Jump to content
fenriz

Lcd Gaśnie ;/

Recommended Posts

Witam

Mam problem z monitorem LCD sony sdm s74es 17'. Otóż raz na pewien czas zdarza się, że monitor po prostu gaśnie. Świeci się zielona lampka , ale obrazu nie ma. Po wyłączeniu i ponownym włączeniu monitora obraz pojawia się przez chwilę, po czym ponownie staje się całkowicie czarny ;// Spotkał się ktoś z takim problemem ? Koles ze sklepu, w którym to kupowałem poradził mi skontaktowanie się z serwisem Sony. Problem pojawił się kilka dni temu, a monitora używam od VIII 2005. Zmiana sterowników nic nie pomogła ;/

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dlaczego karta graficzna(moja to Asus Radeon 9250) może takie cuda wyprawiac ?? Ja wogóle nie poddawałem jej, ani nie poddaję żadnemu overclockingowi.Służyła dobrze przez cały rok, w tym kilka miesięcy z moim LCD. Czy gwarancja obejmuje taki rodzaj uszkodzenia ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idź do kolegi i podłącz swój monitor jak problem będzie taki sam jak uciebie to wina leży po stronie LCD wtedy oddaj go na gwarancje,natomiast jeżeli będzie wszystko wporządku u twojego kumpla to pożycz od kogoś grafe i włóż do swojego kompa.Chyba wszystko masz już dostatecznie wyjaśnione.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...