Skocz do zawartości
GenghisKhan

Need for Speed SE

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos pamieta jeszcze (gra jeszcze) w te wspaniale wrecz CUDOWNE wyscigi??? Wersja SE jest lepsza troszke ja czasem jak mnie napadnie wlaczam tego starocia i zatapiam sie na pare godz.... co ciekawe to jedyna samochodowka w ktorej zalezalo mi na biciu rekordow predkosci czasow itp. jak na tamte czasy 1996 chyba to byl szczyt techniki - grafika - dzwiek i grywalnosc ponadczasowa.... AHHHH PROSZE O OPINIE moze ktos tez jest zakochany w tej grze??? :wink: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wspaniałe czasy, wspaniała gra :) Choć nie pamientam wersji SE (wiem że dwójka miała SE ale to IMHO najsłabsza częśc NFS).

Rzeczywiście rok 96 miałem wtedy jeszcze 486DX4100 (hmm to były czasy :) ) i ta gra była sporym dla niego wyzwaniem, mimo tego grałem z przyjemnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma NFS SE.

Tylko dwojka miala SE z obsluga 3dfx.

A zajmuje tyle bo ma zajebiste filmiki. Jak zobaczylem te filmy to odrazu chcialo sie grac. No i sie gralo po tyle godzin dziennie ile dzisiaj sie gra aby przejsc cala NFS HP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do NFS1 mam sentyment bo to była pierwsza gra jaką miałem na pieca :D . Grafika ucinała głowę 8) muza też. Pamiętam te maratony przez pół nocy. Model jazdy też był świetny jak na tamte czasy i jeszcze gliny, ehhh dzisiejsze gry nie mają tego klimatu :(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zapomne tej gry gralem w nia dniami i nocami byla poprostu wspaniala jak na owe czasy .Te baczki viperem .Czy wspaniale wypadki .Mialem ta gre na skladance wiadomego pochodzenia .Jednak gdzies mi ja wcielo .Najlepsze jest to ze poznalem swoja obecna poltora roku temu i poprosila mnie kiedys zebym jej z kompem zrobil i co i wygrzebalem pelna wersje (orginal) jej brata 8O myslalem ze mi pala peknie z wrazenia Najlepsze jest ze to jest wersja SE(czyli moja ulubiona) .W twj grze podoba mi sie garfika ktora dla mnie jak na te czasy byla miazdzaca moje p 120@133 + 24 mb ram radzilo sobie z tym ,trasy tez byly fajne oryginalnie zrobione jak widze trasy w nfshp2 to mi sie plakac chce bo chcialbym kiedys konwersji tras z jedynki .Zaden nfs nie zaoferowal tego co pierwsza czesc mianowicie trasy podzielonej na odcinki(alpine byla najlepsza no i costal) z "okrazeniowek" to najbardziej mi sie podobalo burnt siena i vertigo ride(wow nawet pamietam). To była gra ktora wzbudzila we mnie nadzieje ze kiedys wyjdzie jej godny nastepca jednak po kiszkowatej 2 i troche lepszej 3 to moze 4 wniosla cos nowego ale porsche bylo zbyt monotonne a w hp2 nie ma nwet zniszczen odzialywujacych na prowadzenie twojego auta :( .To tyle Pozdrawiam wszystkich fanow tej gry i zycze wam takiej laski jak ja mam (pelne SE) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki maly offtopic, jakby ktos kcial pograc w nfs2SE to do radeonow jest specjalny glide wrapper pod tego nfsa :)

Do kart na chipach nVidii tez zrobili ale te wszystkie glide-wrappery mozna o kant [gluteus maximus] potluc - nie ma jak klasyczny Diamond Monster 3D :?.

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, stanadardowy glide wrapper:

http://home.t-online.de/home/zsack/RadeonG...lide2x_059b.zip

A wersja alternatywna - to ta jest potrzebna do NFS:

http://home.t-online.de/home/zsack/RadeonG...2x_059b_alt.zip

 

Jakby cos nie chodzilo to dajcie znac, mi smiga na 8500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie apropo NFS II SE czy ktos probowal grac po lanie w kilka osob?Dajcie znac jak postawic serwer. W opcjach mozna uwstawic typ lacza "network" wtedy w glownym menu pokazuje sie connect lecz po klicknieciu wyskakuje napis ze "no service found". Pomoszcie, mam dosyc grania w spletscreen. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Mam pytanie apropo NFS II SE czy ktos probowal grac po lanie w kilka osob?Dajcie znac jak postawic serwer. W opcjach mozna uwstawic typ lacza "network" wtedy w glownym menu pokazuje sie connect lecz po klicknieciu wyskakuje napis ze "no service found". Pomoszcie, mam dosyc grania w spletscreen. Pozdro

