Skocz do zawartości
ietas>>

Powiedzciue Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na 1280x960, przy maksymalnych detalach, tyle, że AA na 8x i wyłączone VSync, Doom 3 chodzi bardzo płynnie. Karta jak w podpisie (128MB)...

Lol jako porównanie dajesz Dooma 3 a masz karte nvidi.... Wiadomo że będzie dobrze chodziło bo jest gra pisana pod nvidie.

 

No o tym mówię ale, Crash_Wizard chyba czegoś nie rozumie, zaraz ci pewnie napisze że wywyższasz swoją kartę :mur:

rozumiem wszystko, ale zrozum nie wmówisz mi że pamięć nie ma znaczenia bo ja na własne oczy widziałem że ma więc nie widze sensu dalszego abyś zemną sie spierał. Kup sobie 2 karty graficzne podobne do siebie jedną z 128mb a drugą z 256mb pamięci i wtedy zobacz jak działa, jak nie masz takiej możliwości to nie kłóć sie zemną prosze bo nie masz pojecia o czym mowisz.

 

 

 

 

:twisted: Crash_Wizard :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol jako porównanie dajesz Dooma 3 a masz karte nvidi.... Wiadomo że będzie dobrze chodziło bo jest gra pisana pod nvidie...

Czyli uważasz, że optymalizacja pod nVidię powoduje, że nVidia nie potrzebuje 256MB do płynnej gry, a np. ATI już tak żeby chodzić tak samo płynnie? Sorry, ale to kompletna bzdura, a rozumując tak jak Ty to właśnie do takiego paradoksu dochodzimy... poczekaj kilka dni, będę miał Far Cry'a i wtedy zobaczymy dokładniej ile warte są Twoje wywody.

 

EDIT:

W CoD 2 na maksymalnych detalach i najwyższym AA, rozdziałka 1280x960 wszystko śmiga bez najmniejszych zacięć.

Edytowane przez netes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol jako porównanie dajesz Dooma 3 a masz karte nvidi.... Wiadomo że będzie dobrze chodziło bo jest gra pisana pod nvidie.

rozumiem wszystko, ale zrozum nie wmówisz mi że pamięć nie ma znaczenia bo ja na własne oczy widziałem że ma więc nie widze sensu dalszego abyś zemną sie spierał. Kup sobie 2 karty graficzne podobne do siebie jedną z 128mb a drugą z 256mb pamięci i wtedy zobacz jak działa, jak nie masz takiej możliwości to nie kłóć sie zemną prosze bo nie masz pojecia o czym mowisz.

:twisted: Crash_Wizard :twisted:

tak zgodzę się z jednym nie ma sensu dalej rozmawiać bo poporostu ty czytać nie umiesz!

Podaje przykład doom3 bo tam w redme ID napisało do ultra high 256 VIDEO MEMORY!

gdzie ja powiedzialem że nie da nic 256? nie da na kartach pokroju 6600gt 9800pro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mur:

czytaj dokładnie!

no i nadal proszę cie bardzo abyś podał tytuły gdzie textury na max detalach są powyżej 120mb?! ja podałem trzy więcej nie znam... więc swoje WIDZIAŁEM! włoż se do kieszeni...tak samo moge powiedzieź że mi się gra X wiesza, więc nie mozliwe aby u innych tak nie bylo!!!! Jesli u ciebie cos sie kaszanilo bo nie umiales tego skonfigurowac to sorry...

Komp to jest maszyna dosc upierdliwa! każda inna mimo iz teoretycznie podobne bebechy!

A testów jest masa! jesli tylko ty swoja teorie opierasz na swoim kompie (kartach ktore wymieniles) to gratuluje i powodzenia w rozwoju życzę!

p.s.netes zostawmy go, niektórzy są niereformowalni.

Pozdrawiam

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak zgodzę się z jednym nie ma sensu dalej rozmawiać bo poporostu ty czytać nie umiesz!

Podaje przykład doom3 bo tam w redme ID napisało do ultra high 256 VIDEO MEMORY!

gdzie ja powiedzialem że nie da nic 256? nie da na kartach pokroju 6600gt 9800pro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mur:

czytaj dokładnie!

no i nadal proszę cie bardzo abyś podał tytuły gdzie textury na max detalach są powyżej 120mb?! ja podałem trzy więcej nie znam... więc swoje WIDZIAŁEM! włoż se do kieszeni...tak samo moge powiedzieź że mi się gra X wiesza, więc nie mozliwe aby u innych tak nie bylo!!!! Jesli u ciebie cos sie kaszanilo bo nie umiales tego skonfigurowac to sorry...

Komp to jest maszyna dosc upierdliwa! każda inna mimo iz teoretycznie podobne bebechy!

A testów jest masa! jesli tylko ty swoja teorie opierasz na swoim kompie (kartach ktore wymieniles) to gratuluje i powodzenia w rozwoju życzę!

p.s.netes zostawmy go, niektórzy są niereformowalni.

