Skocz do zawartości
markos

Zawieszone Konto Allegro - Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Niewiem czy we włascimym miejscu załozyłem ten temat Ale coż mysle ze mi pomozecie. Chodzi mi o to z kad allegro wie zjakiego komputera została wtsłana wiadomosc email jesli to była wiadomosc do allegro wysłana czy ona posiadam jakies IP mojego komputera czy cos Chodzi mi oto ze Kiedys byłem u mojego kolegi On miał wszesniej zawieszone konta na allegro. Wszedłem u niego na moje konto allegro Wyslałem email do pewnego uzytkownika z allegro I po kilku dniach przyszło mi emailem ze mam zawieszone konto poniewaz kazysta z niego takrze Ta osoba (mój kolega u którego sie logowałem na allegro) która miała zawieszone konto i z ich informacji tak wyszło A ja sie Tylko u niego zalogowałem probowałem wyjasnic to wszystko ale To i tak nic nie dało poniewaz oni maja wyrazne info. ze ta osoba takrze kozystała z mojego konta i co mam robic w takiej sytuacji Z kad oni wiedzieli ze ja okórat sie zalowowałem na komputerze na którym w czesniej Bylo konto zawieszone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze zacznij od tego , ze zanim cokolwiek do kogos napiszesz/umiescisz tekst na internecie , to ten tekst obowiazkowo przerzucisz do Worda badz innego programu do edycji tekstu , ktory bedzie posiadal slownik ortograficzny .

Bo z takimi bykami to nie dziwie sie , ze potraktowali Cie jak gowniarza...

 

A co do calej sprawy to sorry , ale nie wierze , ze wszystko nam opisales tak jak bylo...

 

To , ze z jednego komputera korzysta wielu uzytkownikow allegro nie jest zlamaniem regulaminu... Natomiast jesli twoj kumpel kiedys podbijal ci aukcje a potem ty zalogowales sie na tym samym IP to sie nie dziw , ze masz zawieszone konto .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze zacznij od tego , ze zanim cokolwiek do kogos napiszesz/umiescisz tekst na internecie , to ten tekst obowiazkowo przerzucisz do Worda badz innego programu do edycji tekstu , ktory bedzie posiadal slownik ortograficzny .

Bo z takimi bykami to nie dziwie sie , ze potraktowali Cie jak gowniarza...

 

A co do calej sprawy to sorry , ale nie wierze , ze wszystko nam opisales tak jak bylo...

 

To , ze z jednego komputera korzysta wielu uzytkownikow allegro nie jest zlamaniem regulaminu... Natomiast jesli twoj kumpel kiedys podbijal ci aukcje a potem ty zalogowales sie na tym samym IP to sie nie dziw , ze masz zawieszone konto .

 

 

 

kolega mi nie podbijał aukcji Chodzi mi o to ze Moj kolega ma zawieszone konto od jakiegoś czasu Kiedyś byłem u niego cos licytowałem i chciałem wysłać do allegrowicza wiadomość o ten przedmiot więc się zalogowałem u niego na kompie po paru dniach przyszła mi wiadomość z Allegro ze z mojego konta korzystała osoba która miała juz wcześniej zawieszone konto i mi również zawieszają I skąd oni widzieli o tym ze ja się zalogowałem na kompie mojego kolegi Czy każdy komputer ma jakiś swój IP i czy go można zmienić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak piszesz maila przez allegro to w stopce jest coś takiego:

Wiadomość od: PanX (15) , wysłana z komputera o numerze IP: 83.XX.XXX.XXX

oczywiście zamias X są cyferki a PanX to nazwa użytkownika..

każdy w sieci ma unikalne Ip

ja mam neo i mam zmienne, jak masz stałe łącze to masz stałę Ip...

Edytowane przez hinco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak piszesz maila przez allegro to w stopce jest coś takiego:

Wiadomość od: PanX (15) , wysłana z komputera o numerze IP: 83.XX.XXX.XXX

oczywiście zamias X są cyferki a PanX to nazwa użytkownika..

Tak ale IP chyba sie zmienia co jakis czas Mam neostrade i tam sie Ip zmienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale IP chyba sie zmienia co jakis czas Mam neostrade i tam sie Ip zmienia

przecież napisałem <_<

a tak btw: jak masz połaczenie 24h neo, to Cie wywala, bo musi sobie IP zmienić:P

Edytowane przez hinco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale IP chyba sie zmienia co jakis czas Mam neostrade i tam sie Ip zmienia

A kolega?? Może on ma stałe IP.

Jedno jest pewne - administracja Allegro ma możliwości ustalania IP logującego się do serwisu.

Ja kilkakrotnie prosiłem ich o weryfikację IP, bo miałem podejrzenie o podbijanie przez Sprzedającego we własnych aukcjach.

Allegro sprawdza wtedy IP wystawiajającego aukcję i uczestników.

A na Allegro czasem trzeba długo prosić i wyjaśniać, jak będziesz uprzejmy i cierpliwy to Ci odblokują konto.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawałeś coś niedozwolonego? Podałeś złe dane?

czy ty $$$$ umiesz czytac?

 

 

 

 

mozesz probowac zalatwic jakos ta sprawe z adminami, ale watpie zeby cos udalo ci sie osiagnac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za glupia dyskusja.

Wysylam maila z zapytaniem do allegro dlaczego mi zawiesili konto i juz mam czarno na bialym.

Zreszta powinienes dostac maila z wiadomoscia o zawieszeniu konta z podana przyczyna.

Napisz jaka to przyczyna, a nie krecisz nas tu rowno.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

regulamin został naruszony w sposób ewidentny:

"5.9.Zabrania się korzystania z kont innych Użytkowników oraz odstępowania swojego konta innym osobom."

zdaniem Allegro, jednakże adres IP w sposób jednoznaczny nie identyfikuje użytkownika, tak więc nie jesteś na straconej pozycji, teraz należy telefonicznie poprosić o podanie podstawy (punkt regulaminu) który został naruszony i negocjować

 

PS. ortografia wyłazi zwykle w momencie kiedy kończą się argumenty merytoryczne :wink:

każdy pisze tak jak może, więc dajcie spółkuj tej czczej gadaninie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...