Skocz do zawartości
joy_18

Problem Z Dsl

Rekomendowane odpowiedzi

problem polega na tym że net się zawiesza.myślałem że to wina routera "d-link DI 604 "i go zmieniłem na nowy "linksys bsfrx 41 z zawansowanym firewallem"

net chodzi do pewnego czasu a potem nic, pakiety nie dochodzą( przy czym mogę spingowaĆ router) po resecie router działa jak należy przez jakiś czas (czasami działa dobrze nawet i 2 dni a czasami 15 min i potrzebny jest ponowny reset)czasami pomaga naciśnięcie "napraw" w połączeniu sieciowym. nie wiem czy to wkońcu wina routera czy modemu TP.sa. po zmianie routera problem pozoostał.

net raz jest a raz go nie ma.

sieĆ składa się z 10 osób podpiętych do shwitha 3 com 16 portowego na Dsl 1 megabitowym.

jak myślicie dlaczego mój dsl tak się zachowuje, jaka może byĆ przyczyna tak częstego wieszania się?? proszę o doradctwo bo już mnie rozwala ten net. dzięki z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='11 Sty 2006, 07:36' post='1875312']

Sprawdz switcha, on tez moze sie zawieszac

Pozdro

gdyby to byla wina switcha to ping do routera tez by nie dotarl.

Byc moze masz slaba linie telefoniczna i modem w routerze wariuje. Wg mnie zglos to w tpsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...