Skocz do zawartości
CKM18

Czy Taki Sprzet Będzie Się Dobrze Podkręcał ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witram , jak wyżej a teraz konkrety :

 

Procesor : sempron 3000+ (s939) , Płyta główna : GA-K8U-939 Uli1689 s939 , dysk twardy segate 80gb /7200/ - ST380011A, reszta sprzetu zostaje taka sama jak w moim podpisie.

 

chcę do tego kupić :

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79473093 z 7 wentylatorami 5 x 9cm i 2 x 12cm,

 

do tego ten cooler z 2 wentylatorami : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79924907

 

plus te pamiątki : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79358244 zamiast moich kingstonów ,

 

za dysk procek płyte nie płace nic ponieważ wykręcam z 2 kompa który jest wykorzystywany do prac biurowych. czekam na wasze opinie czy da mi to duży wzrost wydajności jeśli wymienie te częśći , a szczególnie interesuje mnie na ile może pójść taki z sempron na tym sprzęcie nominalnie chodzi na 1808mhz (sprawdzałem w Evereście) z góry dzięki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zalezy od procka, ale z tego co wiem ta płyta za dobra w OC nie jest. Pamieci powinny sie ładnie krecic a ten cooler zmien na AC Freezera 64PRO jest naprawde dobry i kosztuje niecałe 80zł z przesyłka na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obudowe biore największą żeby nie bawić się za 3 lata w jej zmiane, pozatym w większej obudowie jest lepszy przepływ powietrza i ta obudowa idelanie nadaje się do oc, czemu tak polecacie tego freezera ??? czyżby był lepszy ??? i uciągnie każdy procek podkręcony amd ??? a pamiątki będe miał selekcjowane za 400zł , co do proca płyty i dysku twardego są gratis więc nie moge narzekać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale freezer nie będzie chłodził semprona cały czas :-P , dlatego chce kupic coś wydajniejszego jak thermaltake ten który podałem w linku ponieważ potem wymienie pewnie procek i płyte a chłodzenie zostanie , tak tylko ile musiałb6ym dołożyć na nowe mobo (używane nie wchodzi w gre) takie żebym mógł sensowiej poszaleć z ttym sempronem ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freezer pociagnie nawet mocno podkreconego proca. Np. moj proc na Boxowym wentylu i pascie osiagał nawet 54C a na freezerku i dobrej pascie raczej powyzej 45C nie osiaga. A moj proc jest wykonany w technologii 130m .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...