Skocz do zawartości
cinos

Cos do 800zł

Rekomendowane odpowiedzi

ty sobie kpisz chyba ?? Expox low end, brachu nie mam o czym z tobą rozmawiać

No ale chyba nie chcesz mi powiedziec ze Epox jest lepszy od MSI :lol:
ehhehe proste że EPox jest o pólke wyżej niż MSI!. Microstar to straszny shit do OC płyty MSI pod AMD mają dwufazowe zasilanie przez co np w KT3Ultra max FSB co wyciągałem to 184mhz a na Epoxie 8k3a (ten samc hipset KT333) szeł mi ponad 200mhz!!!. Do teraz tylko Epox regularnie praktycznie oferował zabawki overclockerom takie jak wysokie FSB (8k7a i 8kha+ bezkonkurencyjni liderzy w swoich kategoriach!!) napięcia powyżej specyfikacje! a MSI?? nigdy prawie nie wyszło za 1.85V dla socket a i 2.7V dla pamięci do tego cienkie możliwości FSB i wydajność też troszke lolowata! o tym jakie dwufazowe zasilanie to syf już wole nie wspominać!!! (ktoś pisał o tym jak różnie na płytach trzyma zasilacz napięcia). Jak dla mnie Epox robi najlepsze płyty na świecie praktycznie 0 wpadek miałem : 8k7a+ , 8KHA+ obecnie jade na 8k3a v1.1 na KT333CE bawiłem sie 8k5a2+ i wypasy konkretne miałem styczność prawie ze wszystkimi płytami na KT333 (prócz Soyo i Iwilla) i musze powiedzieć że najlepsza jest 8k5a2/+ (jak kto wolo Raid czy nie...) pozniej KX7 333 , GA7VRXP. MSI robi stabilne płyty ale nie dla overclckerów!!!. KT4 już nie komentuje pokaż mi kogoś kto przekroczył synchronicznie 166mhz na tych płytach bo na początku był z nimi problem 150mhz nie chciały przekraczać te shity KT4! nie wiem jak jest teraz!. Facet zastanów sie co ty gadasz!!. Że cie jara dodatkowy slocik lub czerwony laminat to idz na festyn tam wciskaja tzw. plastkowy szajs!.

 

Brałbym Athlona XP 1700+ AIUGA i EPX 8RDA lub Abita KD7

no nareszcie ktos kto się zna !!! :wink: czy to ty tristan ??

:) owszem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

w czym problem??

antek 1700 -jakies 270 zeta

np.epox 8k5a2 -jakies 520 

jest jeszcze dla Ciebie na piwo

przeciez mówie minimum 2000+ ale bez o/c wiec musi byc 2000+ :wink:

to jak wiesz co ma byc to po co zakładasz topic

chodziło mi głównie o płyte a proc ma byc w okolicach 2000+ ale nie podkrecony.
a bedzie DDR 333??? jak tak to olej to co on gada przecież to ty składasz tego kompa i zrób tak. Kup AXP 1700+ 0,13um i Epoxa 8K9A lub Abita KD7 puść procka na 10x166mhz =2000+ przynajmniej wykorzysta pamięci DDR333 bo jak wiadomo dopiero synchro daje "coś" i NAPEWNO BĘDZIE BARDZIEJ ZADOWOLONY NIŻ 12,5x133=2000+ i jakiś KT4V. Ps teraz kupić Palomino to porażka!.

 

" ale bez o/c wiec musi byc 2000+ "

i tak większy potencjał drzemie w 1700+ i jakby AMD mogło blokować możliwości procka to moge sie założyć że ten AXP 2000+ 0,18um byłby znaczony jako 1700+ a ten 1700+ 0,13um jako 2000+!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niechcę nikogo obrazać ale jak ktos się opiera na testach Komputer Swiata to wogule nieźle :) .Dla mnie teraz jest najlpesza gazeta o tematyce komputerowej to CHIP.A tak wracając do tematu to mobe gigabyte 7vax jest całkiem spoko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również proponuje Athlona XP 1700+ @ 2000+, z racji, że nowe Athlony znacznie mniej się grzeję, a Athlon 2000+ to jest chyba najgorętsze co może być (zaraz po tych czadowych avatarach Liska, żart!).

 

No i zresztą, jak masz 800zł, Athlon XP 2000+ za 370zł (lub więcej) to zostaje ci 430zł na płyte główną, i sie jeszcze pytasz jaką... a jaką? TANIĄ! Bo nie ma innej możliwości.

 

Za tyle dostaniesz MSI KT3 albo Gigabyte GA-7VR(X)/VA(X) i w sumie tyle, no chyba, że Cie korci Soltek/Shuttle.

 

Z tych to już wszystko jedno, podobna wydajność i stabilność, MSI ma więcej dodatków, a Gigabyte ma niższe temperatury na chipsecie... co kto lubi. (Ja bym brał GB, bo ładniejszy ma kolor PCB).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze zlozyc koledze kompa płyta+proc do 800zł wybralem

MSI KT4V i do tego Athlonka 2000+ , moze byc ?

Jak chcesz to moge Ci sprzedać za 700zł XP1700 0.13 + GIGABYTE 7VAX wszystko praktycznie nowe płyta orginalnie zapakowana procek chodzi bez problemu jako XP2100 a płyta oferuje ponadprzeciatna wydajność :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup AXP 1700+ 0,13um i Epoxa 8K9A lub Abita KD7 [........ ]NAPEWNO BĘDZIE BARDZIEJ ZADOWOLONY NIŻ 12,5x133=2000+  [GRZAŁKA]  i jakiś KT4V. Ps teraz kupić Palomino to porażka!.

i tak większy potencjał drzemie w 1700+ i jakby AMD mogło blokować możliwości procka to moge sie założyć że ten AXP 2000+ 0,18um byłby znaczony jako 1700+ a ten 1700+ 0,13um jako 2000+!.

Tristan ... święte słowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...