 1.6ns lataja z duzo wiekszymi czestotliwosciami i tym nadrabiaja...

 

a najlepiej to konsole kupic i juz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytalem temat, ktory rowniez mnei dotyczy.

zastanawiam sie co wziazc... 9800xt czy moze galaxy6600gt :mur:

 

do tej pory upewnilem sie, ze biore galaxy, czemu:

- lepsza wydajnosc w nowszych grach,

- ogolnie wydajnosc przewyzszajaca 9800xt, pomijajac juz samego 3dmarka03, gdzie mamy na non oc okolo 8k pktow

- gwarancja=swiety spokoj na 24m-ce

- roznica w cenie meidzy xt a galaxy praktycznie zadna, albo gora 50zl

 

choc teraz to pomieszaliscie mi:/

mam uraz do nvidii, jednak raczej zaryzykuje i wezme 6600gt.

w 6600gt szyna pamieci jest 128bitowa, to mnie troche razi, jednak pamieci 1.6ns lataja z duzo wiekszymi czestotliwosciami i tym nadrabiaja...

 

a najlepiej to konsole kupic i juz:)

stary gdzie za taka cene masz tego galaxy podaj linkacza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gf6600GT to jakość tekstur medium w grach conajwyżej dzięki 128MB pamięci a to jest minus i powiem że spory. Co do porównania szybkości obu kart to różnica jest praktycznie nie do zauważenia, gdyż rok temu przesiadłem się z radeona 9800PRO na asusa 6800 128mb i nie dostrzegłem różnicy w działaniu (gf6800 jest nieco szybszy niz 6600gt) wiec jednak wybrałbym radeona 9800XT

:twisted: Crash_Wizard :twisted:

Dołączyłeś dziś i już herezje piszesz :mur:

Pokaż gre gdzie na 128mb ramu nie dasz textur na high (max)

Ja z dotychczasowych tytułów znam jeden QUAKE4 i DOOM3 gdzie na ultra high textury nieskompresowane ważą ponad 140mb ( około) ... 128mb wystarczy (pod warunkiem że masz ten minimum 1 gb ramu) i dajesz wszysko na max!

Coś mi świta że w battlefieldzie czy gdzieś też 128mb było mało, ale to są wyjątki!

Naprawdę nie patrz na ilość pamięci jak na wyznacznik wydajności.

Jeśli przesiadłeś się z 9800pro na assusa 6800 pełnego i nie dostrzegłeś różnicy w działaniu hmm może masz coś nie tak z monitorem?

http://firingsquad.com/hardware/geforce_66...um4/default.asp

a poważnie sądzisz że jeśli któraś z tych kart miałaby 256 pamięci to w tych testach byłaby dużo lepsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary gdzie za taka cene masz tego galaxy podaj linkacza

na allegro byla niedawno aukcja (juz zakonczona), 9800xt 256mb za 550zl, gwara na 3 miechy :/

za tyle lub niewiele wiecej masz 6600gt.

 

jesli jednak dorwiesz cos taniej, uzywanego, to tak samo i 6600gt mozesz uzywanego, troche taniej kupic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przesiadłeś się z 9800pro na assusa 6800 pełnego i nie dostrzegłeś różnicy w działaniu hmm może masz coś nie tak z monitorem?

 

http://firingsquad.com/hardware/geforce_66...um4/default.asp

a poważnie sądzisz że jeśli któraś z tych kart miałaby 256 pamięci to w tych testach byłaby dużo lepsza?

niektorzy nie widza roznicy miedzy fx5200 a r9600... i to nie wina monitora!

 

a co do testu to tego cholerka szukalem :) brakuje jeszcze 9800xt, nic smigam analizowac:)

 

widze ze w halo g6600gt bije na glowe 9800xt, zas w farcry'u roznica na korzysc nvidii rosnei wraz ze wzrostem rozdzielczosci.

 

dziwi mnie jedno, przy wlaczeniu AA 6600gt jest zdeklasowane wrecz - co mozna zgonci na waska szyne pamieci, zas jak wlaczy sie dodatkowo AF to 6600gt wygrywa z 9800pro... why?? mowie o wynikach z farkraja

Edytowane przez Mazzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na waszym miejscu bral tego 6600GT Galaxy, pelna gwarancja, a karta nie jest gorsza od tego Radka, a w wielu przypadkach lepsza.

W pozniejszej sprzedazy mniej sie na niej straci. W koncu bedzie jeszcze na gwarancji:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektorzy nie widza roznicy miedzy fx5200 a r9600... i to nie wina monitora!

