Skocz do zawartości
iver87

Amd65 754? 939? + Dysk Sata

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam do dyspozycji 1000 zł

w tej cenie chce kupic cpu +płyta główna + ewentualnie dysk sata 80 gb

 

w gre wchodzi tylko i wylącznie a64 3000 i teraz zastanawiam sie czy brac na 939 (droższy:/) czy na 754 tanszy( zostaje kaska na hdd) l, zegar 200 mhz wiecej . po zakupie komputera nie planuje zmiany procka na lepszy w najblizszym czasie na szybszy , potrzebuje po prostu aby byl jak najszybszy , chciałbym oczywiscie podkrecic cpu i tu mam pytanie który sie bedzie lepiej krecił ?? dotego potrzebuje plytke (z znintegrowaną grafiką ,wolnym zloczem pci-e ,oraz sata ) na ,ktorej athlon bedzie sie dobrze krecił (musi miec mozliwosc zmiany napiecia z biosu) zastanawiam sie nad gigabyte pvmt-9

 

potrzebuje rowniez hdd jak najmniej awaryjne do góra 280 zł sata co bedzie lepsze segatea czy samsunga??

 

z gory dzieki za pomoc

Edytowane przez iver87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam delemat kilka miesiecy temu i wybralem 939 a64 3000 oczywiście. Jest dobrze a procka kreci sie dobrze tylko ja mam akurat plytke Msi a ta firma jest akurat jedną z droższych wiec nie polecam. Z doświadczenia pracowego gigabyte chodzi całkiem nieźle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...