Skocz do zawartości
Santi

Pilka Nozna: Jakiemu Polskiemu Klubowi Kibicujesz?

Ktorego klubu jestes kibicem?  

189 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Orange Ekstraklasa

    • Amica Wronki
      0
    • Arka Gdynia
      5
    • Cracovia Krakow
      10
    • GKS Belchatow
      2
    • Gornik leczna
      2
    • Gornik Zabrze
      4
    • Groclin Grodzisk Wlkp.
      0
    • Korona Kielce
      9
    • Lech Poznan
      20
    • Legia Warszawa
      29
    • Odra Wodzislaw
      3
    • Pogon Szczecin
      4
    • Polonia Warszawa
      1
    • Wisla Krakow
      49
    • Wisla Plock
      1
    • Zaglebie Lubin
      3
    • Nie kibicuje zadnemu klubowi Orange Ekstraklasa
      46
    • Ruch Chorzow
      5
  2. 2. II liga

    • Drweca Nowe Miasto
      1
    • Gornik Polkowice
      2
    • Heko Czermno
      1
    • Jagiellonia Bialystok
      13
    • Kujawiak Wloclawek
      1
    • KSZO Ostrowiec sw.
      8
    • Lechia Gdansk
      8
    • lKS lodz
      2
    • Piast Gliwice
      7
    • Podbeskidzie Bielsko-Biala
      3
    • Polonia Bytom
      3
    • Radomiak Radom
      4
    • Szczakowianka Jaworzno
      2
    • slask Wroclaw
      15
    • swit Nowy Dwor Maz.
      5
    • Widzew lodz
      17
    • Zaglebie Sosnowiec
      15
    • Nie kibicuje zadnemu klubowi II ligii
      78


Rekomendowane odpowiedzi

Polska liga nie nalezy do najmocniejszych to prawda i nie zanosi sie na to by w przyszlosci sie cos zmienilo w tej materii lecz zaden, powtarzam zaden mecz z udzialem zagranicznych druzyn nie wzbudza tylu emocji (przynajmniej u mnie i mam nadzieje, ze u innych tez) co mecze polskich druzyn grajacych w pucharach - wystepy Legii i Widzewa (wiekszosc spotkan Widzewa ogladalem na zywo :D ) w LM lub Wisly Krakow w pucharze UEFA (wystepy przeciwko Schalke, Lazio). Czekam z niecierpliwoscia na ponowne nawiazanie naszych ligowcow do tych sukcesow i nie wazne czy bedzie to Groclin, Wisla, Legia, Slask czy Widzew. W pucharach kibicuje kazdej rodzimej druzynie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Polska liga nie nalezy do najmocniejszych to prawda i nie zanosi sie na to by w przyszlosci sie cos zmienilo w tej materii lecz zaden, powtarzam zaden mecz z udzialem zagranicznych druzyn nie wzbudza tylu emocji (przynajmniej u mnie i mam nadzieje, ze u innych tez) co mecze polskich druzyn grajacych w pucharach - wystepy Legii i Widzewa (wiekszosc spotkan Widzewa ogladalem na zywo :D ) w LM lub Wisly Krakow w pucharze UEFA (wystepy przeciwko Schalke, Lazio). Czekam z niecierpliwoscia na ponowne nawiazanie naszych ligowcow do tych sukcesow i nie wazne czy bedzie to Groclin, Wisla, Legia, Slask czy Widzew. W pucharach kibicuje kazdej rodzimej druzynie :)

Święta racja, ale znam ludzi, którzy ciesza się tylko z goli ulubionej drużyny, a mecze innych polskich drużyn w europejskich pucharach oglądają tak jak każdy inny. Przykre, ale prawdziwe <_< Edytowane przez krzysiekp89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiiiiiiiiissssssłaaaaaaaaa,Wiiiiiiiiiiiissssssłaaaaaaa

Jazda,jazda biała gwiazda

-Legia

-Co?

-Ty(...)

