Skocz do zawartości
Nick126

Zasilacz... Ograniczony Budżet

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić zasilacz i nie wiem co wybrać... Czytałem że im więcej A [nie wiem co to znaczy :D] przy 12V tym lepiej. Wszedłem na allegro i patrze na takie coś Tronje 550W i ma przy 12V 35A. Czyli co, to jest dobry zasilacz ?

Nawet taki tagan nie ma przy 12V tyle jakiegos "A" :D http://allegro.pl/show_item.php?item=79508466

Edytowane przez Nick126

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Nie, on chyba nawet nie ma 200W. Ile masz kasy na zasilacz, ja polecam huntkeya, delte, fortona, enermaxa, tagana, chiefteca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasy... eee... mało :] max. 100zł... moze troche wiecej jak rodzice dorzucą.

 

To że dobry to ja wiem, tylko jak czytałem w FAQ to zrozumiałem ze im wiecej A tym lepij :lol:

Edytowane przez Nick126

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benito sie bał testować tego Tronje - tym bardziej odradzam.

A IMHO Delta 350W, Fortron lub HuntKey 350W (daje 400) styknie :)

jakby to powiedzieć niektóre osoby co się wypowaidają tutaj nie mają pojęcia przecież ten fortron to ciągnie jak stara pani z pod latarni i powiedz czego on ma nie pociągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby to powiedzieć niektóre osoby co się wypowaidają tutaj nie mają pojęcia przecież ten fortron to ciągnie jak stara pani z pod latarni i powiedz czego on ma nie pociągnąć.

Na Fortronach 250W bez problemu latają AXP Thoroughbredy z mocnymi grafami :razz:

A na 350siątkach ludzie dają Athlony 64 i też dość mocne grafy i jest git

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...