Skocz do zawartości
Bucus

Wejscie I Wyjcie Na Jednym Wtyku W Sieciowce

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy jest taka mozliwosc ewentualnie jak to zrobic a chodzi dokladnie o to ze:

mam neta modem zewnetrzny podlaczony jest do karty siesiowej ktora ma jeden wtyk i chce tego kompa polaczyc z drugim.

Czy jest jakas mozliwosc (rozgaleznik) zebym na tym jednym wtyku mial dwa kable sieciowe.

Oraz jezeli mozna to jakos podlaczyc to czy moge wtedy udostepnic neta na tego drugiego kompa?

Zapomnialem nie chodzi mi tu o zadngo HUBA chcialbym zeby to bylo jak najmniejszymi kosztami.

 

 

Ps. Szukalem ale nie moglem znalezc wrazie jak cos pominolem to sorry i moglby wtedu ktos podac linka

 

Thx

Edytowane przez Bucus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakas mozliwosc (rozgaleznik) zebym na tym jednym wtyku mial dwa kable sieciowe.

takie coś nie jest możliwe. To tak jakbyś w 1 gniazdko elektryczne chciał wetknąć 2 urządzenia.

musisz mieć 2 sieciówki 1 sieciówką doprowadzisz neta do 1 kompa (tam włączysz udostępnianie połaczenia) a 2 sieciówką do 2 kompa.

nie wiem o co tobie chodzi ale żeby nie gadać bez potrzeby powiem ze z 8 przewodów w kablu sieciowym używane są 4 pozostałe 4 są wolne

Nie wiem czy to prawda ale podobno jeśli sieciówka bedzie działała z prędkośćią 10 i półdupleks to wystarczą 2 przewody z 8 dostępnych. Ale podkreślam nie jestem tego pewny w 100% Edytowane przez Jacoo_m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby go rozdzielic jak najnizszym kosztem musisz kupic druga sieciowke (jesli chodzi o koszt to na dluzsza mete wcale nie bedzie to tansze ;) chodzi o zuzycie energii elektrycznej, zeby drugi komp mial neta to pierwszy musi byc caly czas wlaczony)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...