Skocz do zawartości
Popiół

Komputer Do 1100zł

Rekomendowane odpowiedzi

Składam kompa dla kolegi za nieliczną sumke 1100zł ;) Wymienia on starego rupiecia, a zniego nadaje się tylko obudowa, dysk i napęd dvd więc tego nie trzeba kupować. Myślę, że najlepiej byłoby <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> coś z socketa 754 i Pci-e. Wymyśliłem więc następującą konfigurację:

 

Procesor: Sempron 2600-2800+ boxowy 250-300zł

Płyta główna: Gigabyte K8NE - 250zł

Grafika: gigabyte 6600 - 400zł

Ram: Jakiś 512mb ddr400 - 150zł

Zasilacz: Fortron 300W ;) - 50zł

 

Suma to jakieś 1150zł czyli za dużo, bo tu trzeba jeszcze ewentualnie rpzesylki doliczyć :-/ Co tu zmienić i gdzie taniej można dostać te podzespoły?

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lucas234

Sempron 3000+ s.939-309 http://sklep.proline.com.pl/shop.php?prodi...+3000%2B+64+939

ASROCK 939Dual-SataII-230

2x256 goodram - 152

GeForce 6600 GigaByte 128MB 128b OEM GV-NX66128DP - 384

1166+30(transport)+70(zasilka)=1176

wedlug mnie lepiej dozbierac te 80zl i miec lepszy i bardziej rozwojowy sprzet chyba ze narazie zrezygnowalby z grafy jesli ma na agp i kupil np. za miesiac narazie by przesiedzial na jakims szrocie

reszte kupi w apollo.pl

Edytowane przez lucas234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bryken - zapomniałeś doliczyć ram :P

 

A tak po zatym udało mi się znaleśc w jednym sklepie wszystko w cenie 1115zł - tyle jednak że na sockecie 754. Jeślibym miał składać to na 939 to musiałbym praktycznie kupować w każdym innym sklepie, czyli praktycznie dodatkowe koszty wysyłki na każdą część. Zresztą koledze zależy na czasie więc się już zdecydowałem - chyba że znajdziecie gdzieś taki zestawik lepszy i też w granicy 1100zł i to najelpiej w 1-2 sklepach ;)

 

P.S. I jak wspominał bryken to tego sempa już nie ma i wygląda na to że wszystkie są zarezerwowane....

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...