Skocz do zawartości
adam16v

Jakiej Firmy Masz Procesor?

Jakiej firmy masz procesor?  

448 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Producent procesora

    • AMD
      339
    • INTEL
      106
    • INNY
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Heh prawie 5 krotna przewaga AMD.

Ja tylko dodam ze to juz moj 5 procek tej firmy i jak narazie nie uwzgledniam innej alternatywy

Edytowane przez Nyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD rox... Zawsze mialem amd pierwszy procek to byl AMD K6/2 300mhz nastepnie byl barton 2500+ no i teraz semprona 3000+. Mam nadzieje ze nastepnym prockiem bedzie jakis 2 jajowy... amd oczywiscie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Intela chyba nigdy nie kupie.

Cena odstrasza, powiedzmy najtańsza płyta na 775 i proc do tego to wychodzi asrock dual sataII i sempron 3000+, a zestawik podkręcisz i masz lepszy od tego na 775.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie głosowanie jest roszke bez sensu bo i tak zawsze wygrywa AMD !!

 

Ja mam Athlona 64 Venice :)

Z sensem, z sensem. Tu nie chodzi o to kto wygra , bo to na wstępie było wiadomo. Codzi tu o to jaki udział procentowy w procesorach ma AMD a jaki Intel. Pozdro! :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość h2opolomatti

Z sensem, z sensem. Tu nie chodzi o to kto wygra , bo to na wstępie było wiadomo. Codzi tu o to jaki udział procentowy w procesorach ma AMD a jaki Intel. Pozdro! :lol2:

[/qud

dziwne czemu ?? intel jest drozszy jak ja kupowalem swoja pierwsza 64 to cene miala wieksza od intele rozniaca kolo 50 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby tak spojrzeć to zestaw płyta + AMD z A64 jest w tej chwili średnio jest niewiele tańsza od takiego zestawu z Intelem P4 (różnica to ~100zł przy najtańszych zestawach). W polsce weszło już takie uprzedzenie przed intelem, podobnie jak kiedyś przed celeronami jak były p1 i p2 ;) Ja osobiście miałem na początku P1 133 potem A1200 thunderbirda i teraz A64 3000+ i jak więszkość wole AMD!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka specyfika polskiego rynku że ludzie będą kupować to co tańsze ...

Ale w czasie gdy tańsze robi się lepsze to już odpowiedź jest retoryczna ...

Patrz rynek USA -> po raz 1 Intel sprzedał mniej niż AMD, a tam stać praktycznie każdego na każdy procek... (cena nie gra roli - rynek "troszke" inny niż Polski :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co w podpisie i Sepm 2800+ na 754.

Głos na AMD.

Mimo że pierwsze kompy u mnie pyły na intelu (486DX-2 66MHz i Celeron 366) potem Bartek 2500+ i tak już na stałe zagościło AMD..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam AMD takiego jak w podpisie. W pierwszym kompie miałem PII 400MHz to było coś na tamte czasy. Ale potem przeszedłem na AMD Thunderbirta 1GHz i tak już zostało AMD. Choć nadal brakuje mi paru rzeczy w prckach AMD w prównaniu do Intela ale i tak wybierma AMD :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2x AMD :) wczesniej tez same AMD :D W przyszlosci zmiana.. na.. AMD :D... ale monotonnia na tym forum hehe :P ale glosuje jak wiekszosc :) na AMD :D a w przyszlosci zobaczymy co bedzie na AM2 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Głos ode mnie na AMD. Teraz mam to co w podpisie ale wczesniej mialem pentiuma 1.8 na NorthWood i byłem z niego baaardzo zadowolony. Niższa cena AMD sprawila ze teraz mam sempa, przymiezalem sie do pentiuma z HT ale za dzuo $ kosztowal (teraz juz mniej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe Kompy:

 

P3 500@666 Dałem sis niech się bawi ;)

P3 600@900 Ssacz ;]

A64 ~ 3G ;]

 

Samych procków to mam stado ;)

 

386SX 40, 386DX 33, 486DX2 66, 486DX4 120, 2xP1 133, 2xP1 166, P1 200, P2 233, P2 266, 2xC300, 3xC300A

 

Jakoś się nazbierało przez lata :D

 

 

Ale u mnie to AMD rządzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Intel skończył sie na Northwoodach [;

 

Celeron Northwood 2.8GHz @ laptop

Pentium MMX 233MHz @ laptop

Celeron Northwood @ 2.66GHz (komp rodzinny ;))

P4 2.6GHz Northwood

oraz

Venice 3000 @ 2.81GHz

 

Oczywiście zagłosowałem na AMD ;)

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy komp amd k6/166

drugi komp amd k6/2 300

trzeci p3 667 potem zmiana na cel 1ghz

czwarty komp athlon xp 2000+

obecny jak w podpisie :D

a ten drugi to maszynka do gg, netu mojej siostry :)

 

tylko amd :]

Edytowane przez war3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwa kompy i oba maja AMD jeden Duron 1800MHz a drugi Athlon 64 3000+ na socket 939 i nieprawda jest że intel pracuje na na jednym sokecie tak jak ktoś już to napisał a wracając do AMD to ufam tylko tej firmie nigdy nie przesiadłbym się na intela zreszta widać to po testach w gazetach gdzie AMD Athlon 64 X@ 4800+ i Athlon 64 FX-55 zajmuje dwa pierwsze miejsca miałem kiedyś celerona 2000Mhz i spalił się od tamtej pory ufam tylko AMD i dotąd niezawiodłem sie.

 

 

 

I nieprawdą jest że intele są przyszłosciowe bo w przyszłosci bedą gry i programy tworzone w 64 bitach a wtedy AMD przerośnie konkurenta o głowę bo Amd stworzył przecież procki 64 bitowe które rozwinął skrzydła jak rakieta z programami 64 bitowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...