Skocz do zawartości
Gość Rocca

Wośp, Organizacje Charytatywne I Fundacje

Rekomendowane odpowiedzi

No pewno! Nie zauważyłeś cudzysłowia?

 

Dobrze, zostawmy cudzysłowy w spokoju. Czekam aż napiszesz coś z czym można podyskutować, mam na myśli JEDEN porządny argument za tym co pisałaś we wcześniejszych postach. Bo na razie takich brak, albo są baaaaardzo wątłe.

 

Już nic nie napiszę w tym temacie jeśli Twoje posty będą dotyczyły tylko czepiania się innych i będą omijały meritum (skoro tak lubisz to słowo)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się nam blanka wypaliła i już nie wali kloców bez sensu na pół strony...

Rozumiem, dyskusje... Ok... Ale konstruktywną, a nie jak to mamy w jej wydaniu... Czepianie się słówek, literówek, pomyłek wynikających z emocjonalnego podejścia do sprawy itd. to nie jest dyskusja blanko. To zwykłe znęcanie się na rozmówcy.

Reasumując

Czekam aż napiszesz coś z czym można podyskutować, mam na myśli JEDEN porządny argument za tym co pisałaś we wcześniejszych postach. Bo na razie takich brak, albo są baaaaardzo wątłe.

 

Już nic nie napiszę w tym temacie jeśli Twoje posty będą dotyczyły tylko czepiania się innych i będą omijały meritum (skoro tak lubisz to słowo)...

Zgadzam się z powyższym i żeby nie było całkiem OT

 

JERRY OWSIAK KEEP UP THE GOOD WORK!! YEAH!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skończmy ten temat , wośp jest pozytywne i juz a dlaczego to każdy wie , a Blanka to zwykły troll .amen na labie jej nie chca to do nasz przyszła

Jesteś bezczelny kłamczuch ( i troll, skoro tak lubisz to słowo) , bo z laba odeszłam sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektórzy winią owsiaka że bieże sobie jakiś procent z tej akcji, mnie to nie obchodzi, niech se bierze

 

znam kilka osób które zbierają kase do tych skarbonek i każdy zabiera sobie para(naście) dych dla siebie, pomyślcie sobie ile osób tak naprawde zbiera pieniądzie i całość idzie organizacje i ile kasy zebrała by organizacja jak żaden "wolontariusz" nie brał by nic dla siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako,że Blanka przeszła do historii uzytkowników Tweak'a, temat otwieram.

Mam nadzieję,że OT więcej nie będzie.

Heh, przeszła do historii. Trzeba zacząć obserwować forum frazira, może teraz tam się pojawi.

BTW- wieki całe tu nie byłam!

 

Żeby nie było, że ot:

 

Cały ten zryw Owsiaka więcej robi dla zjednoczenia się ludzi we wspólnym czynie, chęci pomocy niż inne instytucje charytatywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...