 

a co do testu to tego cholerka szukalem :) brakuje jeszcze 9800xt, nic smigam analizowac:)

 

widze ze w halo g6600gt bije na glowe 9800xt, zas w farcry'u roznica na korzysc nvidii rosnei wraz ze wzrostem rozdzielczosci.

 

dziwi mnie jedno, przy wlaczeniu AA 6600gt jest zdeklasowane wrecz - co mozna zgonci na waska szyne pamieci, zas jak wlaczy sie dodatkowo AF to 6600gt wygrywa z 9800pro... why?? mowie o wynikach z farkraja

masz racje wąskim gardłem jest szyna a mocnym taktowanie GPU jakby nie patrzeć to przy dobrych wiatrach 100mhz więcej, no i różnica w budowie oraz optymalizacja, wydajniejsza jednostka cieniowania. Raz wygra ta raz ta

Poszukaj wiecej testow:)

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączyłeś dziś i już herezje piszesz :mur:

Pokaż gre gdzie na 128mb ramu nie dasz textur na high (max)

Ja z dotychczasowych tytułów znam jeden QUAKE4 i DOOM3 gdzie na ultra high textury nieskompresowane ważą ponad 140mb ( około) ... 128mb wystarczy (pod warunkiem że masz ten minimum 1 gb ramu) i dajesz wszysko na max!

Coś mi świta że w battlefieldzie czy gdzieś też 128mb było mało, ale to są wyjątki!

Naprawdę nie patrz na ilość pamięci jak na wyznacznik wydajności.

Jeśli przesiadłeś się z 9800pro na assusa 6800 pełnego i nie dostrzegłeś różnicy w działaniu hmm może masz coś nie tak z monitorem?

http://firingsquad.com/hardware/geforce_66...um4/default.asp

a poważnie sądzisz że jeśli któraś z tych kart miałaby 256 pamięci to w tych testach byłaby dużo lepsza?

To że dołączyłem wczoraj nie znaczy że nie wiem o czym mówie, i to że na gf6600GT da sie tekstury na max i będzie wszystko super to nie prawda, w cuda nie wierze. Konfiguracja testowa: Sempron 3000+ 2,5GHz, 1GB ramu + gf6800 128MB 12p/6v a monitor LCD 19c i jak sie ustawi jakoś tekstur choćby w far cry na high to jest już lipnie...już nie mówie o nowszych grach typu fear. Więc nie wciskaj mi jakiejś ciemnoty że pisze herezje. Pisze co widze w grach na różnych kartach i żadne teściki netowe ani nic nie zmieni tego. Heh w Twojej sygnaturce widze gf z rodziny 6600 więc jesteś nie obiektywny i jak zwykle podwyższasz wydajność karty swojej.

 

Co do testu co podałeś: Nie twierdze że pamięć daje tej karcie większą szybkość, ale twierdze że na 100% jak karta ma więcej pamięci to efekty w teksturach są lepsze i nie wczytują sie co krok jak to jest w przypadku kart z 128mb pamieci.

 

 

 

:twisted: Crash_Wizard :twisted:

Edytowane przez Crash_Wizard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE CHODZI MI O TO BY KTOŚ SIE KŁÓCIŁ Tylko niech ktos mi pomoze co mam ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> bo to jest trudna decyzja chce ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> karte dobra i wydajna

 

słuchajcie a co myślicie o tym:

 

http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=7...roducts_id=2408

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

słuchajcie a co myślicie o tym:

 

http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=7...roducts_id=2408

To raczej odpusc :-| Sluchaj to czy wezmiesz XT czy GT to twoja decyzja i bedziesz zadowolony...

Szukaj karty z dluga gwarancja (cos kolo 2lat) ,a tu wchodza w gre nowe karty ,wiec XT odpada pozostaje GT ,a tym x700pro nie zaprzataj sobie glowy :wink: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki tu sens porownywac Radka dziadka 9800XT z 6600GT Galaxy z pamiatkami 1.6ns!!

Galaxy 6600GT z podkreconym solidnie rdzeniem i pamiatkami powyzej 1200Mhz takiego Radka zjada na sniadanie!

A w OpenGL (Doom, QUAKE) 6600GTvs9800XT liczy sie tylko Gf 6600GT!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE CHODZI MI O TO BY KTOŚ SIE KŁÓCIŁ Tylko niech ktos mi pomoze co mam ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> bo to jest trudna decyzja chce ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> karte dobra i wydajna

 

słuchajcie a co myślicie o tym:

 

http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=7...roducts_id=2408

Bierz tego Galaxy 6600GE/GT i nie zadawaj juz pytan co kupic B) W tej cenie nic lepszego nie kupisz ;)

 

A tu taka ciekawostka:

Najtaniej na allegro :lol2: http://allegro.pl/show_item.php?item=79944599

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostatnio zastanawiałem się nad modernizacją kompa i nie wiem co wybrać:

 

Opcja 1: + 1gb ram i X850xt do tego co w podpisie

Opcja 2: nowe mobo epox z sli i 7800gt

 

Co radzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja radze opcje 3 czyli 7800GT + 1GB ram ;)

Dodatkowy ram zawsze sie przyda np. w FEAR, Battlefield 2 lub COD2.