Pozdrawiam

Nie czepiaj sie do mojego rozwoju bo jak tak dalej pójdzie to niedługo zaczniesz na mnie bluzgać.... A ja Ciebie nie obrażałem w wypowiedziach więc Ty też tego nie rób. Napisałeś abym czytał dokładnie ale sory to Ty czytaj dokładnie ja nie napisałem że pamięć na karcie daje jej szybkość ale twierdze że tekstury na karcie co ma 256MB nie są wczytywane tak często jak na karcie 128MB i wyglądają lepiej bo nie muszą być wczytywane na bierząco a to co Ty do mnie piszesz dotyczy całkiem czego innego. Ja mówie że jest różnica w obrazie nie w szybkości działania

 

 

 

 

:twisted: Crash_Wizard :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mówie że jest różnica w obrazie nie w szybkości działania

:twisted: Crash_Wizard :twisted:

czyli mam rozumieć że np na 9800pro 128mb @XT textury w jakiejkolwiek grze ustawione na MAX będą wyglądać gorzej niż w tych samych ustawieniach na 9800 xt 256 mb?

wole spytać bo znowu powiesz że nie zrozumiałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowych grach karty wyposażone w wydajne GPU/VPU musza miec minimum 256 MB pamieci na pokładzie, inaczej nici z wysokich detali i plynnej gry, bo czesto beda duze skoki fps, co u GF6600GT jest chyba jedynym minusem. Ale jak nie bedziesz gral na na max detalach w trybie anizo z wygladzaniem, czyli PURE to GF wart polecenia. Inaczej polecam X800GT/GTO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli mam rozumieć że np na 9800pro 128mb @XT textury w jakiejkolwiek grze ustawione na MAX będą wyglądać gorzej niż w tych samych ustawieniach na 9800 xt 256 mb?

wole spytać bo znowu powiesz że nie zrozumiałem...

Tak, na karcie z 128MB pamięci tekstury będą bardziej rozmazane i będą sie doczytywać co chwile przez co będzie lekkie falowanie na ekranie. Na karcie z 256MB tego nie będzie.

 

 

 

 

:twisted: Crash_Wizard :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, na karcie z 128MB pamięci tekstury będą bardziej rozmazane i będą sie doczytywać co chwile przez co będzie lekkie falowanie na ekranie. Na karcie z 256MB tego nie będzie.

:twisted: Crash_Wizard :twisted:

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

teraz już wiem że jednak rozmowa nie ma sensu. Naprawde to kolejny dowód na to że posiadałeś/posiadasz coś skopanego w systemie i już uogulniasz.

Dla mnie post roku :mur:

ps. podpowiem ci tak w tajemnicy ( mam dobry humor) NA TYCH SAMYCH USTAWIENIACH BĘDZIE WYGLĄDAŁO IDENTYCZNIE

 

heheh nie mogę no:D ide spać ale dzięki bo mnie do łez rozbawiłeś

ps2. polecam wizyte u okulisty? (to jest dobra rada nie nabijanie się)

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie krótka piłka;

właśnie mi siadła karta graficzna :mur: ,a na jutro jest mi niezbędnie konieczna nowa karta. Niestety nie mam czasu (akurat dziś!!! ) szukać po necie testów i recenzji. Mam na zakup max 800 zł, co kupić??? Gdyby ktos mi podrzucił kilka konkretnych modeli do wybory, byłbym naprawdę wdzięczny. I jak by ktoś mógł podać hierarhię tych skrótów (jakieś LE, PE, XT itp), których z nich unikać, żeby mnie ktoś jutro nie wydymał na giełdzie.

PS. Ogólnie skłaniam się ku gf6800 albo x800.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nagiełdzie nawet jak będziesz w temacie mogą cię wydymać...

nienapisałeś ważnego AGP czy PCIE?

Jaka ci siadła? co z gwarancją?

na co ci na jutro nowa? pare dni pojedziesz na jakiejś 4 mb...wytyrzmasz bez grania:P

poważnie MORE INFO:) CPU , ZASILKA ITD ITD

ja bym atakowal x800gto(2?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie krótka piłka;

właśnie mi siadła karta graficzna :mur: ,a na jutro jest mi niezbędnie konieczna nowa karta. Niestety nie mam czasu (akurat dziś!!! ) szukać po necie testów i recenzji. Mam na zakup max 800 zł, co kupić??? Gdyby ktos mi podrzucił kilka konkretnych modeli do wybory, byłbym naprawdę wdzięczny. I jak by ktoś mógł podać hierarhię tych skrótów (jakieś LE, PE, XT itp), których z nich unikać, żeby mnie ktoś jutro nie wydymał na giełdzie.

PS. Ogólnie skłaniam się ku gf6800 albo x800.

6800GS - jeszcze nie wiem na jaka platforme ale strzelam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta dobra jak sie zmoduje ,jak sie nie zmoduje porownywalna z 6600GT ale o 100zl drozsza :? Twoja decyzja co wezmiesz ale mysle ze im drozsza karte kupisz tym wiecej wtopisz :) Sam pisales ze planujesz przesiadke ,wiec lepiej nie szalej z kasa :wink: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...