Skocz do zawartości
fuxmen

Chętny

Rekomendowane odpowiedzi

witam

dawno nie bylem tu liczylem seti, teraz nie wiem co liczyc, a chetnie zajalbym czyms blaszaka, przyjmuje zaproszenia jesli ktos chcialby mnie widziec w swoim teamie. Pozdr

fuxmen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To i ja sie dolacze do pytanka?Mam troche mozliwosci i jak kolega poprzedio liczylem stare seti.To jakies zaproszenia:)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dawniej by sie zabijiali o nas a teraz...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To prawda:)ja zacalem liczyc UD tak dla siebie do zadnego temu nie wskoczylem to moze swoj zalozymy:)Co ty na to fuxmen;)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem jak tam chesz, mialem swoj ale mialem dosc z uzeraniam sie ze ktos liczy nie liczy, chce poprostu wstapic gdzeis i liczyc cos na boincu itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wie ktos moze co z projektem StarDust? ja jestem chętny. zarejestrowałem się na stronie oficjalnej ale nie widzę tam żadnych programów itd. :|

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ac o to jest czego sie tam szuka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sturdust bada pył midzygalaktyczny przywieziony przez ta wlasnie sonde Sturdust i probuje rozwiazac zagadke powstawania wszechswiata.Ja tam licze UD:) Na razie 16sempronów 3000+ ale niedlugo wskoczy Pentium Xeon 3.4 i moj wysłuzony Athlonik z opisu:)

Edytowane przez -=uri=-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mie sie ud niegdy nie podobalo, wolalem seti liczyc, i wolalbym cos na boincu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może Wam się to nie spodoba (taka agitacja z zewnątrz) ale chętne do liczenia i prężnie liczących Seti@home osoby zapraszam do trzeciego w Polsce teamu. Dalsze info na priwa mogę wysłać lub GG. Są raporty, nagrody ale to nie od razu. Decyzja należy do Was. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam

dawno nie bylem tu liczylem seti, teraz nie wiem co liczyc, a chetnie zajalbym czyms blaszaka, przyjmuje zaproszenia jesli ktos chcialby mnie widziec w swoim teamie. Pozdr

fuxmen

Witam serdecznie. Jeśli się nudzisz, zapraszam do mojego małego (właściwie mikro :-P) teamu, analizującego modele klimatyczne w ramach projektu Climateprediction.net (w skrócie cpdn - oczywiście w ramach platformy Boinc). W kwestiach szczegółowych zapraszam na PW.

Projekt zajmuje się prognozowaniem zmian klimatycznych w perspektywie najbliższych 50 - 100 lat. Analiza jednego modelu, przy non-stop włączonym komputerze zajmuje około ... 2 miesięcy :lol:

Minimalne miejsce wymagane na dysku na pliki generowane przez aplikację projektu to ok. 1.5 GB. Ponadto główny program projektu nie znosi podkręconych procków...

Pozdrawiam

PS Zapraszam do grupy rzecz oczywista wszystkich chętnych.

Edytowane przez Irrlicht

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Minimalne miejsce na dysku to ok. 1.5 GB. Aplikacja projektu nie znosi podkręconych procków. Wywala model z wielkim hukiem :blink:

No to się nie bardzo nadaje na tweaka :rolleyes:

Ja fanów AMD zapraszm tutaj:

http://stats.distributed.net/team/tmsummar...id=8&team=21290

Podkręcone procki mile widziane :D

Edytowane przez atomel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tez liczylem seti i teraz bym pomeczyl cosik innego :) ale tu pusto.. nikt nic nie pisze, nie to co kiedys.. :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi