Skocz do zawartości
0range

Www.0range.pl - Walcz Z Pomaranczowa Siecia!

Rekomendowane odpowiedzi

0range.pl
-----------------------------------------------

Wszystkich, którzy mieli, mają, bądź będą mieć:) problemy z siecią Orange i PTK Centertel, spółką z bardzo ograniczoną odpowiedzialnością,
zapraszam na Forum Niezadowolonych Klientów.
Dość milczenia i tolerowania: niekompetencji, opieszałości, złej organizacji, naciągania rachunków i nieszanowania praw klienta!
Piszcie, opowiadajcie!

Jeśli nie zadziałał u Ciebie instynkt samozachowawczy i zostałeś klientem sieci Orange, ale masz z nią piętrowe kłopoty: - biuro obsługi klienta Cię ignoruje,
- konsultanci Cię nie rozumieją i traktują jak natrętną muchę, albo nierozgarniętego łosia,
- a dział windykacji ściga Cię z powodu niezapłacenia za usługi, za które już zapłaciłes...
...to strona ta i forum jest właśnie dla Ciebie

Zapraszamy 0range.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mu nie zrobili oprócz tego co mu zrobili ;)

To jest prezentacja forum zdesperowanych userów orange, i w ten sposób szukają innych zdesperowanych userów którym orange dało do wiwatu ;)

 

Ode mnie tylko tekst, że niebieskie literki na pomarańczowym tle wyglądają paskudnie. O treści się nie wypowiem - nie znam tej sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to, bo przecież jest tyyylu operatorów stacjonarnch do wyboru prawda?

Prawda;) W moim mieście jest jeszcze Dialog, ale w większych miastach jest jeszcze Netia, a nawet jak nie ma nic innego od TPSA to można przecież mieć komórke(i to nawet z 4 operatorów i w zasadzie nawet może taniej kosztować).

 

Ja tam też nie narzekam. Najgorzej mieć telefon na abonament.

Zależy kto jak rozmawia, nieraz na abonament się bardziej opłaca niż na karte(ale ja wole i tak mieć na karte:>) Edytowane przez lori129

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda;) W moim mieście jest jeszcze Dialog, ale w większych miastach jest jeszcze Netia, a nawet jak nie ma nic innego od TPSA to można przecież mieć komórke(i to nawet z 4 operatorów i w zasadzie nawet może taniej kosztować).

A u mnie jest tylko TPSA :P

 

Z której usług nie korzystam, mam tylko komórkę w Erze.

 

Ale jeszcze niedawno nie było u mnie dobrej alternatywy dla neostrady i chcąc czy nie chcąc musiałem mieć drogi abonament, a stacjonarnego telefonu i tak nie używałem.

 

Po zmianie internetu i wymówieniu neostrady chciałem zmniejszyć abonament. Dowiedziałem się że nie mogę, bo kiedyś podpisałem umowę z Tele2 (co ma jedno do drugiego zachodzę w głowę).

 

Został mi wybór. Płacić tym złodziejom haracz i się cieszyć albo podziękować za usługi.

 

Od jakiegoś czasu mam tylko Erę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem zadowoony z ich usług, mam cegłofon w mixie za 25 zeta, moja mama też korzysta z ich usług i też nienarzeka, jak coś jest źle to idzie do salonu i rozwiązują problem. Ale miałem wystawić ocenę: 4/6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...