Skocz do zawartości
copycd

Bumerang - wybór płyty pod Durona

Rekomendowane odpowiedzi

Temat powracający jak bumerang- otóż kupuje nową płytke i zastanawiam się nad wyborem, myśle o Micro-Star KT3 ULTRA.

Czy moglibyscie mi doradzić czy jest to dobry wybór czy lepiej wybrać coś innego. Interesuje mnie coś na socketA, KT266A lub 333,oczywiscie DDR, cena ok 500,może być troche więcej.

Z góry wilekie dzięki za pomoc.

Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jezeli ma byc to plyta do Overclocking to polecam plyte ktora posiadam Epox8kha+..jezeli bedziesz mial odblokowany mnoznik procka to ten duren spokojnie powinien ci pujsc na FSB160-166..Synchronicznie a niesynchronicznie to i na 199-200.JA usiebie ustawilem na 156 w powodu wydzielaniia sie temp.a tak pracowalem na 160-166 synchronicznie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup MSI KT3 - płytka jest ok - a za ok 560-600 zł kupisz MSI KT3 Ultra -Aru która ma USB 2.0, Raid, i dżwięk wielokanałowy. A do o/c jest całkiem, całkiem...............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za tą cenę to chyba ten EPOX będzie najlepszy (nie polecam MSI) ewentualnie jesli zalezy ci na stabilnosci to Gigabyte a na nim też się podkręci tylko nie ma aż tylu funkcji

EPOX 8K3A KT333 540zł może nawet taniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MSI bardzo dobra płyta........... tylko czemu we wszystkich testach na świecie jakie widziałem plasuje się na samym końcu rankingu.

ciekawy rankingi chyba widziałeś - czyżby ECS wyprzedził MSI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MSI bardzo dobra płyta........... tylko czemu we wszystkich testach na świecie jakie widziałem plasuje się na samym końcu rankingu.

Z tych "wszystkich" rankingow zapodaj choc kilka.

Dotad testy jakie widzialem byly z plusem dla tej plyty. Sam mam zamiar ja kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam MSi sam jezdziłem na 6330 /K7Pro2A/ 2A teraz mam 6330ver5.0B/K7Turbo2/ to sa dosc stare modele jeszcze na sdramy ale polecam ta firme sprzedaje troche ich plyt i sa oki MS-KT3U..Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam MSi sam jezdziłem na 6330 /K7Pro2A/ 2A teraz mam 6330ver5.0B/K7Turbo2/ to sa dosc stare modele jeszcze na sdramy ale polecam ta firme sprzedaje troche ich plyt i sa oki MS-KT3U..Polecam

Mam do sprzedania tą K7 Turbo 2 !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o płycie Gigabyte GA-7VTXE+ (KT266A/ATA133) :?:

cena tej płytki to jakieś 400zł, a że dobrej marki więc powinna być stabilna i pewnie dobra do overclockingu :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o płycie Gigabyte GA-7VTXE+ (KT266A/ATA133)  :?: 

cena tej płytki to jakieś 400zł, a że dobrej marki więc powinna być stabilna i pewnie dobra do overclockingu :?

miałem nawet zamiar ją kupić ale narazie poczekam bo stwierdziłem że obejdę się bez DDR, do moich zastosowań wystarcza to co mam na razie a już niedlugo wchodzi KT333A

ale mysle ze za ta cena to sie opyla plyty nie sa najwydajniejsze ale mieszcza sie w czolowce , napewno sa super stabilne, roznica miedzy najwydajniejszymi nie przekracza 5FPS w grach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja musiałem szybko kupić jakąś płytę bo mój Soltek SL7-KAV spłonoł, a że miałem malo kasy to kupilem Chaintecha 7KJD (AMD760+VT8231) za 260 złociszy, no i chyba miałem farta bo płyta chodzi z FSB 160Mhz (Duron850@1040), no i do pamięci też chyba miałem farta bo kopiłem moduły ELIXIR PC2100 CL2,5 a przy 160Mhz chodzą na CL2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...