 

Ja wierze w wisełke,tylko jak leci meczyk z nią to słysze na trybunach takie texty który napisałem wyżej,---nie pochwalam tego.Wisła ma złych kibiców-pszynajmniej tych na trybunach co klną podczas meczu na przeciwnika przez większość meczu.Co do zarządzania klubami to się chyba zgodzicie że źle robią sprzedając swoich najlepszych piłkarzy(w wiśle-Zurawski,Frankowski...).Albo ok niech sprzedają najlepszych ale na ich miejsce niech kupują jeszcze lepszych a nie jakiś cieniasów od których ja lepiej gram w piłkę nożną(...)

A w 2-giej lidze kibicuje Widzewowi Lódź,Ruchowi Chorzów

 

 

 

Ps.Co oznaczają wasze skróty forumowskie np:WTF,IMHO,N/C,ETC. "jeszcze coś"????????

 

Polska liga nie nalezy do najmocniejszych to prawda i nie zanosi sie na to by w przyszlosci sie cos zmienilo w tej materii lecz zaden, powtarzam zaden mecz z udzialem zagranicznych druzyn nie wzbudza tylu emocji (przynajmniej u mnie i mam nadzieje, ze u innych tez) co mecze polskich druzyn grajacych w pucharach - wystepy Legii i Widzewa (wiekszosc spotkan Widzewa ogladalem na zywo :D ) w LM lub Wisly Krakow w pucharze UEFA (wystepy przeciwko Schalke, Lazio). Czekam z niecierpliwoscia na ponowne nawiazanie naszych ligowcow do tych sukcesow i nie wazne czy bedzie to Groclin, Wisla, Legia, Slask czy Widzew. W pucharach kibicuje kazdej rodzimej druzynie :)

Zeby znowu oglądać Wisełke jak walczy z takim Shalke a co wyższe wygrywa 4:1 to muszą znaleźć drugiego Szymkowiaka,Zurawskiego,Kosowskiego itd...albo wkońcu nie sprzedawać swoich najlepszych piłkarzy bo klub na tym traci,a nie zyskuje.Np załórzmy że posprzedawali najlepszych i zarobili powiedzmy 3 mln euro i co i g**** bo bo nie kupili na ich miejsce tak samo dobrych lub lepszych piłkarzy,a gdyby kupili to i wilk syty i owca cała bo by mieli klub silny i wtedy do takiej Ligi mistrzów nie byłoby problemu z awansem a LM wiąże się z dużą kasą i wtedy to by klub miał pieniądze na lepszych Zurawskich i by był silny...rosł by do przodu a nie jak jest wstecz(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Akronimy-zobacz na google, co do polskiej ligi, jestem realistą i w pucharach europejskich narazie nie mamy co pokazać, sam kibicuje Legii Warszawa i wierze w nią, wygra wszystko co jest możliwe w Polsce, w lidze mistrzów obstawiam że MOŻE przejdzie do fazy grupowej. Co do kibiców Wisła vs Cracovia to tak jak Legia vs Polonia albo Lech Poznań. Na mecze chodzić nie chodze-kasa (kurde jakie te bilety drogie ;] ) albo ze względu na bezpieczeństwo, może wreszcie uda mi sie w końcu pójść na Łazienkowską w rundzie wiosennej ;] Ale napewno nie na jakiś "gorący" mecz, jeszcze mnie zatłuką-to jest zgroza polskich lig.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Akronimy-zobacz na google, co do polskiej ligi, jestem realistą i w pucharach europejskich narazie nie mamy co pokazać, sam kibicuje Legii Warszawa i wierze w nią, wygra wszystko co jest możliwe w Polsce, w lidze mistrzów obstawiam że MOŻE przejdzie do fazy grupowej. Co do kibiców Wisła vs Cracovia to tak jak Legia vs Polonia albo Lech Poznań. Na mecze chodzić nie chodze-kasa (kurde jakie te bilety drogie ;] ) albo ze względu na bezpieczeństwo, może wreszcie uda mi sie w końcu pójść na Łazienkowską w rundzie wiosennej ;] Ale napewno nie na jakiś "gorący" mecz, jeszcze mnie zatłuką-to jest zgroza polskich lig.

