Skocz do zawartości
Lishoo

Duży Problem Z Routerem Ade-4100

Rekomendowane odpowiedzi

Witam może jest mi ktoś w stanie pomóc?, mianowicie, ściągłem najnowszy firmware ze strony producenta, zgodnie z instrukcją rozpoczęłem jego wgrywanie, wgrałm pierwszy plik (FIRMWARE.DLF), dostałem komunikat bym odświeżył stronę, jednak gdy to zrobiłem utraciłem połączenie z routerem, a kolejne próby kończyły się fiaskiem, wyłączyłem router, restartowałem go ale nic nie pomaga, urządenie działa jedynie jakos switch... a dioda ready nie świeci się ani nie mruga... ping 10.0.0.2 również nie działa i wogóle nie mogę się z nim skomunikować... mam wielką nadzieje że ktoś z was wie jak wymusić połączenie czy wogóle co teraz zrobić, zależy mi na czasie, a jak oddam na gwarancje (36miesięcy - a mam router 3 dni hehe), to sobie pewnie poczekam z 2 miesiące...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest ostatni firmware do tego modelu :

 

Firmware version 4.1.0.9 for ADE-4100A/B.

 

jesli ten instalowales to OK ( ale jego juz pewnie miales wgranego )

wyglada ze zly firmware zapodales

jak tak to :(((((((((

 

 

reseta rob przy wlaczonym routerze

jesli daje znaki zycia to moze jeszcze uratujesz

Edytowane przez avecezary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgrany był Firmware version 4.1.0.29B

 

Chciałem zaktualizować go do Firmware version 4.1.0.9, jednak po wgraniu pierwszego pliku (z dwóch) router padł, świeci się kontrolka od zasilania i te do których jest wpięty kabel, po włączeniu routera przez chwile świeci się ready po czym gaśnie, na restart router nie reaguje, działa jedynie jako switch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy z tyłu jest przycisk reset, wciskam go i trzymam chwile... nie znam żadnej innej metody... nie wiem co może być nie tak z tym oprogramowaniem... napewno wina jest w tym że nie wgrałem drugiego pliku boot coś tam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...