Stary,my co jakis czas gramy w turniej po lanie w ta gre a na kompie w rushhourr pioneer w north country i pacyfik spirit przy wlaczonej muzie na maxa i lekko sciszonym silniku z doganianiem na wild i oczywiscie na split screenie,Bardzo latwo jest postawic serwa.Wystarczy ze masz 1 kopie gry a wszedzie isnatlujesz wersje sieciowa (4rta instalka) i wtedy robisz tak jak mowiles i ci wykryje.Czasem nie wykrywa,wtedy musisz zrestartowac gre na wszystkich kompach jednoczesnie a na tym gdzie jest plyta to musisz wejsc w gre (w trase:)) i zaraz potem wyjsc i zadziala.No - wkoncu znalazla sie osoba ktora docenia jedyna samochodowke do ktorj zadna ktora wyszla lu bkiedy kolwiek wyjdzie nie ebdzie miala porownania,a myslalem ze tylko WSW w ZG w to gra a jednak,zdarzaja sie ludzie ktorzy wiedza co dobre :)Widze ze mamy nawet podobne kompy - tez radki 9500 z odblokowanymi potokami tylko ze u mnie malo kiedy wystepuje jakis artefakcik choc czasem sie zdaza ale w grach raczej tego nie widuje,a tym bardziej w nfs 2se:P:) Pozdro 4 u :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógłby ktoś rzućić tego NFS SE na jakiś serwer? Chętnie bym poczuł znów smak dzieciństwa. Hehe, pamiętam jak grałem na swoim kompie cały czas w stuntsy i test drive 3 z lipną wektorową grafiką i kuzynka kupiła kompa, na którym był NFS SE. Takiego opadu szczęki nigdy wcześniej nie miałem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos jak uruchomic nfs2 w oknie?

1669775[/snapback]

Tylko przez emulator 3dfx'a dgvoodoo.Jest tam opcja uruchomienia aplikacji obslugujacej glide2x.dll w oknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie to kupic?

naszla mnie ochota zeby kupic sobie ta gierke - tylko nie wyskakujcie mi z 2czescia bo 2-giej czescie jakos nie trawie:P

pozdro i prosze o odpowiedzi

 

do moderacji:

poczytajcie ten caly topik, zalozylem go dawno temu z zamiarem pogadania o 1 czesci nfs podczas gry uposledzency z forum zaczeli dyskutowac w tym topiku o nfs 2SE (niektorzy nawet stwierdzili ze 1 czesci SPECIAL EDITION nie bylo)

dlatego tez zalozylem inny topik, gdzie spytalem sie gdzie mozna ta gre kupic, ew pogadac o niej

to jak? albo ktos wyczysci ten topik, albo niech wywali i zostanie ten nowy co zalozylem

a moze sie madrze za bardzo to mi pare % dowalcie

pozdro

Edytowane przez genghiskhan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam ta gierkę, jak smigała na moim pierwszym kompie, to był celeron 266, 32 mb ramu i s3 virge 2mb. Gra mnie po prostu powaliła. kilkakrotnie juz próbowałem znaleźć pełną wersję, ale zawsze znajduję jakies kastraty bez filmów itp. Swietna muza, zaj.... trasy podzielone na odcinki, a nie tylko tory (costal i corvette, to było połączenie :) ), grafa, fizyka (chyba dopiero w Porsche była bardziej realistyczna), klimat jakiego nie miał żaden inny NFS potem. No i te kraksy, razem z bratem strasznie lubilismy sie rozbijać, a najbardziej lubiliśmy przywalać w stojące na poboczu radiowozy :) . Może ktos wie, gdzie takie coś można jeszcze znaleść, zwłaszcza w wersji SE??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do moderacji:

(...)

1700958[/snapback]

Ten topic dotyczy Need for Speed Special Edition, czyli części pierwszej. Faktycznie zrobiło się trochę OT o NFS 2 SE. Ten drugi temat trafił do zaświatów i raczej nie powróci. Tematu czyścić nie zamierzam, przynajmniej ja ;) Gdyby topic miał kilka stron, to można by czyścić, a tak niech sobie zostanie.

 

Co do pytania gdzie kupić nie mam pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge napisac skad mozna pobrac ta gre czy to zalatuje warezem? Gry nie mozna kupic nowej i nie sadze ze bedzie jakas reedycja. Na aukcjach internetowych bywa bardzo nei za czesto. Ah i nie bylby to bezposredni link ale wskazowka gdzie sa miliosnicy starych gier, przewaznie abadonware lecz nie tylko ale zawsze starych. 1998 i starszych.

 

St.Anger ja gralem w to na p100 :) Pamietam jak bylo dolaczone demo do jakiejs niemieckiej gazety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten topic dotyczy Need for Speed Special Edition, czyli części pierwszej. Faktycznie zrobiło się trochę OT o NFS 2 SE. Ten drugi temat trafił do zaświatów i raczej nie powróci. Tematu czyścić nie zamierzam, przynajmniej ja ;) Gdyby topic miał kilka stron, to można by czyścić, a tak niech sobie zostanie.

 

Co do pytania gdzie kupić nie mam pojęcia.

1701495[/snapback]

dzieki za zrozumienie:)

a co do gry to juz wiem skad ja wziac;]

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...