Nie zgadzam sie jesli chodzi o kwestie bezpieczenstwa na Legii. Jezdze ba jej mecze kilka razy w sezonie, bylem na paru meczach z Wisla i jeszcze nie doznalem zadnego uszczerbku na zdrowiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam sie jesli chodzi o kwestie bezpieczenstwa na Legii. Jezdze ba jej mecze kilka razy w sezonie, bylem na paru meczach z Wisla i jeszcze nie doznalem zadnego uszczerbku na zdrowiu

Wyjątek potwierdza regułę.

Ja osobiścia bałbym się iść na mecz Wisły z Legią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990
krzysiekp89 nie mówie że akurat na Legii jest nie bezpiecznie tylko zaraz po meczu może być nawalanka-tego sie obawiam, pobiją albo zabiją mnie i tak by sie skończyło moje chodzenie na mecze, moge iść na mecz z Pogonią na przykład, a jak będą grali z Wisłą albo Polonią-jeszcze dorosne do tego ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sikor [brak przecinka] to niejest dyktando[brak przecinka] tylko forum[brak kropki] niezwracam kompletnie uwagi na ortografie [brak przecinka]ot co >> moze komus to przeszkadzac [brak przecinka]wiec sorry >>

......

IV. Punktacja systemu ostrzeżeń

.......

15. Rażące błędy lub ich duża liczba w poście - 10% +2 dni ZPP.

........

VII. Dodatkowe postanowienia

......

8. Staraj się pisać poprawną polszczyzną. Przed wysłaniem posta sprawdź, czy nie ma w nim błędów ortograficznych, interpunkcyjnych lub literówek. Jeżeli zobaczysz błędy już po umieszczeniu wiadomości na forum, użyj opcji "zmień", żeby je poprawić. Posty zawierające rażące błędy ortograficzne lub napisane całkowicie niezrozumiale mogą być usuwane z forum przez moderatorów.

......

:evil:

Jesteś na Tweak'u i obowiązuje Cię regulamin. Wali mnie twoje podejście do ortografii i interpunkcji.

Nie słuchasz rad, twoja sprawa, a teraz kolejne procenty i 2 dni ZPP. Zgodnie z cennikiem.

W takim tempie szybko pożegnasz się z forum.

 

.....

-Legia

-Co?

-Ty(...)

......

:evil:

Ogród, przecież pisałem już w tym temacie, że z takimi tekstami to na kibicenet.pl. Napinek kibolskich na Tweak'u nie trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

W środę o 4.00 zmarł główny właściciel Polonii Warszawa - Jan Raniecki

Przyczyną był najprawdopodobniej zawał serca

[*]

Edytowane przez krzysiekp89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na Jagiellonię Białystok. Poprostu ich lubię. Za to nie lubię polskich działaczy w PZPN, bo nie dają się rozwijać polskiej piłce, tylko własnej kieszeni. A jeszcze bardziej w polskiej piłce boli to , że w tym zarządzie PZPN-u siedzą ludzie, którzy grali w najlepszych czasach dla polskiej piłki(Piechniczek, Lato).

Szkoda.

Edytowane przez Dj paw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Moja Jedyna miłość, to Ks... KSZO..." I wszystko jasne :)

W 1 lidze zaznaczyłem Kolejorza... B-) Aha i KSZO sie pisze dużymi literami(a nie jakieś warjacje KszO czy Kszo :angry: )

 

Żółto-czerwoną... pozdrawiamy serdecznym... :)

 

 

KSZO&ARECZKA&LECH

WOJOWNIKÓW TRZECH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łapy w góre, niech zwycięży Lech. Kolejorz!

Miłość, Wiara, Walka

Lech, Cracovia, Arka

No i oczywiście KSZO oraz Zagłębie Lubin :D\

 

No tak, cytujesz sektorowe przyśpiewki, a nawet nie potrafisz napisać prawidłowo nazwy zgody.

 

Cracovia się pisze, ech.

Już poprawione.

Co do tych przyśpiewek, to były pisane z głowy.

Edytowane przez ShaDiQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łapy w góre, niech zwycięży Lech. Kolejorz!

Miłość, Wiara, Walka

Lech, Krakowia, Arka

No i oczywiście KSZO oraz Zagłębie Lubin :D

No tak, cytujesz sektorowe przyśpiewki, a nawet nie potrafisz napisać prawidłowo nazwy zgody.

 

Cracovia się pisze, ech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...