Skocz do zawartości
domatorx

Problem Z Karta Sieciowa

Rekomendowane odpowiedzi

wiem ze nie lubicie takich tematow, nie wiem czy dobry dzial ale prosze o pomoc. mam problem z karta sieciowa. po uruchomieniu windowsa komp sie resetuje. mialem podobny problem jak zainstalowalem hamachi, odinstalowalem- nadal to samo, zrobilem formata- nie pomoglo. prosze wiec o pomoc jak rozwiazac ten problem. domyslam sie ze proble tkwi w ustalaniu adresu IP ale niestety nic wiecej nie wiem, wiec jak ktos moze to niech napisze jak sie pozbyc tego bledu. bede bardzo wdzieczny....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak nie wspominales o tym ;)

 

komuter jest w sieci z innymi, moze konflikt adresow IP, sprawdz w polaczeniach sieciowych

restartuje sie takze jak kabel od sieciowki jest odlaczony?

jak kabel jestcodlaczony to sie nie resetuje. w polaczenich sieciowych wszystko (na oko) jest tylko siec LAN, polaczenia hamachi juz nie ma. zrobilem chkdsk i blad nadal sie pojawia ale sporadycznie. nie wiem od czego to zalezy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam sp2. komputer jest chyba dobrze zabezpeiczony (kaspersky+zone alarm) robie skany ad-aware. zainstalowalem sobie Norton Windoctor. naprawil m kilka bledow, usterka jak dotad nie wystepuje alem hachi boje sie zainstalowac, dzieki wszystkim za rady. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...