Skocz do zawartości
fdl`

S754 Z Pci-e

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo będę sobie sprawiał Sempron-a 2600+ (64bit) i nową mobo. Na forum głównie widziałem rady co do wyboru tych płytek z AGP. Ja jednak wolałbym od razu przejść na PCI-E. Moje propozycje to:

 

Abit NV8

Asus K8N4-E

DFI NF4x Infinity

 

Nie będę ukrywał, że głównie kierowałem sie możliwością o/c. Ale trochę się obawiam że mój cooler na CPU -Pentagram QVC80-AlCu, bo RAM-y są dość blisko CPU.

 

1. Co sądzicie o tych płytkach? Jak tam o/c i ogólna wydajność?

2. Czy moje obawy są słuszne? Co proponujecie w takim razie?

 

Aha na mobo DFI LanParty 4 nie mam funduszy :/

 

Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

DFI NF4x Infinity wymiata do OC jest super mysle ze nie będzie ci zachaczał pentagram ale sprawdz to jakos ( ile cm tam jest do ramu i ile ma cooler) najlepsza mobo na s754 z pci-e to tylko ta DFI zobacz sobie temat o niej na tym forum a odrazu sie do niej przekonasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Oczywiscie zalmana tez zapomnialem dodac bo ten standardowy wyje i wyje jeszcze nie mozna jesgo prędkosci zmniejszyc :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba faktycznie się skuszę :) Jakie polecacie pamięci do tego cacka myślalem o 1x512 400mhz, ze względu na najmniejsze problemy. Aha czy ten zalmanek o którym piszecie to NB47J ?

 

Dzięki za odpowiedzi

 

P.S

 

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=23020

Ile ta karta ma pamięci? U góry jest napisane 128 a niżej 64. Troszku nie rozumiem tego.

Edytowane przez fdl`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tej pamięci jeszcze to tylko 1x512 bo nie mam tyle budżetu teraz :) Co byście radzili wybrać, bo się nie znam na ramkach. Wymagań super wielkich nie mam bo chce mieć na procu jakieś 300x8. Ale mile widziany byłby zapasik :]

 

P.S. Słyszałem plotę, że na Infinity nie chodzą obustronne w dwóch sztukach. Prawda to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...