Pozatym 7800GT jest wydajniesza od X850XT.

A jak Ci zabraknie kiedys mocy na pojedynczej 7800GT (chociaz nie nastapi to zbyt szybko) to zawsze bedziesz mogl zmienic plyte na wersje z SLI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyte mam teraz na AGP ;( i nie wiem czy wymieniać teraz czy nie poza tym wymieniając płytke wypadałoby zmienić zasilacz :'( a to już za dużo by było.

 

Opcja 3 odpada ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nie spojrzalem na siga :oops:

To w takim wypadku wzialbym nowa plyte (niekoniecznie z SLI) i GF7800GT. Zasilacz spokojnie Ci wystarczy do takiego konfigu. Ram zawsze mozna dokupic ;) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że dołączyłem wczoraj nie znaczy że nie wiem o czym mówie, i to że na gf6600GT da sie tekstury na max i będzie wszystko super to nie prawda, w cuda nie wierze. Konfiguracja testowa: Sempron 3000+ 2,5GHz, 1GB ramu + gf6800 128MB 12p/6v a monitor LCD 19c i jak sie ustawi jakoś tekstur choćby w far cry na high to jest już lipnie...już nie mówie o nowszych grach typu fear. Więc nie wciskaj mi jakiejś ciemnoty że pisze herezje. Pisze co widze w grach na różnych kartach i żadne teściki netowe ani nic nie zmieni tego. Heh w Twojej sygnaturce widze gf z rodziny 6600 więc jesteś nie obiektywny i jak zwykle podwyższasz wydajność karty swojej.

 

Co do testu co podałeś: Nie twierdze że pamięć daje tej karcie większą szybkość, ale twierdze że na 100% jak karta ma więcej pamięci to efekty w teksturach są lepsze i nie wczytują sie co krok jak to jest w przypadku kart z 128mb pamieci.

:twisted: Crash_Wizard :twisted:

hmm nie będę dyskutował z toba bo jesli

"Sempron 3000+ 2,5GHz, 1GB ramu + gf6800 128MB 12p/6v a monitor LCD 19c i jak sie ustawi jakoś tekstur choćby w far cry na high to jest już lipnie.." to raczej nie umiesz zkonfigurować komputera! A tesciki netowe to co? złe? (oczywiście jakieś obiektywne z powtarzalnymi wynikami, nie mówie o perełkach

no chyba że mowisz o FAx16 AAx4 itd wszystkie upiększacze. No i rozdziałkę powyżej 1024x768 wtedy masz rację

Nigdzie nie wywyższam mojej karty , dziś to przeciętniak!

Ale 128 mb do kart tej klasy ( i tak nie dowalisz na max bajerów aa af, hdr itd w najnowszych grach) wystarczy w zupełności to samo tyczy radka 9800pro różnica między wersjami 128 a 256 będzie znikoma!

A jeśli ci doczytuje to za mało ramu!

FEAR potrzebujesz tlyko dużo ramu i możesz dać textury na maximum na 128mb karcie

Powtarzam dziś gry które nie pozwalają włączyć max textur na 128mb to Quake4 i doom3 na ultra high i battlefield2!

Owszem 6800gt i wyższe tam 256 ramu już jest jak znalazł!

ale nie na kartach o których mowa w temacie bo one na najnowsze gry są za słabe!

a co do pogrubionego przezemnie zdania:

na karcie 128mb i 256 textury na max ustawieniach wyglądają tak samo!

Jeśli nawet gra ma textury o rozmiarze >128mb ( dosłownie kilka tytułów) to i tak kłania się w tym miejscu kompresja textur.

Ale powtarzam raz jeszcze takich gier jest mało!

ps. quake 4 na ultra high da się grac na 128mb karcie przy 1,5 gb ramu ( mimo iz pisze jak byk w reedme że wymagana karta z 256 ramulca) konfiguracja venice 2,4 1,5gb ramca i 6600gt widziałem to na max detalach ( bez aa i fa) i co powiesz na to?

" a świstak na to nie możliwe"

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na 1280x960, przy maksymalnych detalach, tyle, że AA na 8x i wyłączone VSync, Doom 3 chodzi bardzo płynnie. Karta jak w podpisie (128MB)...

 

EDIT:

Małe sprostowanie: AA na 4x.

Edytowane przez netes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...