Skocz do zawartości
ilona-lackowska

Błagam o pomoc dla syna!

Rekomendowane odpowiedzi

kamilo23 Antar1us wheelerfan

dzieki za informacje postaram sie skontaktować i zorientować jak to wszystko wygląda cenowo i wogle .

Super było by spróbować to zawsze nowa szansa .

Jesli tylko bedzie to możliwe to skorzysta Damus lecz wszystko bedzie zależało od kosztów .

Musze kupić komputer bo ten juz odmawia mi posłuszeństwa więcej jest w naprawie niz w domu a Pan ktry zawsze go robi mówi że jego czas jest już policzony. A mnie to przeraża. Jestem jednak dobrej myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Panowie, zbierzmy kase lub czesci na jakis komputer dla Pani ilony ! Ja sie moge podjac zlozenie i wyslania. Sam moge cos wyskrobac ! Czekam na Wasz odzew !

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do załatwienia jakiegoś starego grata, ale wątpie by się przydał. Jutro zapytam się dokładnie co w nim jest. Może jakieś części się przydadzą ;) Aha, Ilona - strona już się smarzy :) Obecnie jesteśmy na etapie wklepywania informacji które podesłałaś mi via poczta polska ;) Zrezygnowaliśmy ze skanowania tego, bo jakość była okropna. Ja szybko piszę więc nie ma z tym problemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antar1us

Dziękuje za pomysł i inicjatywe złozenia mi komputera była bym szalenie wdzięczna i zobowiazana .

Przy komputerze spędzam godziny bo tylko w taki sposób mogie dotrzeć do ludzi i znajśc pieniadze na rehabilitację .

BLANTMEN

Ciesze sie że juz cos sie robi to wspaniała wiadomosć jednak porozumienie podpisane z Fundacja lepiej jak było by skopiowane bo wiesz że chodzi głównie o to by było to wszystko wiarygodne by nikt nie musiał mieć watpliwośći .

Czekam na pogode by narobić kilka ciekawych zdjęć i ci przesłać ale ciagle leje.

Dzięki że podjołes sie robienia tej stronki.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczne od tego, że temat odwiedzałem kilka razy ale dopiero teraz zauważyłem skąd jesteś Ilono :blink:

Mieszkam w Chojniach więc mam zaledwie jakieś hmm 30km do Łęga. :blink:

Jeśli byłby potrzebny monitor (samsung 17") to mogę go dostarczyć bez wiekszego problemu.

Może uda mi się zorganizować również inny sprzęt. :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antar1us , Grzechu

Jestescie wspaniali .Tak jestem z łęga i to blisko Chonic ja nawet dzis byłam w Chojnicach zawoziłam wniosek na wózek byłam w redakcji . Bo pewno jak jesteś z Choknic to pewno nie raz widziałes młodego w gazecie w Dzienniku bałtyckim w Czasie cjojnic czy Pomorskiej . Bardzo często o nim pisza nawet chca zorganizować jakis koncert ale nie mówie by nie zapeszyć . Zapraszam cie więc byś nas odwiedził .

Jak sam mówisz jest to niedaleko.

Pozdrawiam ILONA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Stona gotowa. Trochę to trwało :P

 

http://damianek.ovh.org/

 

Myślę aby dodać tam jeszcze system newsów, w ktróym Ilona mogła by sama dopisywać jakieś ciekawostki albo coś. No i linki zostaną zmienione na buttony, ale to też w późniejszym czasie, gdyż inne rzeczy gonią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i gorąco pozdrawiam zapraszam do wziecia udziału w aukcji na rzecz Damianka można we wspaniały sposób pomóc Damiankowi za co z całego serca dziękuje to dla niego wielka szansa .

 

http://allegro.pl/my_page.php?uid=4369771

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój imiennik ;)

biedny chłopak :( ... gdy tylko dostanę wypłatę troszkę pieniążków wpłace

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...